Strona główna » Nasze wydawnictwa » styczeń-luty, nr 1-2 (147-148) / 2005 » Sport
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

styczeń-luty, nr 1-2 (147-148) / 2005

11 listopada na sportowo!

W dniach 11 - 12 listopada 2004 r. w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Burmistrza Adolfa Dietziusa w Jarosławiu odbył się tradycyjny cykl imprez sportowo - rekreacyjnych zorganizowany przez Wydział Edukacji i Kultury Fizycznej Urzędu Miasta, Parafialny Klub Sportowy "KOLPING" oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu, których celem było uświetnienie obchodów rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

11 listopada rozegrane zostały II Otwarte Mistrzostwa naszego Miasta w badmintonie.W poszczególnych kategoriach zwyciężyli (rozegrano dwie kategorie kobiet i mężczyzn):

III miejsce Tomasz TUROŃ.

12 listopada 2004 r. rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych z udziałem sześciu drużyn, które rozgrywając mecze systemem "każdy z każdym" w dwóch grupach wyłoniły finalistów tej ciekawej imprezy.

W meczu o V miejsce w Turnieju drużyna reprezentująca STRAŻ POŻARNĄ pokonała drużynę KSIĘŻY I LEKTOROW 7:1, trzecie miejsce zdobyła drużyna Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji pokonując 3:2 reprezentację KP POLICJI.

W stojącym na dobrym poziomie meczu drużyna JEDNOSTKI WOJSKOWEJ pokonała w stosunku 3:0 drużynę Huty Szkła OWENS ILLINOIS zdobywając tym samym pierwszą lokatę w Turnieju.
Organizatorzy Turnieju przyznali indywidualne nagrody dla: najlepszego zawodnika, którym był Hubert KRUPA oraz najlepszego bramkarza Jerzego KRZEPTONIA.

Zwycięskie zespoły otrzymały okolicznościowe, pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. W ceremonii wręczenia nagród uczestniczyli: Burmistrz Miasta Jarosławia Janusz DĄBROWSKI, Archiprezbiter Prałat Kapelan Służb Mundurowych Ksiądz Proboszcz Andrzej SUROWIEC oraz Dyrektor MOSiR Pan Jacek STALSKI.