Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2016 » Marzec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Cztery złota „TRAMPU”

Niesamowicie dobry start zanotowali Młodzicy sekcji łuczniczej UKS TRAMP z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu startując w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików, podczas którego zdobyli cztery tytuły Mistrza Polski.

Zawody odbyły się 19 i 20 marca 2016 w Głuchołazach z udziałem prawie 230 zawodniczek i zawodników z całego kraju. Już w sobotę, po kwalifikacjach, odbyły się pojedynki drużyn klubowych. Nasza ekipa w składzie Sylwia Zając, Natalia Babiak i Kinga Oczkowska, dała nam wiele radości, pokonując kolejno Strzelca Legnicę, następnie Karimę Prząsław, a w finale Talent Wrocław zdobył 1 miejsce i tytuł  mistrzyń. Indywidualnie tytuły Mistrza Polski do Jarosławia przywieźli Sylwia Zając i Dawid Nowak.  Pewna ręka, celne oko Sylwii i Dawida, sprawiło, iż nie mieli sobie równych w konkurencji mikst, gdzie również wywalczyli tytuł Mistrza. Z bardzo dobrej strony pokazała się Natalia Babiak strzelająca w Trampie, wychowanka LKS MAKOVIA Makowisko, która oprócz złota w drużynie, wywalczyła tytuł II wicemistrzyni Polski. Z medalami wrócili również Piotr Maciałek i Joanna Gilowska, którzy wywalczyli indywidualnie tytuły II wicemistrza Polski, a wspólnie w konkurencji mikst zajęli również trzecie miejsce. W klasyfikacji indywidualnej na siódmym miejscu uplasowała się Kinga Oczkowska.

opr. Wiesław Kutyła - trener

Barbara Brzezińska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(24.03.2016 | aktualizacja 25.03.2016 12:42)
Dawid Nowak - Złoty Medalista
Natalia Babiak - UKS TRAMP
Sylwia Zając - Złota Medalistka
Miejsce 1 - Sylwia Zając UKS TRAMP
Miejsce 3 - Natalia Babiak UKS TRAMP
Miejsce 7 - Kinga Oczkowska
Miejsce 1 - Sylwia Zając UKS TRAMP Miejsce 3 - Natalia Babiak UKS TRAMP Miejsce 7 - Kinga Oczkowska
Miejsce 1 - Dawid Nowak
Miejsce 3 - Joanna Gilowska
Od lewej: kierownik Mariusz Gilowski, Kinga Oczkowska (z pucharem), Natalia Babiak (u góry), Joanna Gilowska (poniżej), Sylwia Zając, Dawid Nowak, Piotr Maciałek, trener Wiesław Kutyła