Strona główna » O Jarosławiu » Jarosławy » Jarosławy 2005 » SOKOŁÓW S.A.
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

SOKOŁÓW S.A.

SPORT

Firma SOKOŁÓW S.A. jest największym przedsiębiorstwem branży mięsnej na polskim rynku. Jej wyroby są znane w całym kraju, a marka Sokołów stała się dobrze rozpoznawalnym znakiem, gwarantującym Klientom wysoką jakość. Potwierdzają to wyniki badań rynkowych.

W południowo - wschodniej Polsce oddziałem firmy SOKOŁÓW S.A. są Zakłady Mięsne "Jarosław" istniejące od 1927 roku. Przez prawie 80 lat przedsiębiorstwo stale się rozwijało, ulepszając zaplecze techniczne i technologiczne oraz poszerzając zakres produkcji. Przeprowadzona w latach 1996 - 1997 gruntowna modernizacja zakładu pozwoliła mu stać się jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Dziś jarosławski oddział specjalizuje się w produkcji konserw, wyrobów z dziczyzny pod marką "Darz Bór" oraz tradycyjnych produktów regionalnych.

Firma SOKOŁÓW S.A. nie przechodzi obojętnie obok potrzebujących - przekazuje swoje produkty dla kuchni przygotowujących posiłki dla najuboższych, wspiera akcje charytatywne. Propaguje zdrowy styl życia wspierając środowisko sportowe. Jest strategicznym sponsorem pierwszoligowej drużyny koszykówki męskiej SOKOŁÓW ZNICZ JAROSŁAW, który obecnie jest liderem rozgrywek.

Firma Sokołów S.A. wspiera także działania mające na celu zachowanie dziedzictwa kulturalnego i tradycji regionu. Posiada znaczący wkład w kształcenie i wychowanie młodzieży w środowisku lokalnym.

SOKOŁÓW S.A. uczestniczy w życiu miasta, a jednocześnie zapewnia klientom wysoką jakość wyrobów i ich dostępność. Ta niezawodność sprawia, że od lat cieszy się mianem eksperta branży mięsnej, eksperta z "ludzką twarzą".