Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2014 » Październik
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Najnowszy numer Biuletynu w wydaniu raportowym

Zapraszamy do lektury numeru 7 „Biuletynu Informacyjnego Miasta Jarosławia”. Podsumowujemy w nim najważniejsze zadania zrealizowane na przestrzeni ostatnich lat. Pismo można otrzymać m.in. w Urzędzie Miasta, Centrum Kultury i Promocji, dostarczane jest także do różnych instytucji oraz kilkunastu punktów handlowych.

W najnowszym, raportowym wydaniu Biuletynu znajdą Państwo najważniejsze inwestycje zrealizowane w latach 2007-2014 m.in. łącznik do obwodnicy, nowoczesną bibliotekę miejską, przedszkole na os. Kombatantów, innowacyjne filtry membranowe,  kamienicę Attavantich zaadaptowaną na Centrum Kultury i Promocji, powstające Podziemne Przejście Turystyczne, place zabaw, zrewitalizowany Park im. Czesławy Puzon ps. „Baśka", remonty dróg, oświetlenie itp. Przez te lata udało się również przywrócić blask wielu zabytkom, na których renowacje i konserwacje przeznaczane były dotacje z budżetu miasta. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, przypominamy programy profilaktyczne te z wieloletnią tradycją i te zapoczątkowane w tym roku. Nie mogło zabraknąć także kultury „w pigułce".

Biuletyny są bezpłatne i można je zawsze otrzymać w Urzędzie Miasta, Centrum Kultury i Promocji, innych jednostkach podległych Burmistrzowi, instytucjach powiatowych, księgarniach, kioskach. Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Młynarska
Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej
(31.10.2014 | aktualizacja 01.11.2014 08:00)
Archiwum