Aktualności / wydarzenia

Mistrzostwa w Badmintonie

17 listopada na hali widowiskowo – sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizowane zostały Otwarte Mistrzostwa Jarosławia w Badmintonie.

Od wielu lat tradycją jest organizowanie w naszym mieście, w listopadzie Otwartych Mistrzostw w Badmintonie o nagrodę patronującego tej imprezie Burmistrza Miasta .

W bieżącym roku impreza rozegrana została 17 listopada i stanowiła cykl imprez towarzyszących obchodom 94 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Uczestniczący w tej imprezie mężczyźni rywalizowali w jednej grupie rozgrywając mecze systemem każdy z każdym.

W wyniku rozegranych meczy finałowych zwycięzcami Mistrzostw zostali:

I miejsce Tomasz LEGENY

II miejsce Andrzej BURLIKOWSKI

III miejsce Kamil SŁYSZ

IV miejsce Wiesław BĄK

wszyscy Panowie z Jarosławia.

W kategorii kobiet  pierwsze miejsce zajęła p. Barbara LISIK również z Jarosławia.

Finaliści zawodów otrzymali okolicznościowe puchary i sprzęt sportowy zaś pozostali uczestnicy turnieju pamiątkowe statuetki.

Organizatorami zawodów, którym patronował Burmistrz Miasta Andrzej WYCZAWSKI tradycyjnie byli: Urząd Miasta Jarosławia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.