Strona główna » Na bieżąco » Ogłoszenia i komunikaty
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Ogłoszenia i komunikaty

Dla kogo są stypendia i jak je znaleźć?

Pochodzisz z małej miejscowości i planujesz rozpocząć studia w innym mieście? Poszukujesz wsparcia na realizację projektów artystycznych lub rozwój kariery sportowej? A może marzysz o studiach za granicą? Z pomocą przychodzi portal MojeStypendium.pl, w którego bazie od początku istnienia serwisu zgromadzonych było ponad 11 tysięcy ofert stypendiów, konkursów i staży.

W Polsce i na świecie działa wiele organizacji oferujących różnorodne programy stypendialne, dostępne nie tylko dla uczniów i studentów, ale także m.in. dla osób związanych z konkretną dziedziną nauki, artystów, sportowców, działaczy społecznych. Często jednak barierą w uzyskaniu finansowania na rozwój swoich pasji jest brak wiedzy o programach stypendialnych oraz nieznajomość narzędzi, które mogą pomóc w ich wyszukaniu.

Fundacja Dobra Sieć od ponad 10 lat aktywnie działamy na rzecz popularyzacji wiedzy o  programach stypendialnych. Od 2006 roku prowadzi portal MojeStypendium.pl, gdzie zamieszczane są oferty stypendiów, konkursów i  staży. Ponadto na portalu publikowane są artykuły o tematyce związanej ze stypendiami i edukacją.

Kancelaria Burmistrza Miasta
(20.02.2020 | aktualizacja 21.02.2020 10:07)