Strona główna » Na bieżąco » Ogłoszenia i komunikaty
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Ogłoszenia i komunikaty

Spotkanie informacyjne „Europa dla obywateli”

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli" zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, na spotkanie informacyjne na temat programów europejskich „Europa dla obywateli" oraz URBACT III, które odbędzie się 6 czerwca 2019 roku w Krakowie.

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli". Podczas spotkania przekazane zostaną informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2019 roku. Zaprezentowany zostanie również program URBACT III w kontekście polityk miejskich szczebla europejskiego i światowego.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli", gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia.

www.europadlaobywateli.pl

Termin: 6 czerwca 2019, 10.30-15.00*

* program jest ramowy, organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany

Miejsce spotkania : Dokładnie miejsce spotkania w potwierdzeniu - po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymają Państwo w ciągu najbliższych dni informację mailową dotyczącą miejsca spotkania.

Więcej o programie „Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: www.europadlaobywateli.pl

Więcej o programie URBACT III znajduje się na stronie internetowej: www.urbact.eu/urbact-polska

Kancelaria Burmistrza Miasta
(22.05.2019 | aktualizacja 27.05.2019 11:55)