Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2011 » Marzec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Konkurs "Lutnia Safony" - rozstrzygnięty

Protokół z posiedzenia komisji artystycznej oceniającej uczestników Konkursu Recytatorskiego „Lutnia Safony", który odbył się 16 marca 2011 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu

W konkursie wzięło udział ogółem 53 recytatorów w tym: 22 osoby ze szkół gimnazjalnych oraz 31 osób z szkół ponadgimnazjalnych.

 

Komisja artystyczna w składzie:

  • 1. Elżbieta Tkacz - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu,
  • 2. Małgorzata Herda - kierownik Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Gwalberta Pawlikowskiego w Przemyślu Filia w Jarosławiu,
  • 3. Janina Suchożak - główny instruktor Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu - przyznała nagrody i wyróżnienia.

 

Nagroda główna konkursu Złota Lutnia Safony - Monika Siara - I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.

 

Kategoria szkoły gimnazjalne

I nagroda - Katarzyna Lis - Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu, II nagroda - Patrycja Gawura - Publiczne Gimnazjum w Piwodzie, II nagroda - Greta Kasiak - Publiczne Gimnazjum    Nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego  w Jarosławiu,  III nagroda - Martyna Krajowska - Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu, III nagroda - Żaneta Homa - Publiczne Gimnazjum Nr 5 - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jarosławiu,  III nagroda - Aleksandra Czerniecka - Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. M. Darowskiej w Jarosławiu.

Wyróżnienia: Anna Gaciarz - Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu, Elżbieta Skrzypek - Publiczne Gimnazjum w Piwodzie, Agnieszka Zastawna - Publiczne Gimnazjum Nr 5 - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

                                                                                           

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne

I nagroda - Mateusz Wysocki - Zespól Szkół Drogowo Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu, II nagroda - Beata Madaj - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. A. Mickiewicza  w Radymnie, Aleksandra Raczyńska - Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu, III nagroda - Agata Skobyłko - Zespół Szkół Drogowo - Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego w Jarosławiu, III nagroda - Marta Siuśta - I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu, Michał Leja -Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. A. Mickiewicza w Radymnie.                                                        

Wyróżnienia: Anna Sanocka - Zespół Szkół Drogowo -  Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego w Jarosławiu, Joanna Lorenowicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. A. Mickiewicza w Radymnie.                                                        

Nagroda Specjalna Organizatorów - Klaudia Mach - I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.

Podpisy komisji

 

    Gratulujemy Laureatom  Konkursu i informujemy, że uroczyste wręczenie nagród nastąpi 22 marca br. o godz. 12.00 w MOK w sali nr 23 I p.

Andrzej Zgryźniak
Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
(17.03.2011 | aktualizacja 17.03.2011 12:04)
Archiwum
Listopad 2017
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12