Strona główna » Nasze wydawnictwa » maj-czerwiec, nr 6-7 (138-139) / 2004 » Sport
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

maj-czerwiec, nr 6-7 (138-139) / 2004

V Podkarpacka Olimpiada tenisa Stołowego
Zawody rozegrano w dniu 16 kwietnia br. w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Burmistrza Adolfa Dietziusa w Jarosławiu systemem pucharowym. Uczestniczyło w nich blisko 60 zawodniczek i zawodników w czterech kategoriach wiekowych. Zawodnicy, którzy zajęli I i II miejsca w swoich kategoriach wiekowych uzyskali awans do eliminacji powiatowych, tej cieszącej się dużą popularnością w naszym mieście dyscyplinie sportu. W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:

• II miejsce Ryszard STYPKO

Wyżej wymienieni zawodnicy uhonorowani zostali okolicznościowymi, pamiątkowymi statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi, których fundatorem był Urząd Miasta Jarosławia.

Organizatorami Finału Miejskiego V Podkarpackiej Olimpiady w Tenisie Stołowym byli:

Wydział Edukacji i Kultury Fizycznej Urzędu Miasta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Parafialny Klub Sportowy "KOLPING" w Jarosławiu. Sędzią Głównym Zawodów był Pan Bogusław CZEREP, pod którego pieczą zawody odbyły się szybko, w miłej i sportowej atmosferze.

W dniu 24 kwietnia br. w rozegranym Finale Powiatowym tej Olimpiady (rozegrany został w Zespole Szkół w Rokietnicy) bardzo dobrze zaprezentowali się nasi reprezentanci, których siedmiu zdobyło bezpośredni awans do Finału Wojewódzkiego. Zawodnikami tymi są: Anna GIL, Dominika ROGOWSKA, Katarzyna WIATER, Szymon MORMUL, Marek RABA, Ryszard GŁUCH, Adam MATREJEK.