Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2015 » Październik
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Zajęcia plastyczne, teatr, a może fotografia?

Grupy działające przy Miejskim Ośrodku Kultury zapraszają na zajęcia dla dzieci i dorosłych. Swoje pasje można rozwijać m.in. w Grupie Rękodzieła Artystycznego, Szkole Rysowania i Malowania, Kółku Plastycznym, Grupie Teatralnej PLASTER, czy Klubie Fotograficznym ATEST 70. Na część zajęć można się jeszcze zapisywać.
Fot. M. Młynarska

Od września ponownie ruszyły spotkania w Grupie Rękodzieła Artystycznego, Szkole Rysowania i Malarstwa, Kółku Plastycznym, Grupie Teatralnej PLASTER i Klubie Fotograficznym ATEST 70. |Dla osób dorosłych, które mają zacięcie artystyczne, rozwijają już swoje pasje lub stawiają dopiero pierwsze kroki, to doskonała okazja do wspólnych spotkań i wymiany doświadczeń.

Grupa Rękodzieła Artystycznego ma już za sobą pierwsze spotkanie, ale chętni (osoby dorosłe) mogą się jeszcze zgłaszać. Zajęcia odbywają się w każdą środę w godz. 17.15 - 19.00 pod opieką Marzeny Stęc. Szkoła Rysowania i Malowania również zaprasza do swojego grona. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 18.00. Uczestnicy ćwiczą swój warsztat pod okiem artysty grafika Damiana Waliczka - nauczyciela w Zespole Szkół Plastycznych im. St. Wyspiańskiego. Efekt ich pracy co roku można oglądać na wystawach  zbiorowych i indywidualnych, nie tylko w naszym mieście. Najbliższa okazja już 17 października, w Małej Galerii MOK.

Pasjonatów fotografii zaprasza też Klub Fotograficzny ATEST 70, który spotyka się we wtorki o godz. 18.00. Opiekunem jest Krzysztof Mruk. Wszystkie wspomniane zajęcia odbywają się w sali nr 23 (I piętro). Zapisy prowadzone są w administracji MOK, nr tel. 16 621 44 34 wew. 21. 

Z kolei dla trochę młodszych, w każdą środę od godz. 16.15 do 17.15 (sala nr 23) organizowane jest Kółko Plastyczne. Dzieci w wieku 5-12 lat mają okazję rozwijać umiejętności plastyczne i świetnie się bawić pod okiem Marzeny Stęc.

Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszy się Grupa Teatralna PLASTER. Zajęcia z instruktorem Pawłem Sroką odbywają się w piwnicach MOK dwa razy w tygodniu (poniedziałek, godz. 16.00-17.30; czwartek, godz. 15.00-17.00). Lista na zajęcia dziecięce jest już zamknięta.

Więcej o działalności grup TUTAJ.
Jesienna oferta kulturalna TUTAJ.

Zapraszamy!

Małgorzata Młynarska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(06.10.2015 | aktualizacja 08.10.2015 07:47)
Archiwum