Strona główna » Na bieżąco » Zapowiedzi » Archiwum » 2018 » Luty
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Zapowiedzi

"Jarosławskie koty" - II edycja konkursu w ramach Światowego Dnia Kota

Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu organizuje różne konkursy w związku z licznymi wydarzeniami. W tym roku organizujemy II edycję konkursu"Jaroslawskie koty" adresowanego do wszystkich osób - sympatyków i właścicieli kotów.


Ponieważ ubiegłoroczny konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem Państwa, nie omieszkamy sądzić, że i w tym roku prześlą Państwo do nas zdjęcia swoich pupili.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem w załączniku.

Ponadto Z okazji Światowego Dnia Kota 15 lutego godz. 18.00 zapraszamy kociarzy :) i nie tylko :) na seans "Kedi - sekretne życie kotów" w ramach Filmowego Klubu Dyskusyjnego :)
czas trwania: 80 min
produkcja:Turcja, USA
Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów - dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości. Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu - ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy. Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po filmowym Stambule. Oglądamy z bliska ich codziennie przygody, długie wędrówki i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie

Marzena Stęc
Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
(01.02.2018 | aktualizacja 01.02.2018 14:42)