Strona główna » Nasze wydawnictwa » listopad, nr 11 (119) / 2002 » Różne
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

listopad, nr 11 (119) / 2002

Wyniki wyborów do Rady Miasta - Okręg wyborczy Nr 2
Lista nr 1
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

Suma głosów oddanych na listę 629
1) TARNAWSKI MARIUSZ ROBERT 99
2) PAWNIK KRYSTYNA 76
3) DROZD DARIUSZ 82
4) WITKO KRZYSZTOF STANISŁAW 51
5) LEJA MAREK 41
6) SEIDEL HENRYK WŁADYSŁAW 24
7) KONARSKI ARTUR DARIUSZ 21
8) CZUJKO EMIL MAREK 13
9) LASEK DANUTA 42
10) RYZNAR ADAM JAN 51
11) ZEMAN ROMAN FELIKS 129


Lista nr 2
KW Samoobrona RP

Suma głosów oddanych na listę 174
1) LIS AGATA DANUTA 78
2) BEŁZ-GRONOWSKA IRENA 14
3) KRÓLIKOWSKI TOMASZ 50
4) SKOWERA LEOKADIA 8
5) PAŁCZYŃSKA MONIKA 24


Lista nr 3
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP

Suma głosów oddanych na listę 848
1) SPIRADEK WACŁAW 329
2) MAKAR MAREK 81
3) JUCHA STANISŁAW 87
4) ZASTYREC ADAM 50
5) JĘDRYCZKA IWONA 42
6) TROJNIAK JADWIGA 22
7) PACUŁA JAN 75
8) BAZYLEWICZ WALDEMAR JAN 36
9) SŁYSZ JACEK 22
10) SUDOŁ - CYGIELSKA MARIA 15
11) BEŹNIC JAN JULIUSZ 11
12) PRZEDZIEŃKOWSKI ANDRZEJ 40
13) FALIŃSKI RAFAŁ MARCIN 9
14) STEFANOWICZ ALEKSANDER 29


Lista nr 6
Komitet Wyborczy PSL

Suma głosów oddanych na listę 240
1) BĄK JERZY MICHAŁ 42
2) GRZEBIŃSKI EUGENIUSZ 8
3) HALWA ADAM 86
4) KALINOWSKI WŁADYSŁAW 20
5) MACIEJKO WOJCIECH 6
6) OPIELA ŁUKASZ 23
7) PANEK ŁUKASZ 25
8) SŁAWIŃSKI RYSZARD 21
9) SOLSKI RAFAŁ PIOTR 9


Lista nr 8
Porozumienie Społeczno Gospodarcze - PSG

Suma głosów oddanych na listę 464
1) MISIĄG STANISŁAW 59
2) MAZUR ALICJA 58
3) WAŁĘGA MACIEJ 35
4) HOŁYSZ DARIUSZ 46
5) SZYNAL MIECZYSŁAW 54
6) SZATYŃSKI BOGUSŁAW 9
7) CZOGAŁA ROMUALD 26
8) URBAŃSKI JERZY 33
9) POKRYWKA MARIAN 19
10) MIŚ ANDRZEJ 58
11) WRUCHA WIESŁAW 15
12) FRANCZAK WOJCIECH 20
13) BEREŚ LUCJAN 9
14) BROSZKO STANISŁAW 23




Wyniki wyborów do Rady Miasta Jarosławia 27 października 2002 r.
Lista nr 10
KWW Mała Ojczyzna Prawa i Sprawiedliwość

Suma głosów oddanych na listę 619
1) JANUSZ MARIAN 166
2) SŁOWIK TADEUSZ 120
3) JAROSZ PIOTR 41
4) SOSNA MIROSŁAW 24
5) POTOCZNY WŁADYSŁAW 10
6) LORENOWICZ ANTONI 63
7) WILGUCKI KRZYSZTOF 62
8) KŁODA ANNA GRAŻYNA 14
9) KOWAL ANTONI 21
10) CZEREP BOGUSŁAW 61
11) PAŚKIEWICZ ROMAN 9
12) KWIECIEŃ TERESA 17
13) WÓJCIK MARIAN 5
14) POKRYWKA OLAF 6


Lista nr 11
Platforma Samorządowa

Suma głosów oddanych na listę 488
1) BATIUK MARTA MARIA 75
2) STAŃDA JACEK JÓZEF 81
3) LEŚKO MAREK ROBERT 77
4) KROCZEK ADAM 59
5) PADYKUŁA TADEUSZ FRANCISZEK 21
6) PIETRUSZKA TERESA BARBARA 13
7) ŁUC WIKTOR STANISŁAW 19
8) MOSKAL BERNADETTA 7
9) JANICKA KAROLINA 12
10) LIS ADAM ZYGMUNT 62
11) MAZUR MARTA 26
12) WILK KRZYSZTOF 2
13) KOWAL JACEK WOJCIECH 24
14) JAWORSKI WŁADYSŁAW 10


Lista nr 14
KWW Forum Prawicy w Jarosławiu

Suma głosów oddanych na listę wynosi 625
1) GARCZYŃSKI WITOLD 85
2) KORBUT JOLANTA 69
3) GAJDA WIESŁAW 24
4) GOŁĄB FRANCISZEK 112
5) SOBOCKI STANISŁAW 32
6) LOTYCZ ANTONI 100
7) BUSZKO JERZY 52
8) ŁANDA AUGUSTYN 40
9) JASIEWICZ DARIUSZ JERZY 51
10) KLUCZYŃSKI SYLWESTER 19
11) ŚLUSARZ JERZY 41


Lista nr 15
Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Jarosław 2002

Suma głosów oddanych na listę 413
1) FRENDO JÓZEFA 98
2) DZIAŁA ZBIGNIEW 16
3) GLIWA MAREK 19
4) MISIEK BOGUSŁAW 16
5) SAWICKA ANNA 52
6) CICHOCKA-BĄK MAŁGORZATA 25
7) NIEMIEC AGNIESZKA 15
8) GŁOGOWSKA ANNA 10
9) RZĄSA RYSZARD 69
10) SOCHA WACŁAW 11
11) CERLICH TOMASZ 30
12) GĄSIOR KRZYSZTOF 27
13) PODGÓRSKI STANISŁAW 14
14) MOŻDŻEŃ SEWERYN 11


Lista nr 16
KW KPN

Suma głosów oddanych na listę 203
1) ŁANOWY BOŻENA 61
2) MAZUR CZESŁAWA 12
3) ŁOBACZ TERESA 1
4) MAZUREK KAZIMIERZ 6
5) JABŁOŃSKI JACEK 15
6) PUTKO SŁAWOMIR 7
7) ZAPAŁ HALINA 7
8) HEJSAK ANDRZEJ 13
9) SZNAJ ANDRZEJ 9
10) MAGOŃ ZBIGNIEW 22
11) SOBCZYŃSKI ROBERT 5
12) LASEK JERZY 18
13) PAWLAK BEATA 15
14) STRZELECKI JERZY 12
Numery archiwalne
Czerwiec 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30