Ogłoszenia i komunikaty

Oddaj głos na lokalną inicjatywę społeczną!

Od 21 stycznia do 17 lutego wszyscy mieszkańcy Polski mogą głosować na najciekawsze inicjatywy społeczne, które otrzymają dofinansowanie w ramach programu „Decydujesz, pomagamy”. Patronat nad programem objął Burmistrz Jarosławia. W regionie konkurują ze sobą: Stowarzyszenie Mediatorzy Polscy, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Jarosławiu, Gminny Żłobek w Dąbkowie „Kraina Malucha".

Od 21 stycznia do 17 lutego klienci Tesco mogą głosować na projekty realizowane w ich najbliższej okolicy. Aby to zrobić należy dokonać  zakupu w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny.

Projekty z Jarosławia i okolicy, które rywalizują ze sobą to:

  • Stowarzyszenie Mediatorzy Polscy
  • Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Jarosławiu
    Projekt  ma na celu wzmocnić więzi rodzinne uczestników i wpłynąć na promocję aktywnego, zdrowego stylu życia. Stworzona zostanie przestrzeń pomocy rodzinom oparta na aktywności uczestników. Zajęcia sportowe prowadzone przez instruktorów pozwolą nabyć dzieciom i dorosłym nowych umiejętności. Projekt będzie promował model zintegrowanej rodziny, która  potrafi spędzać aktywnie czas wolny i zdrowo się odżywiać.
  • Gminny Żłobek w Dąbkowie „Kraina Malucha"

W V edycji programu w każdym ze 125 mikroregionów przyznane zostaną trzy granty, w wysokości 5 000, 3 000 i 1 000 złotych. O tym, jakie projekty wejdą w życie w poszczególnych mikroregionach, decydują klienci Tesco, którzy za jeden paragon otrzymują jeden żeton, uprawniający do głosowania na ich zdaniem - najciekawszy i najpotrzebniejszy - projekt.


Kancelaria Burmistrza Miasta
(21.01.2019)
Copyright © 2014 Urząd Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, 37-500 Jarosław
Tel.: +48 16 624 87 00, faks: +48 16 624 87 65