Strona główna » Dla Mieszkańców » Jarosławska Karta Dużej Rodziny » Zostań partnerem programu
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Zostań partnerem programu

List do Przedsiębiorców, Firm, Instytucji i Organizacji

Burmistrz Miasta Jarosławia: Wprowadzając „Jarosławską Kartę Dużej Rodziny” idziemy za przykładem innych miast, ale program dostosowaliśmy do naszych miejscowych warunków. Zachęcam do udziału w nim wszystkich, którzy mogą go wspomóc – inne lokalne samorządy, ale także jarosławskich Przedsiębiorców. Oferując zniżki na swoje produkty i usługi, wspieracie Państwo wielodzietne rodziny mieszkające w Gminie Miejskiej Jarosław, a jednocześnie zyskujecie nowych, stałych klientów. Przystąpienie do programu to także szansa na wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy, uczestniczącej w lokalnych działaniach społecznych.

Aby stać się Partnerem programu wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową (załącznik) i wysłać pocztą elektroniczną na adres: , pocztą tradycyjną lub złożyć osobiście w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jarosławiu, ul. Poniatowskiego 57, pokój nr 5.

Wykaz aktualnych partnerów programu, a także oferowanych przez nich ulg, zniżek i świadczeń będzie publikowany na naszej stronie internetowej oraz www.jaroslaw.naszops.pl


W załącznikach do pobrania:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
NAKLEJKA INFORMACYJNA