Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2017 » Czerwiec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

SMS najlepszą szkołą podstawową w Polsce

Zakończył się Ogólnopolski XI Memoriał Andrzeja Grubby. Dwudniowy (10-11.06) finał został zorganizowany w Sopocie. Wystartowali w nim również zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. Drużyna z Podkarpacia nie miała sobie równych i pewnie zwyciężyła w całej imprezie. Gratulujemy!
Tenisiści stołowi Szkoły Mistrzostwa Sportowego marsz po triumf w memoriale Andrzeja Grubby rozpoczęli od zwycięstw w fazie grupowej nad drużynami ze Śmigla i Łasina. W 1/4 finału jarosławianie pokonali jednego z faworytów całego turnieju - zawodników ze Szczytnik 3:0. W kolejnym pojedynku zespół z Podkarpacia pokonał ekipę z Płocka 3:0, by następnie w finale wygrać z drużyną z Warszawy 3:1.

SMS Jarosław zagrał w składzie: Anna Brzyska, Szymon Brud i Dawid Szczygieł Opiekun Mateusz Czernik.