Strona główna » Na bieżąco » Ogłoszenia i komunikaty » Archiwum » 2016 » Marzec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Ogłoszenia i komunikaty

Ogłoszenie ws. przyznania indywidualnych stypendiów sportowych za wysokie osiągnięcia w 2015 roku

Działając zgodnie z § 9 ust. 3 Uchwały Rady Miasta Jarosławia Nr 124/XV/2011 z dnia 04 lipca 2011r. w sprawie warunków i trybu finansowania zadań z zakresu sportu w Gminie Miejskiej informujemy, że Burmistrz Miasta Jarosławia przyznał indywidualne stypendia sportowe za osiągnięte wysokie wyniki sportowe w 2015 roku następującym zawodniczkom, zawodnikom oraz trenerom z:

1. Klubu Sportów Walki „SOKÓŁ":

Mateuszowi KUBISZYNOWI w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie Mistrzostwa Świata Seniorów w kat. Full Contact w zawodach rozegranych w dniach 21-29.11.2015 r. w Dublinie (Irlandia) oraz Mistrzostwa Polski Seniorów rozegranych w dniach 10-12.04.2015 r. w Luboniu,

Pawłowi MIELNICKIEMU w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie drugiego miejsca w Pucharze Polski Juniorów i Seniorów w kat. low kick w zawodach rozegranych w dniach 28-29.11.2015 r. w Jarosławiu oraz brązowego medalu w International Slovak Open w kat. full contact w zawodach rozegranych w dniach 20-22.02.2015 r. w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji,

Dawidowi KASPERKOWI w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie trzeciego miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów w kat.k-1 kickboxing w zawodach rozegranych w dniach 22-24.05.2015 r. w Legnicy,

Katarzynie ŚWIZDOR w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie drugiego miejsca w Pucharze Polski Juniorów i Seniorów w kat. low kick  junior/kickboxing w zawodach rozegranych w dniach 28-29.11.2015 r. w Jarosławiu.

2. Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido:

Zuzannie MAZEPA w okresie od   m-ca styczeń do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie drugiego miejsca w X Ogólnopolskich Zawodach Combat Aikido i Ju-Jitsu (ranga Mistrzostw Polski) w zawodach rozegranych w dniu 18.04.2015 roku w Jarosławiu oraz drugiego miejsca (srebrny medal) w II Ogólnopolskich Zawodach Combat Aikido w Formach Kata/kata z bronią rozegranych w dniach 23.05.2015 r. w Szebnie,

Elizie SZCZUR w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie drugiego miejsca w X Ogólnopolskich Zawodach Combat Aikido i Ju-Jitsu w kat. junior młodszy w zawodach rozegranych w dniu 18.04. 2015 roku w Jarosławiu oraz drugiego miejsca w II Ogólnopolskich Zawodach w kat. junior młodszy Combat Aikido w Formach Kata/formuła kata rozegranych w dniu 23.05.2015 r. w Szebnie, trzeciego miejsca (brązowego medalu w V Otwartym Pucharze Polski Juniorów Polskiej Federacji Budo w Ju-Jitsu Karate/formuła kata w zawodach rozegranych w dniu 21.11.2015 r. w Tyczynie,

Dominice FLAK w okresie od m-ca styczeń do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie pierwszego miejsca w X Ogólnopolskich Zawodach Combat Aikido i Ju-Jitsu/grappling combat aikidow kat. junior rozegranych w dniu 18.04.2015 roku w Jarosławiu,

Dominikowi DANIECKIEMU w okresie od m-ca styczeń do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie pierwszego miejsca w X Ogólnopolskich Zawodach Combat Aikido i Ju-Jitsu/grappling combat aikido w kat. junior młodszy rozegranych w dniu 18.04.2015 roku w Jarosławiu oraz złotego medalu i pucharu dla najlepszego technika V Otwartego Pucharu Polski Juniorów w Ju-Jitsu i Karata Polskiej Federacji Budo rozegranego w dniu 21.11.2015 r. w Tyczynie,

Marcinowi PUKALSKIEMU w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za osiągnięte wysokie wyniki sportowe trenowanych ww. zawodników w krajowym współzawodnictwie sportowym w 2015 roku.

3. Klubu Uczelnianego AZS PWSTE  - sekcji bokserskiej:

Arturowi BULIKOW w okresie od m-ca styczeń do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie brązowego medalu w kategorii +91 kg na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski rozegranych w dniach 20-24.10.2015 r, w Koninie.

4. Jarosławskiego Klubu Sportowego 1909 :

Rafałowi STRĄCZKOWI w okresie od m-ca styczeń do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zajęcie 5-go miejsca wraz reprezentacją Województwa Podkarpackiego w Ogólnopolskim Finale Olimpiady Młodzieży w Piłce Nożnej rozegranym w dniach 28.06-11.07.2015 r., w Nowym Sączu.

5. Parafialnego Klubu Sportowego „KOLPING":

Bartoszowi SUCHOWI w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie brązowego i srebrnego medalu w I i II Grand Prix Polski seniorów (singiel) w tenisie stołowym w zawodach rozegranych 16-18.10.2015 r. w Nowej Rudzie oraz 20.12.2015 r. w Zawierciu,

Robertowi FLORAS w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie srebrnego medalu w I Grand Prix Polski seniorów (singiel) w tenisie stołowym w zawodach rozegranych 16-18.10.2015 r. w Nowej Rudzie,

Annie BRZYSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie srebrnego medalu w I Grand Prix Polski żaków (singiel) w tenisie stołowym w zawodach rozegranych 6-8.11.2015 r. w Jastrzębiu Zdroju oraz 5-8 miejsca w Mistrzostwach Polski żaków (debel)  rozegranych w dniach 13-14.06.2015 r. w Międzyzdrojach,

Jagodzie CHWAJKO w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie 5-8 miejsca w Mistrzostwach Polski żaków (debel) rozegranych w dniach 13-14.06.2015 r. w Międzyzdrojach,

Łukaszowi ADAMSKIEMU w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za osiągnięte wysokie wyniki sportowe trenowanych ww. zawodników w krajowym współzawodnictwie sportowym w 2015 roku,

Kamilowi DZIUKIEWICZOWI w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za osiągnięte wysokie wyniki sportowe trenowanych zawodników w krajowym współzawodnictwie sportowym w 2015 roku w tym brązowego medalu w Drużynowych Mistrzostwach Polski Seniorów w 2015 r. (superliga mężczyzn).

6. Uczniowskiego Klubu Sportowego „TRAMP":

Jakubowi SIWONIOWI w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie XI miejsca w LXIV Mistrzostwach Polski Juniorów  rozegranych w dniach 7-09.08.2015 r. w Żywcu,

Jakubowi BIELI w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych IOR WA  rozegranych w dniach 31.07.-02.08.2015 r. w Głuchołazach,

 Natalii MARCINKIEWICZ  w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie tytułów Mistrza Polski w 2015 roku w kategorii Młodzików Ł-2B, Młodzików 2x30m, Młodzików Drużynowo, rozegranych w dniach 29-30.08.2015 r. w Zgierzu,

Agacie OSUCH w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie tytułu Mistrza Polski w 2015 roku w kategorii Młodzik Drużynowo, Wicemistrza Polski Młodzików 2x30m, IV miejsca w Mistrzostwach Polski Młodzików Ł-2B rozegranych w dniach 29-30.08.2015 r. w Zgierzu,

Jagodzie SIRY w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie tytułu Mistrza Polski w 2015 roku w kategorii Młodzików Drużynowo, IX miejsca w Mistrzostwach Polski Młodzików kat. 2x50m rozegranych w dniach 29-30.08.2015 r. w Zgierzu,

Joannie GILOWSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie wicemistrzostwa Polski Młodzików 2x40m oraz brązowego medalu Mistrzostw Polski Młodzików Ł-2B rozegranych w dniach 29-30.08.2015 r. w Zgierzu,

Sylwii ZAJĄC w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie IV miejsca w Mistrzostwach Polski Młodzików (drużynowo) rozegranych w dniach 29-30.08.2015 r. w Zgierzu,

Kindze OCZKOWSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie IV miejsca w  Mistrzostwach Polski Młodzików (drużynowo) rozegranych w dniach 29-30.08.2015 r. w Zgierzu,

Piotrowi MACIAŁKOWI od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie tytułów Mistrza Polski w 2015 roku w kategorii Młodzików Ł-2B, Młodzików 2x40m, Młodzików Drużynowo, rozegranych w dniach 29-30.08. 2015 r. w Zgierzu,

Adriannie OCZKOWSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie tytułu Mistrza Polski w kategorii Młodzików Drużynowo w zawodach rozegranych w dniach 29-30.08.2015 r. w Zgierzu,

Dawidowi NOWAKOWI w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie tytułu Mistrza Polski w kategorii Młodzików Drużynowo oraz piątych miejsc w kat. Młodzik ł-2B, Młodzik 2x20 i Młodzik 2x40 w zawodach - Mistrzostwach Polski rozegranych w dniach 29-30.08.2015 r. w Zgierzu,

- Wiesławowi KUTYLE w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za osiągnięte wysokie wyniki sportowe trenowanych ww. zawodników w krajowym współzawodnictwie sportowym w 2015 roku.

7. Towarzystwa Sportowego MKS „SAN":

Klaudii CIURKO  w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Martynie GORZKIEWICZ w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Klaudii KAMIŃSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Gabrieli MAKAROWSKIEJ  w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Kindze MICHALSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Kindze MAGIEROWSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Gabrieli OZIMEK w okresie od   m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Monice RUSINEK w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Julii ROGAŁA w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Klaudii WACH w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Klaudii LITWIE w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Paulinie KŁUŚ w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Joannie WASZYŃSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Karinie CHMIELEWSKIEJ w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Gabrieli MACEK w okresie od m-ca stycznia do m-ca czerwca 2016 r. włącznie za zdobycie VIII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek (wraz z drużyną) rozegranych w dniach 1-3.05.2015 r. w Człuchowie,

Magdalenie TROJNAR w okresie od stycznia do czerwca 2016 roku włącznie za osiągnięte wysokie wyniki ww. zawodniczek w krajowym współzawodnictwie sportowym w 2015 roku,

Paulinie CHMIELARCZYK w okresie od stycznia do czerwca 2016 roku włącznie za osiągnięte wysokie wyniki ww. zawodniczek w krajowym współzawodnictwie sportowym w 2015 roku,

Katarzynie SAJ w okresie od stycznia do czerwca 2016 roku włącznie za osiągnięte wysokie wyniki ww. zawodniczek w krajowym współzawodnictwie sportowym w 2015 roku.

 

BURMISTRZ MIASTA JAROSŁAWIA

 

 

Jarosław, dnia 2 marca  2016 r.

 

Kancelaria Burmistrza Miasta
(02.03.2016 | aktualizacja 03.03.2016 07:31)
Grudzień 2019
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31