Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2012 » Styczeń
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Sukces zawodników KSW Sokół Jarosław w Otwartych Mistrzostwach Polski Południowej w Kickboxingu

14 stycznia w Krynicy-Zdrój odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Południowej w Kickboxingu, w których Jarosław reprezentowało 7 zawodników.
Fot. Archiwum klubu KSW Sokół Jarosław
W turnieju wystartowało blisko 150 seniorów, juniorów i kadetów z 30 klubów południowej Polski, a także 2 kluby ze Słowacji. Były to również eliminacje do turnieju głównego dla juniorów, w którym wystartuje 8 najlepszych zawodników ze wszystkich 4 stref Polski. Jarosław reprezentowało 7 zawodników, w tym dwóch juniorów i trener Jacek Bronowski.

Zawodnicy KSW Sokół Jarosław odnieśli spektakularny sukces. Na największą pochwałę zapracował Marcin Jaworski (kat.-63kg senior) deklasując rywali w pięknym stylu. Oprócz złotego medalu został wyróżniony tytułem Najlepszego Zawodnika Turnieju. Wyśmienicie zaprezentowali się również juniorzy Białowąs Eryk (kat.-84kg) i Sobczyszyn Robert (kat.-79kg) stając na najwyższym miejscu podium, dzięki czemu uzyskali kwalifikację do turnieju głównego. Równie dobrze wypadł Daniel Ziętkiewicz (kat-74kg senior) zdobywając także złoty medal. Minimalnie słabiej wyglądają wyniki pozostałych zawodników: Bartosza Sochackiego (kat.-89kg senior), Marcina Bednarczyka (kat.+94kg senior) oraz Daniela Dudka (kat.-79kg senior). Wszyscy trzej wywalczyli srebrne medale.

Dla zawodników z Jarosławia zawody okazały się nadzwyczaj owocne i udane. Już wkrótce, 4 lutego w Jarosławiu, nadarzy się okazja dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i płci, do wzięcia udziału w dwóch treningach prowadzonych przez trenera Kadry Narodowej w Muay Thai, Huberta Lisowskiego. Impreza będzie miała charakter seminarium. Klub KSW Sokół Jarosław zaprasza wszystkich zainteresowanych do spędzenia aktywnie jednej z sobót ferii zimowych. Wszelkie informacje na stronie klubu www.kswsokol.eu

trener Jacek Bronowski
Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej
(18.01.2012 | aktualizacja 19.01.2012 08:03)
Archiwum