Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2015 » Czerwiec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Trzydniowe święto miasta

0d 19 do 21 czerwca na rynku odbywały się Dni Jarosławia. Tegoroczne wydanie imprezy miało swoją trzydniowa odsłonę. W piątek swoim rockowo-folkowym brzmieniem publiczność rozgrzał bijący rekordy popularności ENEJ. W sobotę „na deser” zagrał zespół LOKA, zaś niedziela upłynęła w atmosferze rodzinnego pikniku, z atrakcjami dla dzieci i muzyką BIESIADASHOW.
Fot. Paweł Wolontkowski
Fot. Małgorzata Młynarska
Fot. Monika Sadurska

Trzy dni super zabawy, trzy dni koncertów, atrakcji i zabaw dla najmłodszych, tak można podsumować tegoroczne Dni Jarosławia.

W pierwszy dzień na rynku rozbrzmiewały rytmy reggae, rock i folk. Na scenie wystąpił królujący już od kilku lat na listach przebojów ENEJ, supportowany przez ReggaeGang System oraz Pajujo. Zespół czerpiący inspiracje z kultury ukraińskiej ma sporo fanów również w naszym mieście, takich tłumów jarosławski rynek nie gościł już od dawna.

Drugi dzień świętowania otworzyli motocykliści z grupy MOTOR BIKE JAROSŁAW. W programie znalazł się również pokaz ekstremalnej jazdy motocyklowej „STREETBIKE FREESTYLE" w wykonaniu Kuby Radczaka, animacje zabaw dla dzieci oraz wielopokoleniowe konkursy i zabawy w ramach programu „Prowadzę Jestem Trzeźwy", do którego włączyła się firma Alco2go. Na scenie wystąpili finaliści „Masz talent". Wieczór zaś upłyną przy muzyce, znanego z Must Be The Music, zespołu Roots Rockets, po którym wystąpiła rockandrollowa grupa LOKA, łącząca taneczne rytmy z przebojowymi melodiami. Na zakończenie odbyła się dyskoteka z pokazem laserowym.

Niedziela to piknik rodzinny. Swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie Szkoły Tańca Takt. Najmłodsze pociechy zabawiał Duet Cyrkowy Duet Show, a ci nieco starsi bawili się przy muzyce country w wykonaniu zespołu Droga na Ostrołękę oraz rytmach serwowanych przez zespół Graffiti. Do zwiedzania udostępniona została wieża ratuszowa, chętnych nie brakowało. Ostatnim punktem trzeciego dnia imprezy był występ BIESIADASHOW.

Organizatorem Dni Jarosławia był Burmistrz Miasta Jarosławia oraz Centrum Kultury i Promocji. 

FOTORELACJA: 

1 DZIEŃ - Koncerty ReggaeGang System, Pajujo oraz gwiazdy wieczoru ENEJ

2 DZIEŃ - Koncert zespołu Roots Rockets, zespół LOKA

3 DZIEŃ - Animacje dla dzieci, koncerty

Dni Jarosławia 2015 - zabawy i konkursy 

Monika Sadurska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(23.06.2015 | aktualizacja 26.06.2015 13:10)
Archiwum
Sierpień 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31