Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2020 » Sierpień
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Reprezentacyjne zgrupowania jarosławian

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu i zawodnicy miejscowego klubu - Anna Brzyska, Dawid Jadam i Szymon Brud w wakacje przygotowują się do nowego sezonu. - W tenisie stołowym nie ma dużo czasu na odpoczynek. W wakacje najlepsi młodzi zawodnicy w naszym kraju ciężko pracują, aby zdobywać medale w sezonie - mówi Mateusz Czernik, trener jarosławskiej Akademii Tenisa Stołowego.
Fot. archiwum klubu.

Mimo, że okres wakacyjny to czas na zbudowanie wysokiej formy, to już na bardzo dobrym poziomie gra Dawid Jadam. Zawodnik klubu z Jarosławia świetnie prezentował się podczas zgrupowania reprezentacji Polski juniorów w Ostródzie, gdzie był jednym z najmłodszych uczestników. Podczas obozu na Warmii i Mazurach odbyły się dwa turnieje kontrolne, podczas których Jadam dwukrotnie zajął bardzo wysokie czwarte miejsce.

 

Na zgrupowaniu reprezentacji Polski kadetek i kadetów przebywają aktualnie liderka europejskiej listy do lat 15 - Anna Brzyska, Dawid Jadam i Szymon Brud. - Obecnie przebywamy na zgrupowaniu reprezentacji Polski kadetów i kadetek w Gdańsku, które potrwa do 11. sierpnia. Potem czeka nas kilka dni odpoczynku i powrót do jednego z największego ośrodków tenisa stołowego w naszym kraju. Bardzo zależy nam, aby jakość treningów była na najwyższym poziomie - dodaje Czernik.

 

Pandemia koronawirusa, która od początku roku paraliżuje świat, mocno skomplikowała terminarz zawodów tenisa stołowego. Od września rozgrywane będą zaległe turnieje mistrzowskie, które zostały przełożone z pierwszej połowy roku. - Anna i Szymon we wrześniu wystąpią w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Kraśniku, a Dawida czekają Mistrzostwa Polski młodzików w Krośnie. Póki co, nie wiadomo jak będzie wyglądała sytuacja z turniejami międzynarodowymi - informuje Mateusz Czernik.

Informacja prasowa klubu.


Kancelaria Burmistrza Miasta
(04.08.2020 | aktualizacja 04.08.2020 13:19)
Archiwum
Kwiecień 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30