Strona główna » Dla Mieszkańców » Jarosławska Karta Seniora » JKS: Zostań Partnerem Programu
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

JKS: Zostań Partnerem Programu

W naszym mieście z powodzeniem funkcjonuje Jarosławska Karta Dużej Rodziny, a w 2017 r. został wdrożony program Jarosławska Karta Seniora, skierowany do mieszkańców powyżej 60. roku życia. Burmistrz Miasta Jarosławia zaprasza do współpracy Partnerów, którzy przez zaoferowanie zniżek na swoje produkty i usługi, mogą jeszcze pełniej uczestniczyć w lokalnych działaniach społecznych. Przystąpienie do programu to także szansa na wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy czy zyskania nowych, stałych klientów.
 
Celem Jarosławskiej Karty Seniora jest rozwijanie pasji mieszkańców, ułatwienie aktywnego spędzania czasu, czy udziału w wydarzeniach kulturalnych. Obecnie trwa wdrażanie programu. O wydanie karty zainteresowane osoby, które ukończyły 60 lat mogą ubiegać się od stycznia 2018 roku. Udział w programie mogą zadeklarować także Partnerzy - firmy oraz instytucje. Burmistrz Miasta Jarosławia zaprasza do współpracy! Lista partnerów honorujących Jarosławską Kartę Seniora znajdzie się na naszej stronie internetowej w specjalnej zakładce. Oprócz tego, miejsca, w których oferowane będą zniżki dla osób starszych, zostaną oznaczone oficjalnym logo programu.


Aby stać się Partnerem programu wystarczy wypełnić wniosek (załącznik) i wysłać pocztą elektroniczną na adres: , pocztą tradycyjną lub złożyć osobiście w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jarosławiu, ul. Słowackiego 34 lub Urzędzie Miasta Jarosławia, Rynek 1

Wykaz aktualnych partnerów programu, a także oferowanych przez nich ulg, zniżek i świadczeń będzie publikowany na naszej stronie internetowej oraz www.jaroslaw.naszops.pl

 

 

Poniżej w załącznikach znajduje się apel Burmistrza Miasta Jarosławia, informacja jak zostać Partnerem oraz wzór wniosku dla Parnerów.

Szczegóły na www.jaroslaw.naszops.pl