Strona główna » Na bieżąco » Ogłoszenia i komunikaty » Archiwum » 2017 » Luty
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Ogłoszenia i komunikaty

Ogłoszenie w sprawie przyznania stypendiów sportowych za osiągnięte wyniki

Działając zgodnie z § 9 ust. 3 Uchwały Rady Miasta Jarosławia Nr 124/XV/2011 z dnia 4 lipca 2011r. w sprawie warunków i trybu finansowania zadań z zakresu sportu w Gminie Miejskiej niniejszym informuje się, że Burmistrz Miasta Jarosławia przyznał indywidualne stypendia sportowe za osiągnięte wysokie wyniki sportowe następującym zawodniczkom, zawodnikom i trenerom z:
1. Towarzystwa Sportowego MKS „SAN" Jarosław: 

- zawodniczce Martynie ŚWIERAD w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za powołanie do Reprezentacji Polski Juniorek i objęcie centralnym szkoleniem siatkarskim w 2016/2017 roku,

- zawodniczce Gabrieli MAKAROWSKIEJ  w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za powołanie do Reprezentacji Polski Kadetek rocznik 2000 i młodsze i objęcie centralnym szkoleniem siatkarskim w 2016/2017 roku,

- zawodniczce Julii SEROWIECKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za powołanie do Reprezentacji Polski Kadetek rocznik 2000 i młodsze i objęcie centralnym szkoleniem siatkarskim w 2016/2017 roku,

- zawodniczce Klaudii CIURKO w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zajęcie XIII -go miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek,

- zawodniczce Kindze MICHALSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017r. włącznie za zajęcie XIII -go miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek,

- zawodniczce Kindze MAGIEROWSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017r. włącznie za zajęcie XIII -go miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek,

- zawodniczce Klaudii LITAWA w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zajęcie XIII -go miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek,

- zawodniczce Zuzannie PRZEWROCKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017r. włącznie za zajęcie XIII -go miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek,

- zawodniczce Klaudii WACH w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zajęcie XIII -go miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek,

- zawodniczce Monice RUSINEK w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zajęcie XIII -go miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek,

- zawodniczce Karinie CHMIELEWSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017r. włącznie za zajęcie XIII -go miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek,

- zawodniczce Izabeli WISZ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zajęcie XIII -go miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek,

- zawodniczce Izabeli FILIPEK w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zajęcie XIII -go miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek,

- zawodniczce Gabrieli MACEK w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zajęcie XIII -go miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek,

- zawodniczce Ewelinie BRZEZIŃSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zajęcie XIII -go miejsca w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorek,

- trenerowi/instruktorowi Magdalenie TROJNAR w okresie od stycznia do grudnia 2017 roku włącznie za osiągnięte wysokie wyniki w/w zawodniczek w krajowym współzawodnictwie sportowym w 2016 roku,

- trenerowi/instruktorowi Paulinie CHMIELARCZYK w okresie od stycznia do grudnia 2017 roku włącznie za osiągnięte wysokie wyniki w/w zawodniczek w krajowym współzawodnictwie sportowym w 2016 roku,

- trenerowi/instruktorowi Katarzynie SAJ w okresie od stycznia do grudnia 2017 roku włącznie za osiągnięte wysokie wyniki w/w zawodniczek w krajowym współzawodnictwie sportowym w 2016 roku,

- trenerowi/instruktorowi Katarzynie STEPKO w okresie od stycznia do grudnia 2017 roku włącznie za osiągnięte wysokie wyniki w/w zawodniczek w krajowym współzawodnictwie sportowym w 2016 roku,

2. Klubu Sportów Walki „SOKÓŁ" Jarosław:

- trenerowi Mateuszowi KUBISZYNOWI w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017r. włącznie za zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Europy WAKO Seniorów w kat. 86 w zawodach rozegranych w dniach 19 -27.11.2016 r. w Loutraki (Grecja).

3. Uczniowskiego Klubu Sportowego „TRAMP" Jarosław :

- zawodnikowi Jakubowi SIWOŃ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie VII miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów - Studentów rozegranych  09.10. 2016 r. w Żywcu,

- zawodnikowi Jakubowi BIELI w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie XVI miejsca w LXV Mistrzostwach Polski Juniorów  rozegranych w dniach 05-07.08.2016 r. w Krakowie,

- zawodniczce Natalii MARCINKIEWICZ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017r. włącznie za zdobycie III miejsca w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (drużynowo) rozegranej w dniach 29-31 VII 2016 r. w Dobroczy,

- zawodniczce Agacie OSUCH w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie VI miejsca w  Mistrza Polski Juniorów Młodszych oraz III miejsca w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (drużynowo) rozegranej w dniach 29-31VII 2016r. w Dobroczy,

- zawodniczce Jagodzie SIRY w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie III miejsca w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (drużynowo) rozegranej w dniach 29-31 VII 2016 r. w Dobroczy,

- zawodniczce Joannie GILOWSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017r. włącznie za zajęcie VII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodzików 2 x 20 m rozegranych w dniach 17-18.09.2016 r. w Zgierzu,

- zawodniczce Sylwii ZAJĄC w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie I miejsca - złotych medali  w Mistrzostwach Polski Młodzików (drużynowo) oraz Mistrzostwach Polski Młodzików Ł - 2B oraz 2 x 20 m  rozegranych w dniach 17-18.09.2016 r. w Zgierzu,

- zawodnikowi Piotrowi MACIAŁKOWI w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie tytułów Mistrza Polski w 2016 roku w kategorii Młodzików Ł-2B, Młodzików 2x30m,  rozegranych w dniach 17-18.09.2016 r. w Zgierzu,

- zawodniczce Natalii BABIAK w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie I miejsca - złotych medali  w Mistrzostwach Polski Młodzików (drużynowo) oraz V i VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodzików Ł - 2B oraz 2 x 40 m  rozegranych w dniach 17-18.09.2016 r. w Zgierzu,

- zawodniczce Kindze OCZKOWSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie I miejsca w  Mistrzostwach Polski Młodzików (drużynowo) rozegranych w dniach 17-18. 09. 2016 r. w Zgierzu,

- zawodniczce Weronice MACINA w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie I miejsca w  Mistrzostwach Polski Młodzików (drużynowo) rozegranych w dniach 17-18.09.2016 r. w Zgierzu,

- zawodnikowi Dawidowi NOWAKOWI w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie brązowych medali w Mistrzostwach Polski w kategorii Młodzików  ł-2B, Młodzik 2x20 oraz IV miejsca w Młodzik 2x40 w zawodach- Mistrzostwach Polski rozegranych w dniach 17-18.09.2016 r. w Zgierzu,

4. Parafialnego Klubu Sportowego „KOLPING" Jarosław :

- zawodniczce Jagodzie CHWAJKO w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie IV miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików rozegranych w dniach 03-04.12.2016 r. w Łaziskach Górnych  oraz IX miejsca 2 - Grand Prix Polski Młodzików rozegranym w dniach 11-13.11.2016 r. w Limanowej,

- zawodniczce Annie BRZYSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie I miejsca w Drużynowych oraz II miejsca indywidualnie Mistrzostwach Europy Andro Kids Open w Düsseldorfie - Niemcy oraz IV  miejsca w Drużynowych Polski Młodzików rozegranych w dniach 03-04.12.2016 r. w Łaziskach Górnych,

- zawodnikowi Dawidowi JADAMOWI w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie I miejsca w Drużynowych oraz II miejsca indywidualnie Mistrzostwach Europy Andro Kids Open w Düsseldorfie - Niemcy oraz I  miejsca w Drużynowych Polski Żaków rozegranych w dniach 03-04.12.2016 r. w Łaziskach Górnych,

- zawodnikowi Szymonowi BRUDA w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za zdobycie I  miejsca w Drużynowych Polski Żaków rozegranych w dniach 03-04.12.2016 r. w Łaziskach Górnych,

- zawodnikowi Dawidowi SZCZYGŁOWI w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017r. włącznie za zdobycie I  miejsca w Drużynowych Polski Żaków rozegranych w dniach 03-04.12. 2016 r. w Łaziskach Górnych.

5. Stowarzyszenia Piłki Ręcznej JKS Jarosław:

- zawodniczce Wiktorii KRUCZKIEWICZ w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017r. włącznie za powołanie do kadry Województwa Podkarpackiego w kategorii młodziczek i zdobycie VIII miejsca w Finałach Mistrzostw Polski rozegranych 18 - 23.07.2016 r. w Karpaczu.

- zawodniczce Mai ŻELAZNY  w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017 r. włącznie za powołanie do kadry Województwa Podkarpackiego w kategorii młodziczek i zdobycie VIII miejsca w Finałach Mistrzostw Polski rozegranych 18 - 23.07.2016 r. w Karpaczu.

- zawodniczce Pauli WOJTASZEK w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017r. włącznie za powołanie do kadry Województwa Podkarpackiego w kategorii młodziczek i zdobycie VIII miejsca w Finałach Mistrzostw Polski rozegranych 18 - 23.07.2016 r. w Karpaczu.

- zawodniczce Dagmarze KULPA w okresie od m-ca stycznia do m-ca grudnia 2017r. włącznie za powołanie do kadry Województwa Podkarpackiego w kategorii młodziczek i zdobycie VIII miejsca w Finałach Mistrzostw Polski rozegranych 18 - 23.07.2016 r w Karpaczu.

BURMISTRZ MIASTA JAROSŁAWIA

Barbara Brzezińska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(16.02.2017 | aktualizacja 16.02.2017 13:06)
Grudzień 2019
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31