Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

październik, nr 10 (118) / 2002

"Niegościnny" ZNICZ

MKS "ZNICZ" Jarosław zwyciężył w rozegranym w dniach 14-15.09.br. w hali sportowej MOSiR J-w III Turnieju Koszykówki Mężczyzn im. Jerzego Matusza.

Gospodarze zawodów wyprzedzili "Siarkę" Tarnobrzeg, "Cracovię" Kraków (wszyscy II liga) i I - ligową "Resovię" Rzeszów. Po sobotnich zmaganiach "Znicz" i "Siarka" miały na koncie po dwie wygrane.

W decydującym, niedzielnym spotkaniu zwyciężył po dogrywce "ZNICZ" 97:96 (27:21, 22:23, 14:21,22:20, 12:11).

W meczu o trzecie miejsce "Cracovia" pokonała ekipę "Resovii" w stosunku 93:83 w poszczególnych kwartach: 24:22,19:26,31:18 i 19:17.

Końcowa tabela Turnieju:
I miejsce MKS "ZNICZ" J-w 6 pkt  279:246
II miejsce "Siarka" Tarnobrzeg 5 pkt  290:244
III miejsce "Cracovia" Kraków 4 pkt  241:265
IV miejsce "Resovia" Rzeszów 3 pkt  232:287

Najlepszym zawodnikiem Turnieju wybrano Sebastiana KOMIŃSKIEGO z MKS "ZNICZ", natomiast najskuteczniejszym zawodnikiem został zdobywca 85 pkt w Turnieju Andrzej PECIAK z "Siarki" Tarnobrzeg.

Wszystkie ekipy startujące w zawodach oraz najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk Z-cy Burmistrza Miasta J-w p. Zbigniewa PISKORZA oraz córki patrona Turnieju Barbary MATUSZ okolicznościowe dyplomy, puchary.

Organizatorami Turnieju byli: Urząd Miasta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz MKS "ZNICZ" Jarosław.