Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Sierpień
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Dzikie drużyny i siatkarze plażowi zakończyli boje

W drugiej połowie sierpnia (na zakończenie letniego wypoczynku) na stadionie przy ul. Piekarskiej zostały rozegrane otwarte turnieje „Dzikich Drużyn” w piłce nożnej chłopców oraz turniej siatkówki plażowej kobiet i mężczyzn.

W finałowym pojedynku 24. edycji Otwartego Turnieju „Dzikich Drużyn", rozegranym 17 sierpnia br. spotkały się drużyny Witosa FC i „Makovia" Makowisko. Mecz zakończył się zwycięstwem 3-2 ekipy Witosa FC, która wystąpiła w składzie: Marek Dziobak i Łukasz Dziobak, Patryk Puszyński, Mateusz Podgórnik, Oliwier Kruczkiewicz, Piotr Knap, Mateusz Leśny, Filip Strójwąs. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Radosława Surmiaka z „Makovii" Makowisko, zaś bramkarzem Łukasza Dziobaka z drużyny Witosa FC.

Z kolei 25 sierpnia br.  zmierzyły się zespoły w Otwartym Turnieju Piłki Siatkówki Plażowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia. Do udziału w turnieju zgłosiły się nie tylko drużyny z Jarosławia, ale również z Rzeszowa, Przemyśla, Przeworska, Lubaczowa czy Manasterza.  Zawodnicy od pierwszych chwil rywalizacji prezentowali wysoki poziom, jednak prawdziwe emocje pojawiły się w meczach decydujących o końcowej klasyfikacji w obu kategoriach.

W kategorii kobiet turniej zakończył się zwycięstwem zawodniczek z Przemyśla, a najlepszym męskim deblem okazali się zawodnicy z Manastrza.

Wyniki

Kategoria kobiet

I miejsce - Kamila PRZEWROCKA i Lilia TRELSKA z Przemyśla,
II miejsce
-  Paulina CHMIELARCZYK, Ewelina BRZEZIŃSKA z Jarosławia,
III miejsce
- Urszula KIJAK , Magdalena MOKRZYCKA z Rzeszowa.

Kategoria mężczyzn

I miejsce - Stefan PASZKO, Daniel PELC z Manasterza,
II miejsce
- Kamil WOJCIECHOWSKI i Jakub ŻOŁYNIAK para z Przeworska,
III miejsce
- Aleksander SKIBICKI, Kamil PYTEL z Lubaczowa.

Po zakończonej rywalizacji w obu turniejach, najlepsze zespoły i wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Jarosławia. Gratulujemy finalistom, dziękujemy uczestnikom za miłą atmosferę podczas imprez oraz zapraszamy za rok.

Organizatorami byli: Urzędu Miasta Jarosławia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.      

Marek Piotrowski, Wydział Oświaty

 

 

Kancelaria Burmistrza Miasta
(28.08.2018 | aktualizacja 29.08.2018 13:51)
Fot. Robert Piwowar, MOSiR
Archiwum
Kwiecień 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30