Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2017 » Kwiecień
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Muzyka łączy pokolenia

Jarosławskich Kilometrów Dobra przybywa! Obecnie udało się już zebrać ponad 18 tys. zł i jesteśmy na III miejscu w staraniach o tytuł „Mistrza Świata w Dobroci" z szansą pobicia rekordu Guinnessa w kategorii „najdłuższy szereg monet o jednym nominale". Jednak najważniejszym dla nas celem jest zakup sprzętu sportowego, rehabilitacyjnego i diagnostycznego, który będzie służył długofalowemu działaniu profilaktycznemu dla dzieci i młodzieży. Najbliższa okazja wsparcia kampanii to udział w koncercie „Muzyka Łączy Pokolenia". 6 maja br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej MOK wystąpią absolwenci SP 11 oraz zaproszeni goście.

Charytatywny koncert „Muzyka Łączy Pokolenia" to kolejne z wydarzeń organizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii Kilometry Dobra. Jarosław znajduje się wśród 43 miast prowadzących zbiórkę pieniędzy na szczytny cel - u nas na zakup sprzętu sportowego, rehabilitacyjnego i diagnostycznego, który będzie służył długofalowemu działaniu profilaktycznemu dla dzieci i młodzieży. Zebrana kwota przekroczyła już 18 tys. zł, a wielki finał 3 czerwca br. na jarosławskim rynku. Mamy zatem jeszcze ponad miesiąc na zwiększenie kwoty, zostanie „Mistrzem Świata w Dobroci!" oraz pobicie rekordu Guinnessa w kategorii „najdłuższy szereg monet o jednym nominale". Szczegóły TUTAJ.

Najbliższa impreza z możliwością wsparcia akcji to charytatywny koncert „Muzyka Łączy Pokolenia". 6 maja br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej MOK wystąpią absolwenci SP nr 11 i zaproszeni goście:

dr hab. Jacek Ścibor - tenor i dr Paweł Węgrzyn - fortepian,
Reprezentacyjny Chór Mieszany „Jarosław",
Natalia Szott i Daniel Lipiec - duet wokalny,
Jagienka Preisner i Hubert Ciurko - para taneczna,
Weronika Makowska - piosenka aktorska,
Oliwia Serafin - solistka.

Koncert będzie już trzecim dużym przedsięwzięciem po  Teatrze dla Kilometrów Dobra oraz imprezie Twoje endorfiny - szczęściem innej rodziny.

Jarosławską kampanię honorowym patronatem objął m.in. burmistrz Waldemar Paluch, ambasadorami zostali Bogdan Zając - II trener Reprezentacji Polski w piłce nożnej, Zbigniew Działo - wokalista zespołu RSC, czy Grzegorz Grochowski - koszykarz. Do grona osób wspierających dołączyli także piłkarze Reprezentacji Polski m.in.: Krzysztof Mączyński, Paweł Wszołek, Artur Jędrzejczyk, Thiago Cionek, czy Mateusz Kubiszyn - Mistrz Świata w kickboxingu.

Kolejne wydarzenia:

20 maja - Piknik  Rodzinny „Zdrowo i Sportowo" we współpracy z organizatorami Parady Schumana
1 czerwca
- Mierzymy dobro w instytucjach naszego miasta
3 czerwca
- Finał Kampanii Kilometry Dobra 2017 na jarosławskim rynku

 

Kancelaria Burmistrza Miasta
(28.04.2017 | aktualizacja 07.05.2017 22:01)
Archiwum
Maj 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31