Strona główna » Nasze wydawnictwa » maj-czerwiec, nr 5-6 (163-164) / 2006 » Sport
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

maj-czerwiec, nr 5-6 (163-164) / 2006

Sportowo i rekreacyjnie

W dniu 8.IV.2006 r. na obiekcie Hali Sportowo-Widowiskowej w Jarosławiu odbyła się V edycja Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia. W turnieju zorganizowanym przez Urząd Miasta Jarosławia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, wzięło udział jedenaście drużyn z całego Podkarpacia. W finałowym zaciętym meczu drużyna z Leżajska pokonała Łańcut 2:1 zapewniając sobie tym samym najwyższe miejsce na podium. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

1. Pub Legenda Leżajsk, 2. Łańcut Sośnina, 3. ZSBiO w Jarosławiu, 4. SP ZOZ Lubaczów, 5. Żołynia, 6. Elkur. Najlepsze drużyny zostały nagrodzone pucharami, medalami i nagrodami rzeczowymi. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki z rąk Naczelnika Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Marka Piotrowskiego. Wysiłek włożony w zmagania sportowe nagrodzony został również poczęstunkiem przy grillu, na który zawodników zaprosili współorganizatorzy turnieju: firma Elkur oraz F.H. D. i C. Szczepanik.