Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2017 » Listopad
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Pracowity weekend tenisistów stołowych

Minął kolejny pracowity weekend w wykonaniu tenisistki stołowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu i PKS-u Kolping FRAC. Anna Brzyska sięgnęła po brązowy medal Grand Prix Polski Kadetek w Wałbrzychu, natomiast tenisiści stołowi w ostatnich dwóch kolejkach rozgrywek LOTTO Superligi zainkasowali 5 punktów i tracą już tylko jedno oczko do liderującego Dekorglassu Działdowo.
Fot. archiwum Klubu
Anna Brzyska przyzwyczaiła już nas do sukcesów, jednak na półmetku sezonu jej dorobek jest nadzwyczaj okazały. Tym razem udowodniła swoją wysoką formę w Wałbrzychu, gdzie rywalizowała ze starszymi od siebie kadetkami. Na początek pewnie wygrała swoją grupę eliminacyjną i awansowała do turnieju głównego, bez problemu zapewniając sobie brązowy medal. W starciu o finał, nasza zawodniczka musiała uznać wyższość świetnie dysponowanej tego dnia Ilony Sztwiertniej. Brązowa medalistka Grand Prix Polski Kadetek nie ma jednak czasu na odpoczynek. Bezpośrednio po zawodach stawiła się w Drzonkowie, gdzie trwają konsultacje szkoleniowe kadry narodowej z udziałem innego wychowanka Kolpinga i ucznia SMS w Jarosławiu - Dawida Jadam.

 

Swoje mistrzowskie aspiracje potwierdzają tenisiści stołowi PKS Kolping FRAC Jarosław, którzy odnieśli dwa cenne zwycięstwa. Czarno-pomarańczowi zaczęli od zwycięstwa z obrońcą tytułu i uczestnikiem elitarnej Ligi Mistrzów - Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

Dartom Bogoria Grodzisk Maz. - PKS Kolping Frac Jarosław 2:3

Kolejny mecz jarosławianie rozegrali już we własnej hali. Tym razem na Podkarpacie przyjechał beniaminek - Warta Kostrzyn nad Odrą. Jak się później okazało zwycięstwo było formalnością. Spotkanie trwało godzinę, a goście potrafili wygrać seta.

PKS Kolping Frac Jarosław - Warta Kostrzyn 3:0

Teraz przed jarosławianami derby Podkarpacia.


 

Kancelaria Burmistrza Miasta
(28.11.2017 | aktualizacja 28.11.2017 14:48)
Archiwum
Listopad 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30