Strona główna » Nasze wydawnictwa » listopad, nr 11 (119) / 2002 » Różne
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

listopad, nr 11 (119) / 2002

Wyniki wyborów do Rady Miasta - Okręg wyborczy Nr 1
Okręg wyborczy Nr 1
Lista nr 1 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin


Suma głosów oddanych na listę 588
1) BIERZYŃSKI MACIEJ 81
2) KACZOR MARIA 106
3) FEDOR ZBIGNIEW ROMAN 66
4) DĄBEK ANNA 36
5) DARASZ MAGDALENA 46
6) RÓŻALSKI ROMAN JÓZEF 40
7) ŁANIOSZ ROMAN WITOLD 13
8) STELMACHNIEWICZ MARIA JANINA 35
9) KONARSKI WALDEMAR 25
10) FRANKIEWICZ IRENEUSZ PAWEŁ 21
11) BIEŃKOWSKI MAREK 17
12) WOJAKOWSKA SYLWIA MAGDALENA 81
13) KŁOS STANISŁAW PIOTR 21


Lista nr 2
KW Samoobrona RP

Suma głosów oddanych na listę 197
1) WRUCHA JANINA 62
2) BARNAK JAN 53
3) SOSNOWSKA HELENA 40
4) LAZAR AGNIESZKA 17
5) KOROBLEWSKA-LIS BEATA ELŻBIETA 25


Lista nr 3
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
Suma głosów oddanych na listę 641
1) BABIŚ HENRYK 130
2) GRZĘDA KRYSTYNA WANDA 101
3) CHUDY KAZIMIERZ 75
4) PUNICKI JULIAN 52
5) CHUDZIK RYSZARD 77
6) BUKOWSKA LUCYNA MARTA 11
7) HUK FRANCISZEK JAN 18
8) MEDER BRONISŁAW 12
9) KACZOR MACIEJ 17
10) ŚWIST EUGENIUSZ 65
11) BOGDANOWICZ TADEUSZ 11
12) KŁAPA ALICJA ZOFIA 18
13) TOMPALSKI JERZY 19
14) SOPEL JACEK 35


Lista nr 6
Komitet Wyborczy PSL


Suma głosów oddanych na listę 180
1) CZYŻ ANDRZEJ 24
2) GLINIAK MARIA 31
3) KIJANKA PAWEŁ MARIUSZ 52
4) STRZĘPEK WIESŁAW STANISŁAW 58
5) WOŚ-MALINOWSKA EDYTA 15


Lista nr 8
Porozumienie Społeczno Gospodarcze - PSG


Suma głosów oddanych na listę 405
1) JUŻYNIEC ALICJA 53
2) PIJANOWSKI TADEUSZ 57
3) NOGA LESŁAW 32
4) NIEMCZYCKI EUGENIUSZ 39
5) STERNIK WŁADYSŁAW 29
6) KILIAN BOGUMIŁ 35
7) BOGUSZ ZDZISŁAW 17
8) WILCZEK WŁADYSŁAW 18
9) TOBIASIEWICZ JANUSZ 16
10) BULIŃSKI BOGUSŁAW 20
11) DUDEK DANUTA 10
12) KŁAK STANISŁAW 10
13) DUBANIK JANUSZ 21  
14) KLISOWSKA WIESŁAWA 48


Lista nr 10
KWW Mała Ojczyzna Prawa i Sprawiedliwość

Suma głosów oddanych na listę 359
1) WYCZAWSKA JANINA ANNA 78
2) MALINOWSKA MARIA ALEKSANDRA 102
3) TORBICZUK GRZEGORZ ANDRZEJ 20
4) ZGÓRSKA ZOFIA 19
5) DZIUKIEWICZ ANDRZEJ 11
6) DĄBEK MARIAN 5
7) DUDEK FRANCISZEK 7
8) ROKOSZYŃSKA IRENA 18
9) GAĆ WIESŁAW BOGUSŁAW 18
10) MROZOWICZ KAZIMIERZ JAN 29
11) DRABIK MAREK 12
12) PRZEWROCKI ADAM PIOTR 21
13) MARKIEWICZ MARIA 1
14) PIOTROWSKA AGNIESZKA 18


Lista nr 11
Platforma Samorządowa

Suma głosów oddanych na listę 654
1) WILCZYŃSKI KAZIMIERZ PAWEŁ 80
2) PODOLEC STANISŁAW ADAM 69
3) ZAGÓRSKI MIECZYSŁAW RYSZARD 113
4) FRANCZYK JANUSZ PIOTR 21
5) WIELICZKO BRONISŁAW 38
6) JARTYM WOJCIECH STANISŁAW 20
7) DAŃCZAK-BALICKA JANINA 25
8) SUPERSON ANDRZEJ 32
9) LASKOWSKA RENATA AGNIESZKA 11
10) ANTOSIEWICZ RAFAŁ JERZY 39
11) LICHOŃCZAK MARIAN ANDRZEJ 129
12) SŁOTA JERZY 44
13) KRÓLIK STANISŁAW 6
14) WOŁOSZYN BARTŁOMIEJ 27




Wyniki wyborów do Rady Miasta Jarosławia 27 października 2002 r.
Lista nr 14
KWW - Forum Prawicy w Jarosławiu

Suma głosów oddanych na listę 744
1) PAGACZ JAROSŁAW 277
2) KLUZ ELŻBIETA 133
3) WAJDA ZENON 102
4) ĆWIERZ-SUPERSON ELŻBIETA 70
5) NIEMKIEWICZ PAWEŁ 17
6) BERNATOWICZ-WISZ BARBARA 32
7) MOKRZYCKI EDWARD 71
8) MAZUR ZBIGNIEW 9
9) GÓRSKI KAZIMIERZ 33


Lista nr 15
Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Jarosław 2002

Suma głosów oddanych na listę 376
1) MOŻDŻEŃ ZBIGNIEW 84
2) PLEŚNIAK JERZY 64
3) MICHALIK EUGENIUSZ 25
4) JANICKI KRZYSZTOF 27
5) PŁOCICA MARIUSZ 50
6) FROŃ MIROSŁAW 15
7) SALABURA-BASZANOWSKA TERESA 63
8) ŁUKA ANNA 5
9) BARTOSIEWICZ MARIA 2
10) KOPCZAK ALICJA 11
11) BANAŚ MAREK GRZEGORZ 19
12) BECHTA JOANNA 7
13) BIELKO ŁUKASZ 4


Lista nr 16
KW KPN

Suma głosów oddanych na listę 297
1) CHRZAN TADEUSZ 93
2) KOCIUBA JOANNA 4
3) PAZYNIAK FRANCISZEK 22
4) SĘKIEWICZ KRYSTYNA 22
5) BITTMANN EWELINA 14
6) KĘDZIORA JÓZEF 20
7) SUS URSZULA TERESA 32
8) WOJDYŁO MARIAN 7
9) RYDZ ZOFIA 19
10) LEŻUCHA PAWEŁ 5
11) JELIŃSKA ANNA 4
12) HAJDUK JANUSZ 12
13) PAWLICA JANUSZ ANDRZEJ 20
14) SZULC MARIA 23
Numery archiwalne
Maj 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31