Strona główna » Na bieżąco » Zapowiedzi » Archiwum » 2019 » Grudzień
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Zapowiedzi

CKiP: Reminiscencje 2019

Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu Tomasz Wywrót, kurator Galerii Bernadeta Korczewska oraz Artyści zapraszają na wernisaż wystawy REMINISCENCJE 2019.

„Ważniejszy od samego dzieła jest efekt, jaki ono wywołuje.
Sztuka może umrzeć, obraz może ulec zniszczeniu.
Istotne jest ziarno, które zostało zasiane"/ Joan Mir

Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu Tomasz Wywrót, kurator Galerii Bernadeta Korczewska oraz Artyści zapraszają 6 grudnia o godz. 18.00 na wystawę REMINISCENCJE 2019.

Wspomnienie wystaw i Artystów, refleksje z nimi związane, niezatarte wrażenia, a przede wszystkim powody do szerokiej dyskusji wśród społeczności artystów, miłośników sztuki
oraz indywidualnych odbiorców – REMINISCENCJE 2019!

Tradycyjna, zbiorowa prezentacja podsumowująca cały rok wystawienniczy Galerii Głównej u Attavantich zachwyca nie tylko pięknem sztuki, ale przede wszystkim jej różnorodnością.
Rok 2019 przyniósł w progi Galerii Głównej u Attavantich prace pełne artystycznego kunsztu, ludowej prostoty i duchowej głębi. Od subtelnych wiejskich pejzaży malowanych na desce, przez głębię i surowość linorytów, aż do ekspresyjnych szkiców.

Malarstwo, grafika, rysunek, ceramika, rzeźba, metaloplastyka, obiekty modowe oraz fotografia czynią wystawę wyjątkową, z prawdziwym kalejdoskopem stylów, kolorów i tekstur.

Bernadeta Korczewska
CKiP
(06.12.2019 | aktualizacja 06.12.2019 19:43)