Strona główna » Nasze wydawnictwa » marzec, nr 3 (149) / 2005 » Sport
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

marzec, nr 3 (149) / 2005

Ferie na sportowo!

Tegoroczne ferie zimowe przebiegały w naszym mieście w atmosferze imprez rekreacyjno - sportowych przeprowadzanych na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i w szkołach organizujących zimowiska. Do ciekawszych imprez zaliczyć należy: otwarte zawody pływackie na krytej pływalni, turnieje halowej piłki nożnej juniorów i trampkarzy, zajęcia rekreacyjne - tenis stołowy i zajęcia na nowo otwartym sztucznym lodowisku.

W zorganizowanych w dniu 24.01.br. otwartych zawodach pływackich uczestniczyło blisko stu zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

Szkoły Podstawowe:
Dziewczęta styl klasyczny 25 m:
I miejsce Agnieszka GROSS (27,39)
II miejsce Agnieszka BIERNAT (27,84)
III miejsce Bernadetta MAZUR (30,03)
Chłopcy
I miejsce Kamil KORNACJI (19,83)
II miejsce Jakub OZIĘBŁO (22,74)
III miejsce Maciej STANISZEWSKI (23,72)
Dziewczęta styl dowolny 25 m:
I miejsce Bernadetta Mazur (18,78)
II miejsce Joanna KOSIŃSKA (22,22)
III miejsce Agnieszka GROSS (23,19)
Chłopcy
I miejsce Szymon ZAWADZKI (14,66)
II miejsce Kamil KORNACKI (15,97)
III miejsce Krystian WALICKI (16,66)


Szkoły Gimnazjalne:
Dziewczęta styl klasyczny 50 m:
I miejsce Agnieszka HAŁAJKO (55,13)
Chłopcy
I miejsce Kamil KANIOWSKI (45,23)
II miejsce Artur KĘDZIA (1.06,16)
Dziewczęta styl dowolny 25 m
I miejsce Magdalena SŁABY (19,31)
II miejsce Agnieszka HAŁAJKO (19,35)
III miejsce Monika KOZDROWICKA (21,00)
Chłopcy 50 m
I miejsce Kamil KANIOWSKI (31, 59)
II miejsce Piotr WOJAKOWSKI (39,19)
III miejsce Artur KĘDZIA (52,10)

Kategoria OPEN :
Dziewczęta 25 m
I miejsce Magdalena SŁABY (20,13)
II miejsce Bernadetta MAZUR (20,29)
III miejsce Agnieszka HAŁAJKO (22,2 )
Chłopcy 50 m
I miejsce Kamil KANIOWSKI (31,41)
II miejsce Szymon ZAWADZKI (32,06)
III miejsce Kamil GRABSKI (34,35)

Zwycięzcy zawodów oprócz okolicznościowych medali, statuetek otrzymali karnety na korzystanie z pływalni.

Przez dwa dni hala sportowa MOSiR była areną zmagań juniorów o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia oraz trampkarzy o Puchar Dyrektora MOSiR w halowej piłce nożnej. W poszczególnych kategoriach zwyciężyły zespoły:

Juniorzy rocznik 1986 - 87:
I miejsce MKS Kańczuga
II miejsce Syrenka Roźwienica
III miejsce Polonia Przemyśl
Najlepszym zawodnikiem został:
Mariusz Mołnia (Syrenka)
Najlepszy bramkarz:
Wojciech Pietrasiewicz (MKS Lubaczów)
Król strzelców: Rafał Adamek (MKS Lubaczów)

Juniorzy rocznik 1988:
I miejsce MKS Lubaczów
II miejsce JKS 1909 J-w
III miejsce Polonia Przemyśl
Najlepszy zawodnik turnieju:
Adrian Kamiński (LKS Makovia)
Najlepszy bramkarz:
Grzegorz Guziewicz (JKS)
Król strzelców:
Sławomir Faraon (MKS Lubaczów)

Trampkarze rocznik 1990:
I miejsce MKS Lubaczów
II miejsce JKS J-w
III miejsce LKS Makovia
Najlepszy zawodnik turnieju:
Adrian Kamiński (LKS Makovia)
Najlepszy bramkarz:
Marcin Trysłak (MKS Budowlani)
Król strzelców turnieju:
Patryk Kisielewicz (MKS Budowlani)

Trampkarze rocznik 1991:
I miejsce LKS Zdrój Horyniec
II MKS Budowlani
III LKS Makovia
Najlepszy zawodnik turnieju:
Mirosław Maksymiec (LKS Zdrój)
Najlepszy bramkarz:
Mateusz Pinda (MKS Budowlani)
Król strzelców turnieju:
Paweł Nowakowicz (LKS Zdrój).

Organizatorzy w/w zawodów: Urząd Miasta - Wydział Edukacji i Kultury Fizycznej, MOSiR oraz JKS 1909 Jarosław.

"OLDBOYS 2005"

Z udziałem pięciu drużyn w dniu 26.02.br. przeprowadzony został w hali sportowej MOSiR w Jarosławiu Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta.

W zawodach uczestniczyły zespoły: "RZESZOWIAK" (Rzeszów), "LIMAR" (Przeworsk), "PRZEMYŚLAK" (Przemyśl) oraz dwie drużyny jarosławskie: "JKS OLDBOYS" i Huta Szkła Jarosław.

W systemie "każdy z każdym" uzyskano wyniki:
"Przemyślak" - JKS Oldboys 0:0
"Limar" - "Rzeszowiak" 0:1
"Przemyślak" - Huta Szkła 4:1
"Przemyślak" - "Rzeszowiak" 2:0
"Huta Szkła" - "Rzeszowiak" 0:2
"Limar" - Huta Szkła 4:0
"Rzeszowiak" - JKS Oldboys 4:1
"Przemyślak"- "Limar" 1:1
Huta Szkła - JKS Oldboys 1:7

Końcowa kwalifikacja turnieju:
I miejsce "RZESZOWIAK" Rzeszów
II miejsce "PRZEMYŚLAK" Przemyśl
III miejsce JKS Oldboys Jarosław
IV miejsce "LIMAR" Przeworsk
V Huta Szkła Jarosław.

Zwycięskie zespoły i najlepszy bramkarz Witold DOMKA z "Limaru", najskuteczniejszy zawodnik turnieju Wiesław CISEK z "Rzeszowiaka" otrzymali z rąk Burmistrza Janusza Dąbrowskiego okolicznościowe puchary oraz statuetki sportowe.

Numery archiwalne
Czerwiec 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30