Strona główna » Nasze wydawnictwa » listopad, nr 11 (119) / 2002 » Różne
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

listopad, nr 11 (119) / 2002

Wyniki wyborów do Rady Miasta - Okręg wyborczy Nr 3
Lista nr 1
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

Suma głosów oddanych na listę 674
1) ZIERKIEWICZ ZDZISŁAW 146
2) KUŹNIAR MARIA 180
3) FIAŁEK MARIAN ADAM 112
4) PIRÓG MAŁGORZATA MATYLDA 23
5) CZERKAS ADAM 40
6) KAMIŃSKI MAREK 22
7) MAZURKIEWICZ BARTŁOMIEJ 35
8) MROZOWICZ MAŁGORZATA ANNA 53
9) KASPERSKI JAN 26
10) BIERZYŃSKA ANNA MARIA 37


Lista nr 2 KW Samoobrona RP

Suma głosów oddanych na listę 168
1) KURPIEL JERZY 88
2) SOSNOWSKI PIOTR 30
3) PUDŁOWSKI STANISŁAW 15
4) STYSIAŁ KATARZYNA ANNA 23
5) GMYREK LENARD DARIUSZ 12


Lista nr 3
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP

Suma głosów oddanych na listę 490
1) FUS ADAM 47
2) PORCZAK MAREK 40
3) BUSZEWSKA BOGUMIŁA 49
4) ZIEMBA-KACZOR ALICJA 26
5) MADEJOWSKI WIESŁAW 18
6) WAŻNY JANUSZ 75
7) GRABOWSKI FRANCISZEK DOMINIK 72
8) GRZESZCZAK STANISŁAW 30
9) KÓŁECZKO LESŁAW 42
10) CIEĆKIEWICZ ROBERT 23
11) OKOPSKI RYSZARD 22
12) KOHLMAN BOGUSŁAW 28
13) KOŚCIAŃSKA-GAJDA MARTA 6
14) JAKUBEK MARCIN 12


Lista nr 6 Komitet Wyborczy PSL

Suma głosów oddanych na listę 203
1) FUDALI TADEUSZ 31
2) GĄSIOR URSZULA 41
3) HELON JÓZEFA 18
4) KORDAS BARTŁOMIEJ 20
5) LIS JAN 12
6) SZCZEPANIK BARBARA 10
7) HAWRYŁKO KAZIMIERZ 71


Lista nr 8 Porozumienie Społ. Gospodarcze - PSG

Suma głosów oddanych na listę 374
1) TROJNAR STANISŁAW 27
2) NOWOWIEJSKI ANDRZEJ 43
3) MOŁOŃ MACIEJ 35
4) ZYGADŁO TADEUSZ 41
5) SŁOTA HENRYK 43
6) SKULSKI ADAM 17
7) SZMIGIELSKI JERZY 43
8) RZĄSA WŁODZIMIERZ 42
9) KORCZEWSKI BOGDAN 12
10) PICH WŁADYSŁAW 26
11) PUDŁO TADEUSZ 10
12) PUZIO STANISŁAW 20
13) TKACZ STANISŁAW 4
14) BRODOWICZ JACEK 11


Lista nr 10 KWW Mała Ojczyzna P i S

Suma głosów oddanych na listę 395
1) BILIŃSKI MIECZYSŁAW 56
2) PASZYŃSKI ZDZISŁAW HENRYK 39
3) BALICKI JÓZEF 28
4) SZTERNAL MAŁGORZATA 45
5) RODZINKA MIECZYSŁAW 33
6) CIASTOŃ ALEKSANDER 26
7) KOŁAKOWSKI LESŁAW PIOTR 29
8) NASKRĘSKI BOGDAN 16
9) RAKSZAWSKI FRANCISZEK 12
10) KŁODA-STYSIAŁ ELŻBIETA LUDWIKA 25
11) LICHOŃCZAK ALINA 19
12) KOTLIŃSKI TOMASZ 47
13) PROPOLA WIOLETTA AGNIESZKA 5
14) MRAZEK ARTUR 15


Lista nr 11 Platforma Samorządowa

Suma głosów oddanych na listę 591
1) WALTER JAN PIOTR 180
2) ŁĄKA SZCZEPAN PAWEŁ 77
3) TUTKA ARTUR JACEK 45
4) WÓJCIK JOANNA 16
5) JASIEWICZ MAREK KAZIMIERZ 51
6) PANEK TADEUSZ 42
7) TARKOWSKI PIOTR PAWEŁ 22
8) LASKOWSKI JERZY JAN 16
9) BRZEZIŃSKA BARBARA ANNA 21
10) TROJNIAK ŁUKASZ GRZEGORZ 43
11) BANAŚ JERZY 8
12) WOJCIECHOWSKA HENRYKA 5
13) LICHTARSKI PIOTR WOJCIECH 36
14) ZAGROBELNY MIECZYSŁAW 29


Lista nr 14 KWW Forum Prawicy w Jarosławiu

Suma głosów oddanych na listę 629
1) MIĘDLAR ADAM 95
2) HOŁYSZKO KAZIMIERZ 86
3) PELC ALICJA 94
4) STYLSKI ZBIGNIEW 56
5) TUREK EUGENIUSZ 16
6) SŁOTA MAREK 52
7) REY LUDWIK 9
8) BABIJCZUK MARTA 64
9) URZĘDOWSKI PAWEŁ JAN 27
10) GROCHOWSKA MAŁGORZATA 27
11) KUŹMA STANISŁAW 36
12) CHOMONT MIECZYSŁAW STANISŁAW 25
13) KLUCZYŃSKA DOROTA 42


Lista nr 15 KW Wyborców Nasz Jarosław 2002

Suma głosów oddanych na listę 325
1) CZECHOWICZ JERZY STANISŁAW 56
2) MONTUSIEWICZ MARIUSZ 19
3) LEWKIEWICZ JADWIGA ŁUCJA 50
4) TURSKI ZYGMUNT 78
5) SROKA BEATA 16
6) OSTROWSKA-JAGODA ALEKSANDRA 10
7) WINCZEWSKI JAN WIESŁAW 44
8) DAROWSKI ROMAN 23
9) SZABLAN ADAM 2
10) DZIĘGIELOWSKI MACIEJ 27


Lista nr 16 KW KPN

Suma głosów oddanych na listę 485
1) SZKODNY JANUSZ 107
2) KOZŁOWSKI MARIAN 29
3) TORBICZUK RYSZARD 53
4) KICZEK ANDRZEJ 15
5) KOZIOŁ PAWEŁ 6
6) PODGÓRECKI ADAM 42
7) KAMIŃSKI ANDRZEJ 16
8) KISIEL EDYTA 11
9) KŁOPOT BEATA 9
10) MUSUR BOGUSŁAW 26
11) ORŁAMOWSKA IWONA 8
12) OSIŃSKI HENRYK 64
13) BUKOWY MARIA 2
14) DUDEK KRYSTYNA 9
Numery archiwalne
Maj 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31