Strona główna » Nasze wydawnictwa » grudzień, nr 13 (97) / 2000 » Różne
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

grudzień, nr 13 (97) / 2000

Strona 18
Zarząd Dzielnicy Nr 4 informuje,

że zebrania Rady Dzielnicy z udziałem radnej Powiatu Jarosławskiego p. Grażyny Strzelec oraz radnymi Rady Miasta: p. Adamem Kornakiem i p. Władysławem Sową odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 w Szkole Podstawowej Nr 5 przy ul. Traugutta.

Przew. Rady Dzielnicy Nr 4 Jolanta Korbut


* * *


Zarząd Dzielnicy Nr 5 informuje,

że zebrania Rady Dzielnicy z udziałem radnych Powiatu Jarosławskiego: p. Janusza Kołakowskiego - Wicestarosty i p. Stanisława Żeliszczaka oraz radnymi Rady Miasta: p. Stanisława Sobockiego - Wiceprzewodniczącego Rady Miasta, p. Witolda Garczyńskiego - Wiceprzewodniczącego Rady Miasta, p. Antoniego Lotycza, p. Stanisława Juchy odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18.00 w siedzibie Rady Dzielnicy, os. Jagiellonów 1.

Dyżury członków Rady Dzielnicy Nr 5 pełnione są w każdy trzeci czwartek miesiąca od godz. 18.00.

Przew. Rady Dzielnicy Nr 5 Stanisław Jucha

* * *


Zarząd Dzielnicy Nr 6 informuje,

że zebrania Rady z udziałem radnych Rady Miasta odbywają się w każdą drugą środę miesiąca o godz. 18.00 w Bibliotece Pedagogicznej przy ul. Konfederackiej 5A, I piętro.

Dyżury radnych z udziałem przedstawicieli Zarządu Dzielnicy Nr 5 pełnione są w każdy piątek miesiąca w godz 18.00 - 19.00.

Zainteresowanych mieszkańców zapraszamy na spotkania.

Przew. Rady Dzielnicy Nr 6 Eugeniusz Turek
Zmagania piłkarek ręcznych

W dniach 13 grudnia br. odbył się VII Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Kobiet im. Leszka Gduli. Po raz pierwszy wygrała drużyna KS "Galiczanka" ze Lwowa, przed KS "Motor Ciy" z Zaporoża i KS "Żekon - Nafta" z Michaloviec. Gospodarz turnieju drużyna SPR "Jaroslavia" zajęła IV miejsce. Najmłodszą zawodniczką była Daria Grabowa z KS "Galiczanka" ze Lwowa. Najlepsza zawodniczka turnieju to Andrea Salatowa - KS "Zekon - Nafta" z Michaloviec. Najlepsza bramkarka reprezentowała drużynę KS "Galiczanka", a była nią Swietłana Doszczuk. Najwięcej, bo aż 36 bramek zdobyła Hanna Yakowa - KS "Galiczanka". Wyłoniono też najsympatyczniejszą zawodniczkę, była to Tania Jevgrafowa - KS "Galiczanka".Organizatorzy turnieju: Urząd Miasta, MOSiR i Stowarzyszenie Piłki Ręcznej w Jarosławiu. Wśród sponsorów należy wymienić: Spółkę z o.o "Kresy" z Narola, Spółkę s.c. Tadeusz Pijanowski i S-ka z Jarosławia, "Plastex" S.A. z Jarosławia, Invest Bank z Przemyśla, PPHU "Mapa - 2" T. i H. Matysiak z Jarosławia, "Modex" - autortyzowany przedstawiciel +GSM. Nagrody ufundowali: Urząd Miasta, Redakcja "Super Nowości", Hurtownia Kosmetyczno-Chemiczna "JHR", "Plastex" S.A. , "Modex", pracownicy Sądu Rejonowego.

Marek Piotrowski
OGŁOSZENIA
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza:

* 13.12. - na Rozmowy z Historią - program poetycko - muzyczny upamiętniający rocznicę ogłoszenia stanu wojennego, godz. 1100.
* 4.12. - na Bajkę o srebrnej gwiazdce - w wykonaniu dzieci Zielonej Grupy Miejskiego Przedszkola Montessori z Jarosławia.
* do 22.12. - na wystawę fotografii Jana Zegalskiego - szkice muzyczne, Mała Galeria MOK.
* 4.14 - 22.12. - na wystawę malarstwa i rysunku Marii Ferenc, Galeria, Rynek 6.
*14.12 - 22.01. - na wystawę poplenerową prac plastycznych dzieci z Zespołu Szkół w Wierzbnej.

* * * *


Stowarzyszenie Małopolskie
zaprasza

na otwarcie Wielkiej Galerii Artystycznej Jarosław 2001 oraz na aukcję prac plastycznych dzieci, młodzieży oraz artystów plastyków w dniu 20 grudnia 2000 r. o godz. 17.00 w Muzeum - Kamienicy Orsettich. Podczas prezentacji prac odbędzie się również koncert zespołu AD REM.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Jarosławiu

zaprasza wszystkich chłopców rocznik 1988-90 do wzięcia udziału w otwartym, świąteczno - noworocznym, halowym turnieju piłki nożnej, który odbędzie się 28 grudnia 2000 r. Patronat nad zawodami objęli: Senator RP Andrzej Tadeusz Mazurkiewicz i Przewodniczący Rady Miasta Jarosławia Janusz Szkodny, którzy zapewniają atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane do 18 grudnia br. w Hali Sportowej MOSiR w Jarosławiu przy ul. Sikorskiego 5.

Powinny one zawierać: imię i nazwisko opiekuna drużyny oraz listę zawodników (z zaznaczeniem ich dat urodzenia).

Dyrektor Biura Senatora RP
Janusz Bochenek
Numery archiwalne
Październik 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31