Ogłoszenia i komunikaty

"Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej"

Ministerstwo Obrony Narodowej realizuje kampanię rekrutacyjną do Wojska Polskiego pod hasłem "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej". Akcja została zainaugurowana 14 października br. w Lublinie.
Głównym celem akcji jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na atrakcyjne perspektywy, jakie niesie z sobą służba wojskowa oraz korzyści z niej wynikające dla rozwoju osobistego i zawodowego człowieka. Zamierzeniem jest również zwiększenie stanu osobowego polskiej armii we wszystkich rodzajach sił zbrojnych, w służbie zawodowej, w rezerwie, czy w służbie terytorialnej oraz we wszystkich korpusach osobowych-szeregowych, podoficerów i oficerów.
Kampania "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej" będzie realizowana w formie tygodni rekrutacyjnych - raz w miesiącu w danym regionie. Wówczas mobilne zespoły, składające się z przedstawicieli terenowych organów administracji wojskowej oraz z żołnierzy z lokalnych jednostek wojskowych, będą informować o przebiegu wojskowej służby. Żołnierze, w uzgodnionych miejscach na terenie miast i wsi, prezentować będą również swoje wyposażenie indywidualne i uzbrojenie oraz obsługiwany sprzęt.
Wszystkie niezbędne informacje na temat kampanii dostępne są na stronie Ministerstwa Obrony Narodowej z zakładce "Zostań Żołnierzem".
 
Zestawienie punktów promocyjno-informacyjnych WKU funkcjonujących w ramach kampanii promocyjno - informacyjnej "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej" w okresie październik - grudzień znajduje się poniżej w pliku.
Barbara Brzezińska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(25.10.2018 | aktualizacja 25.10.2018 12:00)
Copyright © 2014 Urząd Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, 37-500 Jarosław
Tel.: +48 16 624 87 00, faks: +48 16 624 87 65