Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2019 » Październik
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

SP nr 7 laureatem konkursu OSE#WYZWANIE

2 października zwycięzcy konkursu „#OSEWyzwanie” odebrali nagrody w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim. W gronie laureatów znajduje się również Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu. Placówka wzbogaci się o najnowocześniejszą mobilną pracownię multimedialną. Gratulujemy!
W imieniu dyrektora SP nr 7, nagrodę odebrała Anna Zielińska (w środku). | Fot.  źrodło: www.rzeszow.uw.gov.pl
W imieniu dyrektora SP nr 7, nagrodę odebrała Anna Zielińska (w środku).
Fot. źrodło: www.rzeszow.uw.gov.pl

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu ma powód do dumy! Placówka znalazła się w gronie laureatów konkursu „#OSEWyzwanie” organizowanego w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. 2 października br. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim zostały wręczone nagrody przez wojewodę podkarpackiego Ewę Leniart i podkarpackiego kuratora oświaty Małgorzatę Rauch.  Do jarosławskiej „Siódemki" trafi najnowocześniejsza mobilna pracownia multimedialna, dzięki której szkoła będzie mogła prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.

Co bardzo ważne, będzie to już druga - obok pracowni zrealizowanej w ramach budżetu obywatelskiego na 2019 rok - pracownia komputerowa w placówce, która poszerzy i uatrakcyjni wykorzystywaną dotychczas bazę dydaktyczną oraz ułatwi rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów podczas zajęć z dowolnego przedmiotu, w każdej sali lekcyjnej.

W konkursie mogły uczestniczyć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła przesłała przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła". Szansę na wygraną zwiększała także deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.

Więcej informacji na www.rzeszow.uw.gov.pl

 

Małgorzata Młynarska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(03.10.2019 | aktualizacja 03.10.2019 13:45)
Archiwum
Luty 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29