Strona główna » Na bieżąco » Ogłoszenia i komunikaty » Archiwum » 2018 » Luty
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Ogłoszenia i komunikaty

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Jarosławia ws. przyznania na 2018 rok indywidualnych stypendiów za wyniki sportowe

Burmistrz Miasta Jarosławia informuje, że przyznał na 2018 rok indywidualne stypendia sportowe za osiągnięte wysokie wyniki.

O G Ł O S Z E N I E

Działając zgodnie z § 9 ust. 3 Uchwały Rady Miasta Jarosławia Nr 124/XV/2011 z dnia 04 lipca 2011r. w sprawie warunków i trybu finansowania zadań z zakresu sportu w Gminie Miejskiej niniejszym informuje się, że Burmistrz Miasta Jarosławia przyznał na 2018 rok indywidualne stypendia za osiągnięte wysokie wyniki sportowe następującym zawodniczkom/zawodnikom z:

 

- Klubu Sportów Walki „SOKÓŁ" dla:

1) Katarzyny ŚWIZDOR - za zdobycie srebrnych medali w Mistrzostwach Polski Juniorów w formule Low Kick i K-1, w Nowym Targu 21-23.04.2017 r. i Piotrkowie Trybunalskim 7-9.04.2017 r.

2) Jakuba KONIECZNEGO - za zdobycie brązowego medalu w Mistrzostwach Polski Seniorów w formule Full Contact w Piotrkowie Trybunalskim 7-9.04.2017 r.  

 

- Autonomicznego Zrzeszenia „COMBAT AIKIDO" (sporty walki) dla:

1) Zuzanny MAZEPA - za zdobycie złotych medali w Ogólnopolskich Zawodach Ju-Jitsu w Niepołomicach 07.10.2017r. oraz w II Małopolskim Pucharze Ju-Jitsu w Niepołomicach 22.02.2017 r.

2) Anny SKRZYPSKIEJ - za zdobycie srebrnych medali na XI i XII Ogólnopolskich Zawodach Combat Aikido i Ju-Jitsu w dnich 25.03.2017 r. i 30.04.2017 r. w Jarosławiu

3) Michała SUCHOLITKI - za zdobycie srebrnego medalu w Pucharze Europy IKB - Ju-Jitsu w Żywcu 28.10.2017r. oraz brązowego medalu w Ogólnopolskich Zawodach Ju-Jitsu w Niepołomicach 07.10.2017 r.

4) Julii SUCHOLITKA - za zdobycie srebrnego medalu w Pucharze Europy IKB - Ju Jitsu    w Żywcu 28. 10. 2017r. oraz w Ogólnopolskich zawodach Ju-Jitsu w Niepołomicach 07. 10. 2017 r.

5) Dominika DANICKIEGO - za zdobycie złotego i srebrnego medalu w Pucharze Europy IKB - Ju-Jitsu i w sztukach walki grappling Ju-Jitsu, Semi Contact Żywcu 28.10.2017r. oraz srebrnego medalu w Ogólnopolskich Zawodach Ju-Jitsu w Niepołomicach 07.10.2017 r.

6) Radosława KRUCZKOWSKIEGO - za zdobycie złotego medalu w XII Ogólnopolskich Zawodach Combat Aikido i Ju-Jitsu 25.03.2017 r. w Jarosławiu oraz srebrnego medalu w IX Ogólnopolskich Zawodach Combat Aikido o Puchar Miasta Radymna 02.12.2017 r.

7) Elizy SZCZUR - za zdobycie złotego i srebrnego medalu w Pucharze Podkarpacia Juniorów w Combat Ju Jutsu CJJIF/Ju-Jitsu semi-contact w Mielcu 03.06.2017 r.

8) Piotra WÓJTOWICZA - za zdobycie m.in. złotych medali w IX Ogólnopolskich Zawodach Combat Aikido i Ju-Jitsu i Kata z Bronią w Radymnie 02.12.2017 r. oraz brązowego medalu w Ogólnopolskich Zawodach Ju-Jitsu w Niepołomicach 07.10.2017 r.

 

- Uczniowskiego Klubu Sportowego „START" Jarosław (piłka nożna kobiet) dla:

1) Kingi OCZKOWSKIEJ - czołowej zawodniczki trzeciej - podkarpackiej ligi piłki nożnej kobiet, za zajęcie drugiego miejsca w rundzie jesiennej trzeciej ligi

2) Laury NIEMIEC - czołowej zawodniczki trzeciej - podkarpackiej ligi piłki nożnej kobiet, za zajęcie drugiego miejsca w rundzie jesiennej trzeciej ligi

3) Aleksandry JĘDRAL - czołowej zawodniczki trzeciej - podkarpackiej ligi piłki nożnej kobiet, za zajęcie drugiego miejsca w rundzie jesiennej trzeciej ligi

4) Magdaleny LEWANDOWSKIEJ - czołowej zawodniczki trzeciej - podkarpackiej ligi piłki nożnej kobiet, za zajęcie drugiego miejsca w rundzie jesiennej trzeciej ligi

 

- Uczniowskiego Klubu Sportowego „TRAMP" Jarosław (łucznictwo) dla:

1) Jakuba SIWONIA - za zdobycie trzeciego miejsca i brązowego medalu w Halowych Drużynowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Kielnarowej 18-19.02.2017 r.

2) Natalii MARCINKIEWICZ - za zajęcie pierwszego miejsca, złotego medalu w XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (drużynowo) w Warszawie 28-30.07.2017 r.

3) Agaty OSUCH - za zajęcie pierwszego miejsca, złotego medalu w XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (drużynowo) w Warszawie 28-30.07.2017 r.

4) Joanny GILOWSKIEJ - za zajęcie pierwszego miejsca, złotego medalu w XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (drużynowo) w Warszawie 28-30.07. 2017 r.

5) Sylwii ZAJĄC - za zajęcie pierwszych miejsc, złotych medali w XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (drużynowo) w Warszawie 28-30.07. 2017 r., Halowych Mistrzostwach Polski (drużynowo i indywidualnie) w Głuchołazach 25-26.03.2017 r.

6) Natalii BABIAK - za zajęcie pierwszych miejsc, złotych medali w XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (drużynowo) w Warszawie 28-30.07.2017 r., Halowych Mistrzostwach Polski (drużynowo i indywidualnie) w Głuchołazach 25-26.03.2017 r.

7) Dawida NOWAKA - za zajęcie trzeciego miejsca, brązowego medalu w Halowych Mistrzostwach Polski (indywidualnie) w Głuchołazach 25-26.03.2017 r. oraz złotego medalu w Mistrzostwach Polski (zespół mikst) w Kielcach 16.09.2017r.

 

- Towarzystwa Sportowego MKS „SAN" Jarosław (piłka siatkowa kobiet) dla:

1) Klaudii CIURKO - za zajęcie wraz z zespołem VII miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetek w Słupsku 24-28.05. 2017 r.

2) Kingi MICHALSKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem VII miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetek w Słupsku 24-28.05. 2017 r.

3) Kingi MAGIEROWSKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem VII miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetek w Słupsku 24-28.05. 2017 r.

4) Gabrieli MAKAROWSKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem VII miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetek w Słupsku 24-28.05.2017 r., powołana do reprezentacji Polski na eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata 2017 rok

5) Julii SEROWIECKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem VII miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetek w Słupsku 24-28.05.2017 r., powołana do reprezentacji Polski na eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata 2017 rok

6) Weroniki SOBICZEWSKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem VII miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek w sezonie 2016/2017 r., powołana do reprezentacji Polski na eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata 2017 rok

7) Izabeli KLEKOT - za zajęcie wraz z zespołem VII miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek w sezonie 2016/2017 r., powołana do reprezentacji Polski na eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata 2017 rok

8) Eweliny BRZEZIŃSKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem III miejsca i brązowego medalu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Młoda Liga - U-23 w sezonie 2016/2017 r.

9) Pauliny CHMIELARCZYK - za zajęcie wraz z zespołem III miejsca i brązowego medalu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Młoda Liga - U-23 w sezonie 2016/2017 r.

10) Kariny CHMIELEWSKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem III miejsca i brązowego medalu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Młoda Liga - U-23 w sezonie 2016/2017 r.

11) Katarzyna SAJ - za zajęcie wraz z zespołem III miejsca i brązowego medalu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Młoda Liga - U-23 w sezonie 2016/2017 r.

12) Katarzyny STEPKO - za zajęcie wraz z zespołem III miejsca i brązowego medalu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Młoda Liga - U-23 w sezonie 2016/2017 r.

13) Klaudii LITAWA - za zajęcie wraz z zespołem VII miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek w sezonie 2016/2017 r.

14) Izabeli WISZ - za zajęcie wraz z zespołem VII miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek w sezonie 2016/2017 r.

15) Izabeli FILIPEK - za zajęcie wraz z zespołem VII miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek w sezonie 2016/2017 r.

16) Pauliny WYSOCKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem VII miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek w sezonie 2016/2017 r.

17) Ewy MACHOWSKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem VII miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek w sezonie 2016/2017 r.

 

Parafialnego Klubu Sportowego „KOLPING"  Jarosław (sekcja tenisa stołowego) dla:

1) Anny BRZYSKIEJ - za zdobycie złotego medalu w zawodach GRAND Prix Młodzików w Krakowie 29.09.2017-01.10.2017 r., brązowego medalu/trzeciego miejsca w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodziczek w Krośnie 4-7.05. 2017 r. 

2) Dawida JADAMA - za zdobycie trzeciego miejsca i brązowego medalu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaków w Krakowie 17-18.06.2017 r.

3) Dawida SZCZYGŁA - za zdobycie trzeciego miejsca i brązowego medalu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaków w Krakowie 17-18.06.2017 r.

4) Szymona BRUDA - za zajęcie dziewiątych miejsc w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaków w kategorii indywidualne i grze podwójnej w Krakowie 17-18.06.2017 r.

5) Kamila PIERZYCKIEGO - za zajęcie dziewiątego miejsca wraz z drużyną w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Wałbrzychu 27-30.04.2017 r.

6) Antoniego REJTEROWSKIEGO - za zajęcie dziewiątego miejsca wraz z drużyną w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Wałbrzychu 27-30.04.2017r.

                                                                                  Burmistrz Miasta Jarosławia

 

Barbara Brzezińska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(20.02.2018 | aktualizacja 27.02.2018 08:13)
Grudzień 2018
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31