Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Maj
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Strona miejska w rankingu wojewódzkim. ZAGŁOSUJ!

Miejski portal internetowy bierze udział w konkursie na najlepszą stronę internetową jednostki samorządu terytorialnego Województwa Podkarpackiego. Zachęcamy do wyboru strony www.jaroslaw.pl. Organizatorem rankingu jest Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie” i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie.

www.jaroslaw.pl konkuruje z 50 innymi serwisami miejskimi w konkursie na najlepszą stronę internetową jednostki samorządu terytorialnego Województwa Podkarpackiego, organizowanym w ramach XVIII edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej. Oceny dokonuje zarówno profesjonalne jury oraz internauci. Liczymy na Państwa głosy. Jeden użytkownik może oddać jeden głos z jednego IP. W tym roku wyłoniony zostanie też najlepiej prowadzony Facebook m.in. w kategorii miasto, który podobnie jak strona WWW zostanie oceniony przez profesjonalne jury.

Zagłosuj TUTAJ


Konkurs jest organizowany przez Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie" i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie. W tym roku po raz kolejny zostaną również przyznane Podkarpackie Nagrody Samorządowe.

Zachęcamy do głosowania!

Małgorzata Młynarska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(11.05.2018 | aktualizacja 14.05.2018 07:24)
Archiwum