Strona główna » Na bieżąco » Zapowiedzi » Archiwum » 2017 » Październik
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Zapowiedzi

MOK: Galicyjski Konkurs Fotograficzny ,,Piękno Architektury Teodora Talowskiego”

Zapraszamy do udziału w Galicyjskim Konkursie Fotograficznym ,,Piękno Architektury Teodora Talowskiego”. Zgłoszenia uczestników do 29 września 2017 r. W odróżnieniu od poprzedniego konkursu poświęconego dziełu Talowskiego jakim jest Gmach ,,Sokoła" w Jarosławiu, obecny konkurs obejmuje wybrany obiekt / obiekty ze wszystkich zaprojektowanych przez Talowskiego. Ogłoszenie laureatów do 10 października.
Gmach TG ,,Sokół" w Jarosławiu (obecnie siedziba MOK) - dzieło Talowskiego. | Fot.  K. Peszko.
Gmach TG ,,Sokół" w Jarosławiu (obecnie siedziba MOK) - dzieło Talowskiego.
Fot. K. Peszko.

Zapraszamy do udziału w Galicyjskim Konkursie Fotograficznym ,,Piękno Architektury Teodora Talowskiego". Zgłoszenia uczestników do 29 września 2017 r. W odróżnieniu od poprzedniego konkursu poświęconego dziełu Talowskiego jakim jest Gmach ,,Sokoła" w Jarosławiu, obecny konkurs obejmuje wybrany obiekt / obiekty ze wszystkich zaprojektowanych przez Talowskiego. Ogłoszenie laureatów do 10 października br.

Cele konkursu:

Przybliżenie sylwetki Teodora Talowskiego, wybitnego polskiego architekta z przełomu XIX /XX w. (twórcy m. in. Gmachu Towarzystwa Gimnastycznego ,,Sokół" w Jarosławiu) - w 160 rocznicę urodzin.

Ukazanie walorów artystycznych i charakterystycznych cech twórczości architektonicznej Talowskiego na przykładzie obiektów znajdujących się w miejscu zamieszkania lub wypoczynku uczestnika konkursu.

Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu. 

W załączeniu regulamin konkursu i karta uczestnika do pobrania.

Andrzej Zgryźniak
Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
(10.10.2017 | aktualizacja 07.09.2017 15:12)