Strona główna » Nasze wydawnictwa » czerwiec-lipiec, nr 6-7 (176-177) / 2007 » Różne
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

czerwiec-lipiec, nr 6-7 (176-177) / 2007

Czas na gratulacje i nagrody

Ogólnomiejskie zakończenie roku szkolnego dla szkół prowadzonych przez Burmistrza Miasta jest już tradycją w naszym mieście. Oficjalne podziękowanie najlepszym uczniom za pracę w roku 2006/2007 oraz pogratulowanie rodzicom i opiekunom miało miejsce 20 czerwca 2007 r. w Miejskim Ośrodku Kultury. Zastępca burmistrza Bogdan Wołoszyn oraz obecny na uroczystości podkarpacki kurator oświaty Maciej Karasiński wręczali nagrody za wybitne osiągniecia naukowe i sportowe. "Przekonuję się kolejny raz, że w Jarosławiu jest dużo zdolnych, mądrych uczniów; wyniki egzaminów gimnazjalnych i testów kompetencyjnych szkół podstawowych są wyższe, niz średnia podkarpacka. To świetna wiadomość, która potwierdza, iż Jarosław jest prężnym edukacyjnym ośrodkiem" - powiedział Bogdan Wołoszyn.

Najlepsi uczniowie obecni byli z rodzicami/opiekunami, nie zabrakło też oczywiście nauczycieli i dyrektorów szkół. Władze miasta poza zastepcą burmistrza Bogdanem Wołoszynem, reprezentowali również wiceprzewodniczący RM Jarosław Pagacz, przewodniczący komisji oświaty Antoni Lotycz oraz Stanisław Misiąg. Poseł Tomasz Kulesza jako długoletni nauczyciel życzył wszystkim uczniom i nauczycielom dobrego odpoczynku i zapału do pracy wkolejnym roku szkolnym. "Bardzo lubię przyjeżdżać do Jarosławia, oświata to mocna strona Państwa miasta" - powiedział Maciej Karasiński.

Poniżej przedstawiamy Państwu listę wszystkich nagrodzonych uczniów:

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 4:
Piotr Tucholski - wojewódzki konkurs interdyscyplinarny z j. niemieckiego,
Kacper Kot - wojewódzki konkurs interdyscyplinarny z j. niemieckiego, najwyższa średnia ocen i wzorowe zachowanie.
Publiczne Gimnazjum nr 1:
Mateusz Żaczek - wojewódzki konkurs przedmiotowy z geografii.
Publiczne Gimnazjum nr 2:
Maciej Mnich - wojewódzki konkurs przedmiotowy z historii, finalista z matematyki i j. angielskiego,
Anita Gilarska - wojewódzki konkurs przedmiotowy z matematyki,
Marek Imiełowski - finalista II Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów, finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z chemii i matematyki,
Zespół Szkół im. Jana Pawła II - Publiczne Gimnazjum nr 5:
Patryk Spustek - wojewódzki konkurs przedmiotowy z j. niemieckiego.
Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek:
Weronika Czaja - laureatka z j. polskiego (na zdjeciu niżej),
Marcin Podolec - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim poświęconym Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu,
Karolina Ciołek - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śladami Jana III Sobieskiego".

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW INTERDYSCYPLINARNYCH:
Szkoła Podstawowa nr 4:
Agnieszka Jabłońska - finalistka z bloku przedmiotów matematyczno-przyrodniczych,
Aleksandra Matrejek - finalista z bloku przedmiotów humanistycznych,
Wiktor Bednarski - finalista z bloku przedmiotów humanistycznych,
Andrzej Kozioł - finalista z bloku przedmiotów humanistycznych,
Kamil Grzeszczak - finalista z bloku przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, najwyższa średnia ocen i wzorowe zachowanie.
Szkoła Podstawowa nr 6:
Magdalena Walczak - finalista z bloku przedmiotów humanistycznych
Szkoła Podstawowa nr 10:
Klaudia Bielecka - finalistka z bloku przedmiotów humanistycznych
Emilia Pieczonka - finalistka z bloku przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie oraz V miejsce w Ogólnopolskim Programie "Patriotyzm z pokolenia na pokolenie".
V miejsce w Ogólnopolskim Programie "Patriotyzm z pokolenia na pokolenie": Dominika Krawiec, Arkadiusz Junik, Kamil Skowronek.
Szkoła Podstawowa nr 11:
Maciej Śmiełowski - finalista z bloku matematyczno-przyrodniczego,
Jakub Żyta - finalista z bloku matematyczno - przyrodniczego.

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH:
Publiczne Gimnazjum nr 1:
Katarzyna Cymbalista - finalistka z chemii,
Małgorzata Michalik - finalista z biologii,
Patryk Fryń - finalista z fizyki,
Dominik Walter - finalista z matematyki i chemii. Publiczne Gimnazjum nr 2:
Michał Pietraszek - finalista z biologii i j. angielskiego,
Joanna Rokosz - finalistka z fizyki,
Jakub Kozak - finalista z biologii i fizyki,
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Ks. Czartoryskich- PG 4:
Justyna Czekalska - finalistka zj. niemieckiego, najwyższa średnia ocen i wzorowe zachowanie,
Michał Frendo - finalista z matematyki,
Dorota Jędruchów - finalistka z j. niemieckiego,
Karol Brzyski - finalista z j. niemieckiego,
Kasper Moskwiak - finalista z matematyki, najwyższa średnia ocen i wzorowe zachowanie.
Zespół Szkół im. Jana Pawła II PG nr 5:
Czyż Philip - finalista z j. niemieckiego,
Olimpia Świeboda - finalistka z chemii i j. polskiego,
Anna Wyglądalska - finalistka z j. polskiego i chemii, najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie,
Paulina Dyl - finalistka z chemii,
Karolina Kijanka - finalistka z chemii i fizyki, najwyższa średnia ocen i wzorowe zachowanie,
Damian Gwóźdź - finalista z j. polskiego,
Oskar Kochman - finalista z historii.
Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek:
Karolina Miszczyszyn - finalistka z j. niemieckiego.

NAJWYŻSZA ŚREDNIA OCEN I WZOROWE ZACHOWANIE:
Szkoła Podstawowa nr 4: Agnieszka Kamińska, Aleksandra Piotrów.
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa nr 5: Anna Jasińska, Michał Grzeszczak.
Szkoła Podstawowa nr 6: Agnieszka Pelc, Natalia Ulma.
Szkoła Podstawowa nr 7: Sylwia Boroń, Daniel Pietluch.
Szkoła Podstawowa Nr 9: Rafał Dudek, Marta Kubejko.
Szkoła Podstawowa nr 10: Karolina Krasicka oraz V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Patriotyzm zpokolenia na pokolenie".
Szkoła Podstawowa nr 11: Paulina Duma, Joanna Kosińska.
Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek: Aleksandra Wyczawska, Michał Urzędowski, Mikołaj Rejterowski.
Publiczne Gimnazjum nr 1: Joanna Świt, Joanna Popowicz.
Publiczne Gimnazjum nr 2: Joanna Wajda, Katarzyna Leniar.
Publiczne Gimnazjum nr 3: Sylwia Różak, Joanna Pacuła.
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Publiczne Gimnazjum nr 4:
Paulina Jędrzejczak
Zespół Szkół - Publiczne Gimnazjum nr 5: Krystyna Stec, Aleksandra Winiarska.
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące: Małgorzata Żabińska, Krzysztof Pukas.
Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek: Katarzyna Krucan, Dominika Streit.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:
Szkoła Podstawowa nr 11:
II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce - Stalowa Wola 2007: Patryk Bielecki, Kamil Fudali, Konrad Godos, Cezary Gumiński, Rafał Ilków, Marcin Kieryk, Krzysztof Perenc, Krzysztof Słota, Daniel Wajda, Bartłomiej Wereszczak, Dominik Wilk.
Szkoła Podstawowa nr 10:
Marta Kielar - III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce.
Karolina Wójtów - wybitne osiągnięcia sportowe w piłce ręcznej - powołanie do kadry województwa podkarpackiego
Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek:
Najwyższe miejsca w I Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego - Jarosław 2007:
Paweł Oziębło - I miejsce w kategorii "żak",
Hubert Żołyniak - II miejsce w kategorii "żak",
Katarzyna Bąk - I miejsce w kategorii "młodziczka"
Marcin Gołębiowski - I miejsce w kategorii "młodzik",
Jakub Pich - II miejsce w kategorii "młodzik",
Maciej Kostka - III miejsce w kategorii "młodzik".

Numery archiwalne
Wrzesień 2019
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30