Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2011 » Listopad
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Przedstawiciele Urzędu Miasta na konferencji dotyczącej rynku nieruchomości

„Zawody w gospodarce nieruchomościami”, „Praktyczne aspekty zawodów i informacja o nieruchomościach”, „Rynek nieruchomości a uwarunkowania jego rozwoju” – wokół tych trzech zagadnień koncentrowały się wystąpienia prelegentów konferencji pn. „Działalność zawodowa i uwarunkowania rozwoju rynku nieruchomości w Polsce", zorganizowanej 17 listopada w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej. Patronat honorowy objął Burmistrz Miasta Jarosławia Andrzej Wyczawski.
Od prawej: inż. Jerzy Śliwa - naczelnik Wydziału GPO, Stanisław Misiąg - zastępca burmistrza ds. gospodarki | Fot.  Magdalena Bojarska (3)
Od prawej: inż. Jerzy Śliwa - naczelnik Wydziału GPO, Stanisław Misiąg - zastępca burmistrza ds. gospodarki
Fot. Magdalena Bojarska (3)
Od lewej: notariusz Bogusław Stybel, inż. Jerzy Śliwa z UM oraz Robert Zgryźniak z Sądu Rejonowego w Jarosławiu
Od lewej: notariusz Bogusław Stybel, inż. Jerzy Śliwa z UM oraz Robert Zgryźniak z Sądu Rejonowego w Jarosławiu

Konferencja składała się z trzech paneli tematycznych. Pierwszy obejmował zagadnienie zawodów w gospodarce nieruchomościami, drugi praktyczne aspekty zawodów w połączeniu z informacjami o nieruchomościach, natomiast trzeci zagadnienia z zakresu nieruchomości i uwarunkowań jego rozwoju. Wśród szerokiego grona zainteresowanych znaleźli się m.in. przedstawiciele największych na Podkarpaciu firm i organizacji branżowych rynku nieruchomości, a także Zastępca Burmistrza Miasta Jarosławia ds. gospodarki Stanisław Misiąg oraz w roli prelegenta inż. Jerzy Śliwa - naczelnik Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. Wystąpienia inż. Jerzego Śliwy pt. „Zakres i sposoby postępowania w sprawach przeznaczenia terenów na określone cele oraz ustalanie zasad ich zagospodarowania zgodnie z ustawą o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym", można było wysłuchać w panelu II konferencji.

Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej
(21.11.2011 | aktualizacja 29.11.2011 08:10)
Archiwum
Sierpień 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31