Strona główna » Dla Mieszkańców » Zaginione psy i koty
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Zaginione psy i koty

SCHRONISKO W ORZECHOWCACH

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STRONY : http://www.schroniskoorzechowce.pl

Pies z ul. Bocznej Sanowej

Od soboty 20-go czerwca na ul. Bocznej Sanowej przebywa prawdopodobnie bezpański pies.

Pies z ul. Bema

W dniu 27 października 2019 r. pochwycono na ul. Bema psa w typie owczarka niemieckiego. Pies maści czarno-brązowej, powłóczy tylnymi nogami. Posiada czarną, skórzaną obrożę.

Pies z ul. Rynek i Parku im. Baśki Puzon

W dniu 4 lipca 2019 r. pochwycono na Rynku czarno - brązowego psa z białą krawatką. Brązowe nogi, białe łapy. Pies przebywał również na terenie Parku im. Baśki Puzon.

Labrador z ul. Pruchnickiej

W dniu 29 kwietnia 2019 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono biszkoptowego labradora pochwyconego na ul. Pruchnickiej. Pies posiada czerwoną obrożę. Psa odebrał właściciel.

Czarny kundel z Dworca PKP

W dniu 24 kwietnia 2019 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarnego psa. Pies posiada fioletowo-białą obrożę zaciskową. Pies zostal odebrany przez wlaściciela.

Labrador z ul. Pasieka.

W dniu 15 kwietnia 2019 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarnego labradora (suka). Pies posiada czerwoną obrożę. 16 kwietnia psa odebrał właściciel.

Brązowo-czarny mieszaniec z ul. Pruchnickiej

W dniu 15 kwietnia 2019 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono brązowo-czarną sukę pochwyconą na ul. Pruchnickiej w Jarosławiu.Psa przekazano do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.

Czarny mieszaniec z ul. Przemyskiej

w dniu 21 stycznia 2019 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarnego psa pochwyconego na ul. Przemyskiej w Jarosławiu. Posiada brązową obrożę z przypiętym łańcuchem. 23 stycznia psa oddano właścicielowi.

Pies z ul. Zbożowej

W dniu 14 stycznia 2019 roku w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarnego, podpalanego owczarka długowłosego. Pies pochwycony został na ul. Zbożowej w Jarosławiu i po kilku godzinach przekazany wlaścicielowi.

Pies z ul. Raszyńskiej

W dniu 28 grudnia 2018 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono szarego mieszańca. Pies pochwycony został na ul. Raszyńskiej w Jarosławiu.Psa oddano właścicielowi.

Pies z ul. 3-go Maja

W dniu 23 listopada 2018 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono rudo-białego mieszańca. Pies pochwycony został przy zakładach LEAR. Posiada na szyi obrożę treningową PETRAINER.Przekazany został do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Pies z ul. Sanowej

Pies został potrącony 14.08.2018 na ul. Sanowej 14, Stacja Paliw ORLEN ok. godz. 21:00. Straż Miejska przewiozła zwierzę do lecznicy US-Wet Szówsko celem przebadania, następnie umieściła w kojcach SM.

Dwa psy z ul. Szczepańskiego

W dniu 19 czerwca 2018 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarno-podpalanego owczarka niemieckiego wraz ze szczeniakiem. Pochwycone zostały na ul. Szczepańskiego w Jarosławiu. Po kilku godzinach psy oddano właścicielowi.

Pies z ul. Krakowskiej

W dniu 26 kwietnia 2018 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarnego mieszańca znalezionego na ul. Krakowskiej w Jarosławiu. Pies posiada na szyi czerwoną obrożę. Przekazany został do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Pies z ul. Pełkińskiej

W dniu 12 kwietnia 2018 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono rudo-czarnego mieszańca. Pies przywiązany był do latarni ulicznej. Został przekazany do Schroniska w Orzechowcach.

Foxterier z Kolonii Oficerskiej

W dniu 29 marca 2018 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarno-biało-brązową foxterierkę znalezioną na terenie Kolonii Oficerskiej w Jarosławiu.Psa przekazano do schroniska w Orzechowcach.

Pies z os. Kombatantów.

W dniu 8 stycznia 2018 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarno-szarego mieszańca pochwyconego na terenie Przedszkola Nr 10 os. Kombatantów w Jarosławiu.

Labrador z ul. Pogodnej

W dniu 3 stycznia 2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono biszkoptowego labradora z obrożą. Pies pochwycony został na ul. Pogodnej w Jarosławiu. W dniu 4 stycznia pies oddany został właścicielowi.

Pies z ul. Krakowskiej

W dniu 3 stycznia 2018 r. na ul. Krakowskiej w Jarosławiu pochwycono rudego psa w typie pekińczyka. Pies został przekazany właścicielowi.

Pies z os. Kopernika

W dniu 3 stycznia 2018 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono brązowego psa pochwyconego na os. Kopernika w Jarosławiu.

Pies z ul. Siemieńskiego

W dniu 22 grudnia 2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono brązowego psa z czerwoną obrożą. Pies pochwycony został na ul. Siemieńskiego w Jarosławiu.

Pies z ul. Matejki

W dniu 18 grudnia 2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono dużego, czarnego kundla. Pies pochwycony został na ul. Matejki w Jarosławiu. Psa przekazano do schroniska w Orzechowcach.

Pies z ul. Grodziszczańskiej

W dniu 8 grudnia 2017 r. na ul. Grodziszczańskiej w Jarosławiu znaleziono czarną suczkę z czerwoną obrożą. Pies przekazany został do schroniska w Orzechowcach.

Pies z ul. Chrobrego

W dniu 5 grudnia 2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono rudego kundla pochwyconego na ul. Chrobrego w Jarosławiu.Pies został odebrany przez właściciela.

Pies z ul. Spółdzielczej

W dniu 30 listopada 2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarnego psa pochwyconego na ul. Spółdzielczej w Jarosławiu (Biedronka). Pies posiada charakterystyczną białą "krawatkę" i białą "skarpetkę" na prawej przedniej łapie.Pies zostal odebrany przez właściciela.

Pies pochwycony na ul. Kraszewskiego w Jarosławiu.

W dniu 31 października 2017 r. do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach przekazano dużego, czarnego kundla. Pies pochwycony został w okolicy Parku im. Czesławy Puzon ps. "Baśka" w Jarosławiu.

Kundel z ul. Wróblewskiego

W dniu 25 października 2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono szaro-brązowego kundla. Pies posiada skórzaną obrożę.Przekazany został do schroniska w Orzechowcach.

Suczka z bielmem na oczach z ul. Mieszka I

W dniu 3 października 2017 r. znaleziono na ul. Mieszka I czarną suczkę z bielmem na oczach.

Brązowy mieszaniec z ul. Mały Rynek

W dniu 5 września 2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono brązowego mieszańca w typie teriera (suka). Pies znaleziony został przy ul. Mały Rynek w Jarosławiu.Przekazany został do schroniska w Orzechowcach.

Czarny kundel z ul. Jasnej

W dniu 5 września 2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarnego psa. Na szyi obroża metalowa z 15 cm łańcuchem. Pies pochwycony został na ul. Jasnej w Jarosławiu.Przekazany został do schroniska w Orzechowcach.

Biało-czarny kundel z ul. Przemyskiej

W dniu 1 września 2017 r. przekazano do schroniska w Orzechowcach bezdomnego psa znalezionego na ul. Przemyskiej w Jarosławiu.

Czarny labrador z ul. Brama Pelkińska

W dniu 31 sierpnia 2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarnego labradora (suka). Pies został znaleziony przy ul. Brama Pełkińska w Jarosławiu. 

1 września psa odebrał właściciel.

Rudy owczarek niemiecki z ul. Reymonta

W dniu 29 sierpnia 2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono rudego owczarka niemieckiego (suka) pochwyconego przy ul. Reymonta w Jarosławiu.

31 sierpnia pies został oddany właścicielowi.

Biało-czarny mieszaniec z ul. Zielińskiego

W dniu 29 sierpnia 2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono biało-czarnego mieszańca (suka). Pies pochwycony został na ul. Zielińskiego w Jarosławiu.

Psa przekazano do Schroniska w Orzechowcach.

Czarno-brązowy mieszaniec z ul. Juliusza Słowackiego

W dniu 22.08.2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarno-brązowego mieszańca. Przypuszczalna waga około 12 kg, wzrost około 35 cm. Pies pochwycony został przy ul. Juliusza Słowackiego 4.Przekazany zostal do schroniska w Orzechowcach.

Czarny mieszaniec z ul. Broniewskiego

W dniu 17.08.2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono czarnego mieszańca. Waga okolo 20 kg, pies posiada szeroką, czarną obrożę. Pochwycony zostal na ul. Broniewskiego w Jaroslawiu. Po kilku dniach pies zostal odebrany przez wlaściciela.

Szczeniak znaleziony na ul. Jezuickiej.

Pod drzwiami jednego z mieszkań przy ul. Jezuickiej w pudełku znaleziono kilkumiesięcznego biało-rudego szczeniaka. Pies przekazany został w dniu dzisiejszym do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Pies znaleziony przy ul. Misztale

W dniu 27.07.2017 r. do Straży Miejskiej przyprowadzono suczkę. Znaleziona została przy ul. Misztale. Znak szczgólny: szeroka, czerwona obroża. Pies przekazany został do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Kundel z placu zabaw os. Pułaskiego

W dniu 27.07.2017 r.  średnią szarą suczkę przekazano do schroniska w Orzechowcach. Pies pochwycony został na placu zabaw przy os. Pułaskiego nr 8.

Brązowa suczka z ul. Kamiennej

W dniu 19.07.2017 r. przekazano do Straży Miejskiej brązową suczkę, waga około 4 kg. Znaleziona została przy ul. Kamiennej.

Szczeniak znaleziony na ul. Cygańska Góra.

W dniu 15.07.2017 r. w godzinach popołudniowych znaleziony został czarno-brązowy szczeniak w wieku około 2 miesiące. Pies przekazany został do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Rudy mieszaniec

W dniu 12.07.2017 r. w miejscu czasowego przetrzymywania umieszczono rudą suczkę, waga około 6 kg, wzrost mały, stan dobry. Psa znaleziono na Rynku w Jarosławiu. Po kilkudniowym oczekiwaniu psa przekazano do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Pies znaleziony w studzience kanalizacyjnej

W dniu 11. 07. 2017 r. przekazano do Schroniska w Orzechowcach psa, który znaleziony został 29.06.2017 r. w studzience kanalizacyjnej przy Szkole Podstawowej nr 7 na ul. Dolnoleżajskiej w Jarosławiu. Czarny mieszaniec w wieku około 8 lat, waga około 10 kg. Pies został poddany diagnostyce i leczeniu w lecznicy Us-Wet.

Mieszaniec z 3-go Maja

W dn. 06.04.2017r. na ul. 3-go Maja został złapany pies w wieku około 4 lat, mieszaniec, czarno-rudej maści. Pies był zaniedbany, został odwieziony do schroniska w Orzechowcach.

Biało rudy mieszaniec

W dniu 21 marca 2017 Straż Miejska została poinformowana że na dachu garazu przy ul. Przygrodzie znajduje sie pies. Po przybyciuna miejsce z dachu garażu zdjety szostał pies, masci biało -rudej. Piesek został przewieziony do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt i oczekuje na swojego właściciela. Informacje w Straży Miejskiej.

Młoda suczka znaleziona w parku na Legionów

W dniu 20 marca 2017 do Straży Miejskiej została przyprowadzona młoda suczka w wieku ok. 3 miesiace, masci czarnej,  znaleziona w parku przy Legionów. Piesek został przewieziony do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt i oczekuje na swojego właściciela. Informacje w Straży Miejskiej.

Czarny kundel ze stacji PKP

W dniu 21 luty 2017 na terenie stacji PKP w Jarosławiu znaleziony został pies mieszaniec maści czarnej. Pies został przewieziony do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt gdzie bedzie oczekiwał na właściciela. Informacje w Straży Miejskiej.

czarny mieszaniec z os. Pułaskiego

W dniu 18 lutego 2017 o godzinach popołudniowych z os. Br. Prosbów został zabrany pies czarny mieszaniec podobny do labradora z skórzaną obroża. Pies trafił do miejsca czasowego przetrzymywania zwierzt i oczekuje na swego właściciela. Informacja o psie w Straży Miejskiej.

 

Rudy mieszaniec z lodowiska MOSIR

W dniu 8 lutego 2017 na lodowisku MOSIR w Jarosławiu znaleziony został rudy mieszaniec. Pies znajduje się w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt i oczekuje na właściciela, informacje w Straży Miejskiej Jaroslaw.

owczarek znaleziony na stacji PKP

W dniu 14 stycznia 2017 w godzinach popołudniowych na stacji PKP w Jarosławiu złapany został pies podobny do wilczura maści czarno brązowej. Pies został przewieziony do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt i oczekuje na własciciela. Informacje w Straży Miejskiej w Jarosławiu.

Owczarek z 3 Maja

W dniu 3 stycznia 2017 w godzinach przedpołudniowych na ul. 3 Maja z Lisińskiego złapany zostal pies rasy owczarek niemiecki, maści czarny podpalany. Pies umieszczony został w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt,oczekuje na właściciela, informację można uzyskać w Straży Miejskiej.

Czarna suczka

W dniu 28 grudnia na os. Kopernika w Jarosławiu przy siłowni znaleziona została suczka mieszaniec (młoda) maści czarnej. Przywiązana była do ławki, pies posiada obrożę w kolorze czarnym oraz smycz niebieską.  Obecnie pies przebywa w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt. Straż Miejska poszukuje właściciela.

Mieszaniec -labrador

W dniu 15 grudnia 2016 w godzinach wieczornych znaleziony został na os.Pułaskiego przy sklepie "Groszek" pies mieszaniec podobny do rasy "labrador". Pies umieszczony został w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt i oczekuje na wlaściciela. Infermacje można uzyskać w Straży Miejskiej w Jaroslawiu.

Mieszaniec znaleziony na ul. Boczna Garbarze

W dniu 15 grudnia 2016 na ul. Boczna Garbarze znaleziony został pies mieszaniec o maści czarno-białej. Pies przewieziony został do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

"Wielorasowy" owczarek szkocki-znaleziony na stacji PKP

W dniu 9 grudnia 2016 w godzinach wieczornych na terenie stacji kolejowej przy ul. Słowackiego w Jarosławiu został znaleziony pies maści biało-czarno-brązowej, sredniego wzrostu, z brązowa obrożą. Pies podobny jest do owczarka szkockiego. Obecnie znajduje sie w miejscu tymczasowego przetrzymywania zwierząt. Prosimy właściciela o kontakt ze Strażą Miejską.

COCER SPANIEL z Podzamcza

W dniu 9 listopada 2016 w godz wieczornych w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt został umieszczony pies rasy cocer spaniel maści rudej. pies został potracony przez pojazd na ul. Podzamcze. Po zaopatrzeniu weterynaryjnym pies jest w dobrej kondycji. Poszukujemy własciciela, w innym przypadku umieszczony zostanie w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Pies znaleziony na Rybackiej

W dniu 29 października 2016 w godzinach rannych na ul Rybackiej w Jarosławiu znaleziony został pies podobny do teriera. Maść psa brązowo-czarno-szary. Pies został umieszczony w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt.

Beagle znaleziony na ul. Kruhel Pełkiński

W dniu 18 października 2016  ok. godz. 18:30 na Kruhelu Pełkińskim znaleziony został pies rasy beagle o maści biało-brązowej, pies miał czerwona obrożę.  W przypadku nie odnalezienia własciciela pies zostanie umieszczony w schronisku dla bezpańskich zwierząt w Orzechowcach.

Owczarek ze stacji paliwowej przy ul. Sanowej

W dniu 15 października 2016 w godz. wieczornych na stacji paliwowej Watkem przy ul. Sanowej znaleziona została suka podobna do rasy owczarek niemiecji o maści czarno-rudej. Pies miał liczne braki sierści na całym ciele. Poszukujemy własciciela, w przypadku nie odnalezienia właściciela psa odwieziony zostanie do schroniska w Orzechowcach.

Czarny kundel z ul. 3 Maja

W dniu 2 sierpnia 2016 na ul. 3 Maja w Jaroslawiu znaleziony został pies - kundel maści czarnej. Odwieziony został do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt.

Szczeniaki

W dniu 2 sierpnia 2016 do Straży Miejskiej przyniesiono trzy szczeniaki (suczki) w kolorze czarnym. Pieski zostały odwiezione do szcroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach, gdzie oczekują na adopcję.

Kundel biały w czarne kropki

W dniu 30 lipca 2016 w godzinach wieczornych przy ul. Pruchnickiej został znaleziony biały pies w czarne kropki. Średniej wielkości z czerwona obrożą. Pies został umieszczony w miejscu tymczasowego przetrzymywania zwierząt.

wilczur z okolic stacji PKP

W dniu 24 lipca 2016 został znaleziony pies podobny do wilczura. Pies widywany był w okolicach stacji PKP. Pies posiadał niebieska obrożę.

Czarny kundelek znaleziony na ul. 3-go Maja

W dniu 18 lipca 2016 ok. południa znaleziony został przez mieszkańca miasta pies maści czarnej, mieszaniec. Pies został przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

York znaleziony na ul. Padereswkiego.

W dniu 14 maja na ul. Paderewskiego znaleziony został pies podobny do rasy york. Przez Straż Miejską został umieszczony w schronisku US -Wet w Szówsku na obserwacji. Pies posiadał obrożę i smycz. Poszukujemy właściciela.Po obserwacji pies trafi do schroniska w Orzechowcach.

Czarna suczka odnaleziona na ul. Krakowskiej

W dniu 16 kwietnia 2016 na cmentarzu przy ul. Krakowskiej odnaleziona została czarna suczka mieszaniec, średniej wielkości z czerwoną obrożą. pies został odwieziony do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt i oczekuje na swojego właściciela.

Mieszaniec z os. Kombatantów

W dniu 12 kwietnia 2016 na os Kombatantów w Jarosławiu z parkingu przy sklepie FRAC został odłowiony pies mieszaniec o maści brązowo-czarnej. Pies został przewieziony do schroniska dla zwierząt w Orzechowcach.

Owczarek szkocki złapany przu ul. Paderewskiego.

W dniu 11 kwietnia 2016 w Centrum Kształcenia Praktycznego przy ul. Paderewskiego w Jarosławiu został złapany pies mieszaniec podobny owczarka szkockiego. Pies był zaniedbany. Po pochwyceniu został przewieziony do schroniska dla zwierząt w Orzechowcach.  

LABRADOR w parku B. Puzon

W dniu 16 lutego 2016 ok. godz. 21,50 w Parku im. B. Puzon znaleziony został pies rasy labrador z beżową obrożą, pies był przywiązany do drzewa. Poszukujemy własciciela, który zapomniał o swym pupilu. Pies trafił do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt.

Biały pies z os. Słoneczne

W dniu 15 lutego 2016 znaleziony został pies o maści białej, w dobrej kondycji. Pies umieszczony został w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt.  

Mieszaniec z Batalionów Chłopskich

W dniu 8 stycznia 2016 ok. godz. 11:30 na ul. Batalionów Chłopskich w Jarosławiu znaleziono psa rasy mieszanej o maści czarnej z czarną obrożą skórzaną. Stan psa wskazywał że mógł uczestniczyć w zdarzeniu drogowym, po przewiezieniu do US-Wet w Szówsku i oględzinach lekarza okazało się że pies jest odwodniony i osłabiony. Po jednodniowej obserwacji trafił do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt przy ul. Wróblewskiego i oczekuje na swojego właściciela. 

Suczka znaleziona na pl. Mickiewicza

W dniu 4 stycznia 2016 na pl. Mickiewicza w Jarosławiu została znaleziona młoda suczka (bardzo wystraszona) o maści czarnej z czerwoną obroża. Została umieszczona w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt.

 

mieszaniec z ul. Chrobrego

W dniu 22 grudnia 2015 do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt trafił pies mieszaniec o maści czarno-brązowej, w stanie dobrym. Pies trafił z ul. Chrobrego w związku z interwencją mieszkańców.  Poszukujemy właściciela.

Porzucona suczka

W dniu 19 grudnia 2015 ok. godz. 20:00 patrol Straży Miejskiej został poinformowany o porzuconej suce przy ul. Piekarskiej na terenie byłej jednostki wojskowej. Po przybyciu odnaleziono psa, który był przypięty do ogrodzenia. Była to suczka o nieokreślonej rasie, maści podpalany brąz, średniej wielkości. Pies został przewieziony do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt. 

mieszaniec złapany na ul. Chrobrego

W dniu 30 listopada 2015 do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt trafił pies mieszaniec o maści czarno-brązowej z obrożą z łańcuszków, w stanie dobrym. Pies trafił z ul. Chrobrego w związku z interwencją mieszkańców. 

MIESZANIEC – biszkoptowy

Pies został znaleziony przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w dniu 27.09.2015  w rejonie ulic Zwierzynieckiej i Wróblewskiego .

Przez najbliższe dni pozostanie w miejscu czasowego przebywania zwierząt w kojcach na terenie PWiK w Jarosławiu przy ulicy Wróblewskiego. W przypadku nie zgłoszenia się właściciela zostanie przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Mieszaniec – szaro-czarny

Pies został znaleziony przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w dniu 24.09.2015  przy ul. Limanowskiego .

Przez najbliższe dni pozostanie w miejscu czasowego przebywania zwierząt w kojcach na terenie PWiK w Jarosławiu przy ulicy Wróblewskiego. W przypadku nie zgłoszenia się właściciela zostanie przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Kundel - czarny podpalany znaleziony na stadionie szkolnym przy ul.Piekarskiej

Kundel - czarny podpalany znaleziony na stadionie szkolnym przy ul.Piekarskiej w dniu 16.09.2015

Obecnie pies przebywa w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt w kojcach przy ul.Wróblewskiego na terenie PWiK.

Ratlerek znaleziony na ul. Królowej Jadwigi

W dniu 14 września 2015 ok. godz. 9:50 do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt trafiła suczka rasy ratlerek mały ok. 1,5 kg znaleziona w Jarosławiu przy ul. Królowej Jadwigi.

Czarny kundelek

W dniu 13 września 2015 ok. godz. 21.55 patrol Straży Miejskiej umieścił w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt czarnego kundelka znalezionego na ul. Szczytniańskiej, pies duży ok 25 kg.

Husky znaleziony na Słowackiego

W dniu 17 lipca 2015 na ul. Słowackiego w Jarosławiu znaleziony został pies rasy Hasky o maści biało-rudej. Wiek szacunkowo ok. 2 lat, waga ok. 20 kg. Pies został przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Mieszaniec znaleziony w Jarosławiu na ul. Kasztelańskiej

W dniu 6 lipca 2017 ok. godz. 17:30 na ul Kasztelańskiej znaleziony został pies mieszaniec maści białej z czerwoną obrożą. Pies został umieszczony przez Straż Miejską w miejscu czasowego przetrzymywania zwierzat przy ul. Wróblewskiego.

Kundelek odnaleziony na ul. Anny Jenke

W dniu 1 lipca ok. godz. 19:20 na ul Anny Jenke został znaleziony pies jasnej maści, z czerwoną skórzaną obrożą oraz czarną smyczą. Pies przewieziony został przez Straż Miejską do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt.

Mieszaniec znaleziony przy ul. 3-go Maja

W dniu 30 czerwca 2015 ok. godz 11.30 mieszaniec maści kremowej został znaleziony przy urzędzie pocztowym przy ul. 3 go Maja w Jarosławiu. Zostołm on  przewieziony przez Straż Miejską i umieszczony w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt.

MIESZANIEC - Rudy

Pies został znaleziony w dniu 24.06.2015 w rejonie Delikatesów Centrum przy ul. Kruhel Pełkiński . Pies ma złamana tylną prawą łapę / prawdopodobnie w wyniku potrącenia przez samochód /.Po telefonicznych informacjach od mieszkańców został zabrany przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej i przewieziony do lecznicy gdzie został zaopatrzony przez lekarza weterynarii.

Przez najbliższe dni pozostanie w miejscu czasowego przebywania zwierząt w kojcach na terenie PWiK w Jarosławiu przy ulicy Wróblewskiego. W przypadku nie zgłoszenia się właściciela zostanie przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Labrador z ul. Kraszewskiego

W dniu 24 czerwca 2015 ok godz.22.15 znaleziono psa z czerwoną obrożą, sredniego wzrostu. Labrador został umieszczony w miejscu czasowego przetrzymywania zwierzat.

Mieszaniec znaleziony na Pruchnickiej

W dniu 18 czerwca 2015 ok godz.22.00 znalezono mieszańca o maści jasno-brązowej sredniego wzrostu. Suczka została umieszczona w miejscu czasowego przetrzymywania zwierzat.

Bokser z obwodnicy Jarosławia

W dniu 21 czerwca 2015 w godz. południowych na obwodnicy miasta Jarosławia znaleziony został pies rasy bokser o maści żółtej. Pies był wychudzony. Pies przebywa w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt w Jarosławiu.

Jamnik znaleziony na os. Słonecznym

W dniu 1 czerwca 2015 Straż Miejska została poinformowana o bezpańskim jamniku przebywającym na os. Słonecznym. Pies masci brązowej został przewieziony do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt. Pies posiadał skórzaną obrożę. Poszukujemy właściciela.

Husky znaleziony na os. Prośbów

W dniu 19 maja 2015 ok. godz. 22.30  na os. Prośbów w Jarosławiu znaleziony został przez Straż Miejską, pies rasy husky w maści biało-czarnej, średniej wielkości. Pies został przewieziony do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt i oczekuje na swego właściciela.

Labrador znaleziony na Żeromskiego

W dniu 18 maja 2015 ok. godz.13.30 do sklepu "Kapka" przy ul. Żeromskiego w Jarosławiu przybłąkał się pies labrador , biszkoptowy , kulejący na lewa łapę. Zatrzymany został przez Straż Miejską w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt do ustalenia właściciela.

Mieszaniec z Kasztelańskiej

W dniu 14 maja 2015 w godzinach wieczornych na ul. Kasztelańskiej w Jarosławiu został złapany przez strażników średni pies, mieszaniec, maści biszkoptowej, o wadze ok 15 kg.  Przez najbliższe dni pozostanie w miejscu czasowego przebywania zwierząt w kojcach na terenie PWiK w Jarosławiu przy ul. Wróblewskiego. W przypadku nie zgłoszenia się właściciela, zostanie przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Mieszaniec - brązowy

Pies 24 kwietnia 2015 r. wg świadków zdarzenia został przywiązany przez n/n kobietę do ogrodzenia posesji przy ul. Skrzyneckiego. Zwierzę ma obrożę skórzaną koloru czarnego i plecioną smycz koloru granatowego, zakończoną pętlą. Po telefonicznych informacjach od mieszkańców został zabrany przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Przez najbliższe dni pozostanie w miejscu czasowego przebywania zwierząt w kojcach na terenie PWiK w Jarosławiu przy ul. Wróblewskiego. W przypadku nie zgłoszenia się właściciela, zostanie przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Publikacja: 24.04.2015 r.

Malamut biało-szary

Pies 25 marca br. przebywał w rejonie ul. Słowackiego. Ma obrożę skórzaną koloru brązowego i smycz łańcuchową zakończoną skórzaną pętlą. Po telefonicznych informacjach od mieszkańców został zabrany przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Przez najbliższe dni pozostanie w miejscu czasowego przebywania zwierząt w kojcach na terenie PWiK w Jarosławiu przy ul. Wróblewskiego. W przypadku nie zgłoszenia się właściciela, zostanie przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.
publikacja: 25.03.2015 r.

Mieszaniec czarno-biały

Pies 17 marca br. przebywał w rejonie ul. Brodowicze. Po telefonicznych informacjach od mieszkańców został zabrany przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Przez najbliższe dni pozostanie w miejscu czasowego przebywania zwierząt w kojcach na terenie PWiK w Jarosławiu, przy ul. Wróblewskiego. W przypadku nie zgłoszenia się właściciela, zostanie przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

publikacja: 18.03.2015 r.


Mieszaniec – czarny kudłaty

Piec 13 marca br. błąkał się w rejonie ulic Jana Pawła II i Słowackiego. Po telefonicznych informacjach od mieszkańców został zabrany przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Przez najbliższe dni pozostanie w miejscu czasowego przebywania zwierząt w kojcach na terenie PWiK w Jarosławiu, przy ulicy Wróblewskiego. W przypadku nie zgłoszenia się właściciela, zostanie przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

publikacja: 16.03.2015 r.

Labrador

Pies 9 marca br. błąkał się w rejonie ulic Jana Pawła II, Makary. Po telefonicznych informacjach od mieszkańców został zabrany przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Pies ma sierść w kolorze biszkoptowym, posiada na szyi skórzaną obrożę w kolorze czerwonym z dużym uchwytem  do zapięcia smyczy. Przez najbliższe dni pozostanie w miejscu czasowego przebywania zwierząt, w kojcach na terenie PWiK w Jarosławiu przy ul. Wróblewskiego. W przypadku nie zgłoszenia się właściciela, zostanie przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

publikacja: 10.03.2015 r. 

Mieszaniec z ul. Boczna Szczytniańskiej

2 marca 2015 r. Straż Miejska została poinformowana o szarej suczce, zaniedbanej, która przebywa na ul. Boczna Szczytniańskiej. Pies został złapany i umieszczony w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt. 
publikacja: 4.03.2015 r. 

Mieszaniec

17 lutego 2015 r. Straż Miejska została poinformowana o małym mieszańcu wako ok. 6 kg, maści brązowej znajdującym się na ul. Sikorskiego. Pies został umieszczony w czasowym miejscu przebywania zwierząt.
publikacja: 17.02.2015 r. 

Porzucona suczka przy Gottfrieda

20 stycznia 2015 r. ok. godz. 10.20 Straż Miejska poinformowana została o psie, który od wczesnych godzin rannych był przywiązany do ogrodzenia w pobliżu sklepu przy ul. Gottfrieda. Informacja została potwierdzona. Suczka z czerwoną obrożą i smyczą została przewieziona do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt, informacji udziela Straż Miejska.
publikacja: 20.01.2015 r. 

Jamnik znaleziony przy "Biedrionce"przy ul. Pełkinskiej

3 stycznia ok. godz. 22.10 przy ul. Pełkińskiej została znaleziona suczka rasy jamnik przy sklepie "Biedronka". Pies posiadał obrożę i smycz teleskopową, co może świadczyć, że jakiś klient sklepu zapomniał o swoim psie. W chwili obecnej jamniczka znajduje się w miejscu tymczasowego przetrzymywania zwierząt w Jarosławiu, informacji udziela Straż Miejska.
publikacja: 5.01.2015 r. 

Mieszaniec czarny

Znaleziony 31 grudnia 2014 r. ok. godz. 17.00 w rejonie stacji CPN Orlen przy ul. Pruchnickiej. Przewieziony został do miejsca czasowego przetrzymania - PWiK, ul. Wróblewskiego.
 
publikacja: 2.01.2015 r. 

Labrador znaleziony przy ul. Głębokiej (WKU)

29 grudnia 2014 ok. godz. 10.50 znaleziono psa rasy podobnej do labradora o maści biszkoptowej. Pies został umieszczony w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt.
 
publikacja: 29.12.2014 r. 

Labrador znaleziona na ul. Słowackiego

19 grudnia 2014 ok. godz. 20.00 znaleziono suczkę labradora o masci biszkoptowej, pies posiadał obrożę skorzanną. Pies został umieszczony w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt.

Kudłacz z ul. Poniatowskiego

W dniu 17 grudnia 2014 znaleziony został pies na ul. Poniatowskiego, najprawdopodobniej po potrąceniu. Obecnie po przebadaniu przez lekarza znajduje sie w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt. 23 grudnia w przypadku nie zgłoszenia sie własciciela zostanie przetransportowany do schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Pies z ul. Kopystyńskiego

W dniu 1 grudnia 2014 przy ul. Kopystyńskiego w Jarosławiu został znaleziony pies popdobny do rasy hasky, kulejący na przednią łapę. Pies został przewieziony do schroniska w Orzechowcach. 

Pies znaleziony na os. Słonecznym

W dniu 25 listopada 2014 na os. Słonecznym w Jarosławiu znalezionyn został pies podobny do foksteriera w bardzo złym stanie fizycznym, pies został umieszczony w schronisku dla zwierząt w Orzechowcach.

Pies potrącony przy ul. Ustronie

W dniu 30 października 2014 został potrącony pies przy skrzyżowaniu ul. Ustronie i Długosza. Pies został umieszczony w lecznicy zwierząt US WET w Szówsku .

Pekińczyk – suczka ruda

W dniu 29.10.2014 została znaleziona przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej  przy ul. 3 Maja 44  po telefonicznej informacji od mieszkanki Jarosławia.

Przez najbliższe dni pozostanie w miejscu czasowego przebywania zwierząt w kojcach na terenie PWiK w Jarosławiu przy ulicy Wróblewskiego. W przypadku nie zgłoszenia się właściciela zostanie przewieziona do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Rudo-biały kundelek

W dniu 18 października 2014 ok. godz. 15:30 w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt umieszczono psa, mieszańca rudo-białego o wadze ok. 8 kg. Pisa znaleziono na os. Kopernika w Jarosławiu.

Mieszaniec zabrany z ul. Pogodnej

W dniu 17 października 2014 ok 13.50 z ul. Pogodnej w miejscu tymczasowego przetrzymywania został umieszczony pies (suka) czarno-biała zadbana o wadze ok. 30 kg, wzrost ok. 30 cm

Kundel czarny

W dniu 15 października 2014 ok 11.30 z Rynku w miejscu tymczasowego przetrzymywania został umieszczony pies czarny (biały krawat i białe łapy) o wadze ok. 10 kg

Biało – rudy mieszaniec z ul. Pruchnickiej

W dniu 8 października na stacji paliw ORLEN przy ulicy Pruchnickiej błąkał się bezpański pies, którego Straż Miejska przewiozła do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt. Pies czeka na właściciela. W przypadku jego niezgłoszenia się, pies zostanie przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach. Informacja o psie w Straży Miejskiej.

Labrador

Pies ma sierść w kolorze biszkoptowym, posiada na szyi dwie skórzane obroże.

Pies w dniu 04.10.2014 został celowo przywiązany przez n/n osoby do ławki w Parku Miejskim Bohaterów Monte Cassino przy ul. Bandurskiego. Po telefonicznych informacjach od mieszkańców został zabrany przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Przez najbliższe dni pozostanie w miejscu czasowego przebywania zwierząt w kojcach na terenie PWiK w Jarosławiu przy ulicy Wróblewskiego. W przypadku nie zgłoszenia się właściciela zostanie przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Owczarek szkocki collie – suczka

Pies ma sierść w kolorze biało - rudo - brązowym,  posiada na szyi skórzaną obrożę koloru brązowego. Suczka została wyłapana przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w dniu 02.10.2014 przy ul. Grottgera. Jest to drugi pies tej rasy wyłapany w ostatnich dniach w dzielnicy Kolonia Oficerska. Zwierzę jest bardzo nieufne, ostrożne,  boi się ludzi, przebywało w tej dzielnicy od dłuższego czasu. Przez najbliższe dni  pozostanie w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt  na terenie PWiK w Jarosławiu przy ulicy Wróblewskiego. W przypadku nie zgłoszenia się właściciela, zostanie przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Owczarek collie z Kolonii Oficerskiej

25 września br. w obrębie ulic Sowińskiego i Mączyńskiego, mieszkanka Jarosławia zaopiekowała się bezpańskim psem, którego przekazała strażnikom miejskim. Pies został przewieziony do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt i czeka na właściciela.

Kundelek z ulicy Orzeszkowej

W dniu 9 września z jednej z posesji znajdujacej sie przy ul. Orzeszkowej strażnicy złapali psa - mieszańca. Pies trafił na kwarantannę do miejsca czasowego przetrzymywania zwierząt, następnie trafi do schroniska dla zwierzat w Orzechowcach.

Mieszaniec owczarka niemieckiego z os. Pułaskiego

W dniu 20 sierpnia 2014 na osiedlu Pułaskiego w okolicy bloku nr 8 patrol Straży Miejskiej złapał psa podobnego do rasy owczarek niemiecki. Pies został przewieziony do miejsca czasowego przetrzymywania. Wszelkie informacje na temat psa mozna uzyskać w Straży Miejskiej w Jarosławiu.

Młoda suczka znaleziona pod ratuszem

W dniu 25 lipca 2014 pod jarosławskim ratuszem znaleziona została w godzinach popołudniowych młoda suczka. Pies został umieszczony w miejscu czasowego przetrzymywania zwierząt, w przypadku nie zgłoszenia się właściciela umieszczona zostanie w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach

Suczka mieszaniec z ul. Kulkowej

W dniu 26.06.2014 r. do schroniska w Orzechowcach została odwieziona suczka - ok. 1,5 roku, rasy mieszanej. Piesek został znaleziony na ul. Kulkowej.

Czarna suczka z ul. Stawki

Do schroniska w Orzechowcach w dniu 23.06.2014 r. została odwieziona czarna suczka, ok. 1 roku, schwytana na ul. Stawki.

Pies z Czarnieckiego

W dniu 23.06.2014 r. na ul. Czarnieckiego został schwytany pies kundelek w wieku ok. 3 lat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt ze schroniskiem w Orzechowcach.

Pies z Wróblewskiego

W dniu 20 maja 2014 z ul. Wróblewskiego z sasiedztwa bloków socjalnych zabrany został pies mieszaniec. Straż Miejska przewiozła go do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach

Mieszaniec znaleziony na os. Jagiellonów

W dniu 9 kwietnia z os, Jagiellonów został zabrany przez Straż Miejską i przewieziony do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach pies, mieszaniec maści rudawej. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu ze schroniskiem. 

Bokser z os. Piłsudskiego

W dniu 8 stycznia 2014 na osiedlu Piłsudskiego 13a został znaleziony pies rasy BOKSER ok. 2-3 letni, samiec. Pies jest do odebrania po skontaktowaniu sie z Strażą Miejską w Jarosławiu Rynek 1

Pies z Biedronki przy Krakowskiej

W dniu 11 kwietnia 2013 zabrany został z Biedronki przy ul Krakowskiej pies mieszaniec podobny do labradora. Straż Miejska odwiozła psa do schroniska wOrzechowcach.

Mieszaniec znaleziony na obwodnicy

W dniu 8 kwietnia 2013 na jarosławskiej obwodnicy przy zjeździe do ul. Kruhel pełkiński przy barierkach znaleziony został pies mieszaniec. Strażnicy odwieźli psa do schroniska w Orzechowcach.

Owczarek podhalański z ul. Krakowskiej

W dniu 8 lutego 2013 do schroniska trafił owczarek podhalański złapany na ul. Krakowskiej, pies ten w poprzedni dzień przebywał na ul. Jana Pawła II. Pies posiadał obrożę. Wiek ok. 2 lata. 

Pies z osiedla Kopernika

W dniu 5 lutego 2013 z osiedla Kopernika 1 w Jarosławiu przekazany do schroniska został mieszaniec czarno-rudy w wieku ok. 2 lat

Mieszaniec ul. 3 Maja

24 stycznia 2013 z ul. 3 Maja z terenu przy "Koronie" odwieziony został mieszaniec brązowy w wieku ok. 7 lat i odwieziony do schroniska w Orzechowcach.

Meszaniec z Dolnoleżajskiej

Z ul. Dolnoleżajskiej z terenu Szkoły Podstawowej nr 7 zabrany został mieszaniec czarnobrązowy w wieku ok. 1 roku i odwieziony do schroniska w Orzechowcach.

Mieszaniec z Rybackiej

4 stycznia 2013 z ul. Rybackiej w Jarosławiu zabrany został do schroniska mieszaniec koloru brązowo- czarnego.

Kundelek z ul. Grodzkiej

2 stycznia 2013 do schroniska w Orzechowcach odwieziony przez Straż Miejską, trafił również kundelek znaleziony na ul. Grodzkiej.

Shih-tzu znaleziony na os. Pułaskiego

W dniu 2 stycznia 2013 Straż Miejska odwiozła do schroniska w Orzechowcach suczkę rasy shih-tzu o maści czarno -białej. Piesek znaleziony był na os Pułaskiego przy "Delikatesach u Teresy".

Wilczur znaleziony na ul. Zwierzynieckiej

W dniu 17 listopada w godzinach wieczornych na ul. Zwierzynieckiej znaleziony został owczarek niemiecki pies posiadał kolczatkę. Pies został, odwieziony do schroniska w Orzechowcach.    

Mieszaniec z ul. Kraszewskiego

W dniu 16 listopada w godzinach wieczornych na ul. Kraszewskiego przy posesji 66 znaleziony został  szary mieszaniec przywiązany do ogrodzenia. Pies był wychłodzony strażnicy, odwieźli go do schroniska w Orzechowcach.    

Mieszaniec ze stacji PKP

W dniu 29 października z dworca stacji PKP został zabrany przez strażników brązowy mieszaniec w wieku ok. 4-5 lat i przewieziony do schroniska w Orzechowcach.

Hasky z ul. Kochanowskiego

Pies rasy Hasky w dniu 24-10-2012 został zabrany przez Straż Miejska z ul. Kochanowskiego w Jarosławiu i przewieziony do schroniska w Orzechowcach.

Suczka z ul. Limanowskiego

22.10.2012  na ul. Limanowskiego została złapana przez strażników miejskich suczka - mieszaniec i przewieziona do schroniska w Orzechowcach.

Pies z ul. Słowackiego

WQ dniu 12 września 2012 do schroniska wOrzechowcach został zabrany przez Straż Miejską pies mieszaniec maści rudo-białej, osoby zainteresowane pieskiem prosimy o zgłoszenie sie do schroniska w Orzechowcach.

Ruda suczka znaleziona na os. Kopernika

W dniu 6 września na os. Kopernika w Jarosławiu została złapana 5 miesięczna ruda suczka i przewieziona przez funkcjonariuszy do schroniska w Orzechowcach.

Mieszaniec z ul. Stawki

W dniu 16 sierpnia strażnicy odwieźli do schroniska w Orzechowcach mieszańca złapanego w Jarosławiu przy ul. Stawki.

Pies z Zwierzynieckiej

W dniu 16 sierpnia 2012 z rejonu ul. Rybackiej 40 w Jarosławiu został zabrany pies rasy posokowiec bawarski i przewieziony do schroniska w Orzechowcach.

Jamnik z Rynku

W dniu 19 czerwca 2012 z Rynku do siedziby Straży Miejskiej trzy uczennice przyniosły psa podobnego do rasy jamnik z uwagą, że od kilku dni przebywa w okolicach Rynku w Jarosławiu, sugerowały że jest bezpański. Pies został odwieziony przez strażników do schroniska w Orzechowcach.

Pies złapany obok Cerkwi w Jarosławiu

Na ul. Ludkiewicza obok Cerkwi w dniu 12 czerwca 2012 został złapany pies , który uciekł włascicielowi na szyi miał kolczatkę i fragmenty smyczy, był najprawdopodobniej po potrąceniu ponieważ utykał na nogę. Pies został odwieziony do schroniska w Orzechowcach.

pies z ul. Dziewiarskiej

W dniu 8 czerwca został złapany i odwieziony do schroniska w Orzechowcach pies zgłoszony przez mieszkańców.

Mieszaniec z os. Pułaskiego 5

W dniu 21 kwietnia 2012 na os. Pułaskiego w Jarosławiu złapany został mieszaniec, następnie odwieziony do schroniska w Orzechowcach.

Bokser przywiązany do ławki w parku

W dniu 15 kwietnia 2012 Straż Miejska została powiadomiona przez dyżurnego KPP w Jarosławiu o psie przywiązanym do ławki w parku miejskim przy ul Bandurskiego. Pies mieszaniec podobny do boksera na szyi miał łańcuch, odwieziony został do schroniska w Orzechowcach.

Owczarek podhalanski z COM Jarosław

W dniu 12 kwietnia 2012 do schroniska w Orzechowcach został przewieziony pies mieszaniec podobny do rasy owczarek podhalański. Pies złapany został w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.

"wilczur" z os. Prośbów

W dniu 26 marca do schroniska w Orzechowcach został odwieziony pies podobny do owczarka niemieckiego z os. Prośbów. wiek ok. 6 lat

Cocker spaniel znaleziony na ul Pruchnickiej

W dniu 23 marca znaleziony został na ul Pies rasy cocker spaniel, a następnie odwieziony przez Straz Miejska do schroniska w Orzechowcach.

Labrador z ul Przemyskiej

w dniu 22 marca 2012 do schroniska w Orzechowcach został odwieziony przez Straż pies rasy labrador znaleziony na ul Przemyskiej.

Pies znaleziony na terenie PWSTiE

W dniu 19 lutego z terenu Panstwowej Wyższej Szkoły Techniczno- Ekonomicznej w Jarosławiu został zabrany pies-mieszaniec, był wychłodzony i zaniedbany. Strażnicy odwieźli go do schroniska w Orzechowcach.

Husky w Parku przy Kraszewskiego

W dniu 18 lutego 2012 został znaleziony i odwieziony do schroniska w Orzechowcach pies rasy husky

Piesek przyniesiony do Straży

W dniu 16 lutego 2012 do Straży Miejskiej został przyniesiony pies, który trafił do schroniska w Orzechowcach.

Labrador z osiedli

W dniu 30 stycznia w obrębie osiedli Słoneczna i Kopernika biegał labrador który został złapany i odwieziony do schroniska w Orzechowcach.

Pies z ul. Kamiennej

W dniu 20 stycznia został złapany i przewieziony do schroniska dla zwierząt w Orzechowcach pies z ul. Kamiennej

Przywiązany do trzepaka na ul. Szczytniańskiej

W dniu 17 stycznia 2012 strażnicy zostali powiadomieni o szczeniaku przywiązanym do trzepaka przy ul. Szczytniańskiej. Psem zaopiekował sie jeden z mieszkańców który przekazał psa strażnikom. Szczeniak trafił do schroniska w Orzechowcach.  

Rudzielec znaleziony w Szkole Podstawowej Nr 4

W dniu 11 stycznia 2012 dzieci Szkoły Podstawowej nr 4 powiadomiły Straż o piesku który przybłąkał sie do szkoły. Strażnicy złapali go i odwieźli do schroniska w Orzechowcach.

Szczeniak z Sobieskiego

W dniu 20 grudnia 2011 w bramie kamienicy Sobieskiego 5 znaleziony został szczeniak. Po bezskutecznych próbach ustalenia właściciela odwieziony został do Schroniska w Orzechowcach.

Bokser z ul. Pełkińskiej

W dniu 13 grudnia 2011 na Komendę Policji w Jarosławiu został doprowadzony pies rasy bokser z ul. Pełkińskiej, następnie został odwieziony do Schroniska w Orzechowcach przez Straż Miejską. Pies był mocno wychudzony.

Labrador z Parku B. Puzon

W dniu 2 grudnia Strażnicy miejscy złapali młodego psa rasy labrador. Po nie udanych próbach odnalezienia właściciela, został on odwieziony do schroniska w Orzechowcach.

Dwa pieski z ul. Brzostkow

W dniu 31 sierpnia 2011 w godzinach wieczornych patrol Straży Miejskiej został poinformowany o dwóch bezdomnych  psach, które zostały odwiezione do schroniska w Orzechowcach. 

Terier rosyjski z ul. Lotników

W dniu 22 lipca Straż Miejska została poinformowana o fakci pojawienia się na ul. Lotników duzego czarnego psa, okazała się że jest to terier rosyjski. Pies po złapaniu przewieziono do Schroniska w Orzechowcach.

Kundelek z ul. Jana Pawła II

W dniu 21 lipca br. przy ul. Jana PawłaII w pierwszej klatce za lokalem "Panorama" został przywiązany pies, nie udało się ustalić właściciela tego psa. Kundelek został odwieziony do schroniska. 

pies z ul. Poniatowskiego

w dniu 13 lipca 2011 na ul. Poniatowskiego został zabrany i przewieziony do Orzechowiec pies resy labrador.

Suczka potrącona przez samochód na pl. Mickiewicza

W dniu 20 czerwca 2011 została złapana suczka na pl. Mickiewicza i przewieziona do schroniska w Orzechowcach. Suczka została potrącona przez pojazd i doznała uszkodzenia tylnych nóg.

Mieszaniec z ul. Anny Jenke

W dniu 3 czerwca 2011 na ul Anny Jenke został złapany przez Straż Miejską pies mieszaniec podobny do labradora . Został odwieziony do schroniska w Orzechowcach.

Wilczur w parku "Baśki" Puzon

W dniu 23 maja 2011 ok. godz. 1200  został pochwycony w parku im "Baśki" Puzon pies rasy wilczur, który następnie przewieziony został do schroniska w Orzechowcach.

Bokser z ul Słowackiego

W dniu znaleziony 22 maja 2011 ok. godz.22 na ul Słowackiego został znaleziony i przyniesiony do Straży Miejskiej pies - bokser. Straż odwiozła zwierzę do schroniska w Orzechowcach.

Pies z ul. Flisackiej

W dniu 12 maja 2011 strażnicy zostali powiadomieni o psie na jednej z posesji przy ul. Flisackiej w Jarosławiu. Strażnicy pochwycili go i odwieżli do Schroniska w Orzeczowcach.

ZŁAPANY BERNARDYN

W dniu 15 marca 2011 ok. godz, 10 30 Straż Miejska złapała psa rasy bernardyn w okolicy ul. RYNEK przemieszczał sie od ul. JanaPawłaII, Grucy .

Pies został odwieziony do schroniska w Orzechowcach.  

Amstaf z ul. Kopystyńskiego

W dniu 30 marca 2011 w godzinach popołudniowych Straz Miejska po informacji mieszkanki ul. Kopystyńskiego złapała psa rasy amstaf i odwiozła do schroniska w Orzechowcach