Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Luty
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Sportowy weekend w Jarosławiu

Piłka ręczna kobiet, mecz rezerw ekstraklasowego lidera w tenisie stołowym mężczyzn oraz halowy turniej piłki nożnej dzieci, to wydarzenia sportowe czekające nas w nadchodzący weekend.

Kolejny pojedynek „w domu" rozegrają drugoligowe piłkarki ręczne TS MKS SAN, które w sobotę w hali sporotwej MOSiR podejmować będą ekipę z Rudy Śląskiej. Czwartoligowi tenisiści stołowi PKS Kolping w niedzielne przedpołudnie rozegrają ligowe spotkanie z drużyną z Jawornika Polskiego. Bardzo ciekawie zapowiada się II Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci z rocznika 2010 o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia „ERREA CUP 2018". Już od godz. 9.15 w hali sportowej będzie można podziwiać w akcji następców „asów" polskiej piłki z Krakowa, Tarnowa, Krosna, Sanoka, Nowego Sącza, Radomia i oczywiście z Jarosławia.     

3 lutego 2018 r. (sobota)
godz. 15.00
, hala sportowa MOSiR, ul. Sikorskiego 5
Mecz o Mistrzostwo II Ligi Piłki Ręcznej Kobiet  Gr. IV
TS MKS SAN Jarosław - KS ZGODA Ruda Śląska

4 lutego 2018 r. (niedziela)
godz. 8.00-16.30
, hala sportowa MOSiR, ul. Sikorskiego 5
II Halowy Turniej Piłki Nożnej - Rocznik 2010 o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia ERREA CUP 2018
z udziałem drużyn: KS SANDECJA Nowy Sącz, Akademia Piłkarska Sanok, KS WANDA Kraków, Beniaminek Radom, MKS Tarnovia, Bardomed Krosno, KS Pogoń Kraków, JKS 1909 Jarosław.

godz. 11.00, hala sportowa PKS Kolping, ul. 3-go Maja 49
Mecz o Mistrzostwo IV Ligi Tenisa Stołowego Mężczyzn Gr. Rzeszowska
PKS KOLPING IV Jarosław - GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski

Tradycyjnie zapraszamy do oglądania i kibicowania. Za ewentualne zmiany terminu i miejsca wydarzeń odpowiadają poszczególni Organizatorzy. Zachęcamy również do korzystania z obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (hala sportowa, kryta pływalnia, sztuczne lodowisko) oraz do udziału w XXVIII Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Jarosławia 2017 roku. 2 lutego br. jest ostatnim dniem głosowania. 

 

Marek Piotrowski, Wydział Oświaty

 
Kancelaria Burmistrza Miasta
(02.02.2018 | aktualizacja 02.02.2018 14:29)
Archiwum