Strona główna » Nasze wydawnictwa » lipiec-sierpień, nr 8-9 (140-141) / 2004 » Sport
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

lipiec-sierpień, nr 8-9 (140-141) / 2004

Dziś zabawa w sport - jutro olimpiada!

Pod takim hasłem organizowany był Turniej Sportowo - Rekreacyjny klas I - IV szkół podstawowych naszego miasta z okazji Dnia Dziecka, którego finał przeprowadzony został w dniu 7 czerwca br. na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.

W tej ciekawej, typowo zabawowej imprezie, udział wzięło blisko 300 dziewcząt i chłopców.

W wielkim finale spotkały się szkoły Nr 6, 7, 9 i Sióstr Niepokalanek. Zwycięzcami Turnieju została reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 4 gromadząc na swoim koncie 171 pkt. Dalsze miejsca zajęły:
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 9 - 168 pkt
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 - 158 pkt
IV miejsce Szkoła Podst. Sióstr Niepokalanek - 113 pkt.

Wszystkie dzieci biorące udział w tej odbywającej się rok rocznie imprezie otrzymały słodycze, dyplomy oraz sprzęt sportowy, którego fundatorem był Urząd Miasta Jarosławia.

Organizatorami zawodów byli: Wydział Edukacji i Kultury Fizycznej Urzędu Miasta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Burmistrza Adolfa Dietziusa oraz Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jarosławiu. Sędzią Głównym turnieju była Pani Bożena Cieślak, która opracowała również gry i zabawy przeprowadzone podczas imprezy.