Strona główna » Dla Mieszkańców » Jarosławska Karta Dużej Rodziny » Partnerzy programu
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Partnerzy programu

Centrum Kultury i Promocji

Jarosławską Kartę Dużej Rodziny honoruje Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. 50% zniżki oferowane są na zwiedzanie Podziemnego Przejścia Turystycznego. Ceny biletów: 5 zł normalny, 3 zł ulgowy, dzieci do lat 5 bezpłatnie. 

Ze względu na bezpieczeństwo, zwiedzanie odbywa się w grupach maksymalnie 10-osobowych, dlatego bilety należy wcześniej zarezerwować w Punkcie Informacji Turystycznej CKiP, Rynek 5 lub pod numerem tel. 16 624 89 89.

Godziny otwarcia PPT:
(październik-kwiecień) wtorek-sobota 9.00-16.30, niedziela i święta 10.00-16.30
(maj-wrzesień) wtorek-piątek 9.00-18.00, sobota 9.00-20.00, niedziela i święta 10.00-18.00
W poniedziałki atrakcja nieczynna. 

Zwiedzanie odbywa się w podanych godzinach co 30 min. Ostatnie wejście godzinę przed zamknięciem. 

F.H.U. MACH

Kolejnym partnerem, który dołączył do programu „Jarosławska Karta Dużej Rodziny" jest FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACH reprezentowana przez właściciela - Renatę Machała-Mach. Nowy partner wskazuje, że zniżki będą realizowane w placówce przy ul. Kruhel Pełkiński 19, 37- 500 Jarosław.

Dla posiadaczy „Jarosławskiej Karty Dużej Rodziny" przewidziana jest: 8 % zniżki na towary znajdujące się w ofercie sklepu z wyłączeniem towarów objętych promocją, wyprzedażą oraz towarów z działu budowlanego.

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „VIKTORIA”

W kwietniu 2015 r. do programu przyłączył się Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „VIKTORIA", którego właścicielem jest Anna Zagrobelny.
Rodziny z Jarosławską Kartą Dużej Rodziny będą mogły skorzystać z 10% zniżki na wszystkie usługi fryzjersko-kosmetyczne. Partner programu zobowiązuje się do udzielenia wymienionych zniżek w swoich dwóch placówkach: przy ul. Traugutta 1A i Żeromskiego 5.

Obuwie Skórzane i Tekstylne - Hurt, Detal Konrad Fryda

9 lutego 2015 r. do programu Jarosławska Karta Dużej Rodziny" dołączył nowy Partner - firma OBUWIE HURT-DETAL Konrad Fryda z siedzibą w Jarosławiu, ul. Tarnowskiego 18A. Oferta dla posiadaczy Karty obejmuje 10% zniżki na zakup asortymentu znajdującego się w ofercie sklepu (zniżce nie podlegają towary objęte wyprzedażą).

Auto System Części Samochodowe

Fot. źródło www.biznesbox.com

Do programu „Jarosławska Karta Dużej Rodziny" włączyła się firma AUTO SYSTEM CZĘŚCI SAMOCHODOWE, której właścicielem jest Ewa Kaczmarska. Nowy partner wskazuje, że ulgi i zniżki będą realizowane w sklepie: Auto System Części Samochodowe, ul. 3-go Maja 18, 37-500 Jarosław. Dla posiadaczy karty przewidziana jest 10 % zniżka na zakup towarów znajdujących się w ofercie sklepu (zniżce nie podlegają towary objęte wyprzedażą).

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”

Kolejnym partnerem programu „Jarosławska Karta Dużej Rodziny" jest Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW", reprezentowane przez Lucynę Rybak - Dyrektor Biura Regionalnego „TUW" w Rzeszowie. Ulgi i zniżki są realizowane w placówce partnera: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW", Biuro Regionalne w Rzeszowie, ul. Sokoła 4, 35-010 Rzeszowa. Partner oferuje dodatkowe zniżki w ubezpieczeniach rodzinom posiadającym JKDR w zakresie: - do 30% zniżki na ubezpieczenia mienia: Bezpieczna Rodzina, Bezpieczna Zagroda, Bezpieczny Dom w budowie, budynki w gospodarstwie rolnym, następstwa nieszczęśliwych wypadków, - do 15% zniżki na ubezpieczenia pojazdów: obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, Auto-Casco. 

Kino IKAR

11 sierpnia 2014 r. zostało zawarte porozumienie między Gminą Miejską Jarosław, reprezentowaną przez burmistrza Andrzeja Wyczawskiego, a Miejskim Ośrodkiem Kultury w Jarosławiu, reprezentowanym przez Teresę Piątek w sprawie przystąpienia do realizacji programu „Jarosławska Karta Dużej Rodziny".

Posiadacze „Jarosławskiej Karty Dużej Rodziny" będą mogli nabyć w ulgowej cenie bilety wstępu na projekcję filmów w Miejskim Ośrodku Kultury w kinie „Ikar". Cena biletu ulgowego wynosi 6 zł od osoby na wszystkie seanse. 

Stacja paliw MOYA

Kolejnym partnerem, który od lipca 2014 r. zadeklarował współpracę w ramach programu „Jarosławska Karta Dużej Rodziny" jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe OKTAN reprezentowane przez właściciela Stanisława Bednarza.

Ulgi i zniżki są realizowane w placówce: STACJA PALIW MOYA, ul. Krakowska 39 B, 37-500 Jarosław. Nowy partner programu umożliwia korzystanie ze: - zniżki 10 gr na litrze paliwa: ON, ON POWER, Pb 95, Pb 98, - zniżki 5 gr na litrze paliwa: LPG. 

Firma handlowo-usługowa HUBERTUS

Do programu „Jarosławska Karta Dużej Rodziny" przystąpił kolejny partner, którym jest firma handlowo-usługowa HUBERTUS, reprezentowana przez właściciela Piotra Rupara.

Rodziny Wielodzietne z Gminy Miejskiej Jarosław, posiadające "JKDR" mogą korzystać z: - 10% zniżki na zakup artykułów szkolnych i biurowych, - 10% zniżki na usługi xero, bindowanie. Ulgi i zniżki są realizowane w placówce nowego Partnera - sklepie: MYSZKA - ART. SZKOLNE I BIUROWE, ul. Poniatowskiego 41, 37-500 Jarosław. 

Leroy Merlin Polska sp. z o.o.

Pierwszym partnerem, który przyłączył się do programu „Jarosławska Karta Dużej Rodziny" jest Leroy Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krasnem 20a. 

Osoby posiadające JKDR mogą liczyć na 10% zniżkę na zakup towarów znajdujących się w ofercie sklepu (uldze nie podlegają towary objęte wyprzedażą oraz towary z działu budowlanego).