Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Marzec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

TRAMP z kolejnym medalem

W miniony weekend (24-25.03) podkarpacki Tyczyn gościł młodych łuczników na VIII Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodzików Młodszych. W tej prestiżowej imprezie sportowej uczestniczyło ponad trzydzieści klubów z całej Polski, w tym ośmioro zawodników UKS TRAMP Jarosław i dwójka z LKS MAKOVIA Makowisko. Walka o tytuły Mistrza Polski była bardzo wyrównana, a o kolejności miejsc na podium decydowały ostatnie strzały. Zawodnicy TRAMPU-u wrócili z zawodów z pokaźnym dorobkiem medalowym. Gratulujemy!

W klasyfikacji młodzików wicemistrzostwo Polski zdobyła Natalia Babiak, która wspólnie z Damianem Pulitem w konkurencji mikst dodatkowo wywalczyła brązowy medal. Damian ostatecznie zajął  14. miejsce. Wśród młodziczek młodszych bardzo dobrze zaprezentowała się Martyna Bródek, która także wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Polski, a do zawodniczki z Ożarowa i tytułu mistrzyni zabrakło jedynie 3 punktów. W tej kategorii na słowa uznania zasługuje również drużyna dziewcząt, która w składzie: Martyna Brudek, Ula Kutyła, Gabrysia Dziak i Natalia Socha wywalczyła kolejne wicemistrzostwo Polski. Lepsza okazała się tylko zawodniczka z Kołobrzegu. W młodzikach młodszych wysokie 5. miejsce w konkurencji mikst wywalczył klubowy zespół mieszany w składzie: Martyna Brudek i Wiktor Kutyła.

Jarosławskim łucznikom gratulujemy kolejnego sukcesu!

Kancelaria Burmistrza Miasta
(29.03.2018 | aktualizacja 29.03.2018 14:44)
Drużynowe srebrne medalistki, od lewej:Martyna Brudek, Ula Kutyła, Natalia Socha, Gabrysia Dziak.
Indywidualne srebrne medalistki Mistrzostw Polski, od lewej: Martyna Brudek, trener Wiesław Kutyła oraz Natalia Babiak.