Strona główna » Nasze wydawnictwa » kwiecień, nr 4 (76) / 1999 » Różne
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

kwiecień, nr 4 (76) / 1999

Strona 10
Składy osobowe stałych komisji Rady Miasta

Komisja Przestrzegania Prawa
i Porządku Publicznego

  1. Marek Jasiewicz - Przewodniczący
  2. Hubert Żak
  3. Piotr Warzecha
  4. Henryk Babiś
  5. Janusz Moskwa
  6. Piotr Balicki
  7. Jacek KotliŃski
  8. Piotr Ostrowski
  9. Anna SierpiŃska
  10. Wacław Zeman
Komisja Rewizyjna

  1. Stanisław Jucha - Przewodniczący
  2. Janusz Bochenek
  3. Zofia Guzowska
  4. Wacław Spiradek
  5. Władysław Sowa
Komisja Budżetowa:

  1. Jarosław Pagacz - Przewodniczący
  2. Janusz Bochenek
  3. Piotr Warzecha
  4. Zenon Wajda
  5. Eugeniusz Turek
  6. Andrzej Wyczawski
  7. Elżbieta Ćwierz-Superson
  8. Marek Jasiewicz
  9. Stanisław Jucha
  10. Józefa BaŁuch
  11. Barbara Bernatowicz-Wisz
  12. Antoni Cwynar
  13. Jacek JamrÓz
  14. Bogusław Kolhman
  15. Alicja Pelc
  16. Przemysław Pietrzyk
  17. Teresa Sanakiewicz
  18. Krystyna Wojtowicz
Komisja d.s Gospodarki Miejskiej

  1. Janusz Bochenek - Przewodniczący
  2. Eugeniusz Turek
  3. Marian Kozłowski
  4. Piotr Warzecha
  5. Adam Podgórecki
  6. Marek Słota
  7. Stanisław Babinetz
  8. Janusz Moskwa
  9. Adam Kornak
  10. Zbigniew Możdżeń
  11. Władysław Sowa
  12. Stanisław Jucha
  13. Tomasz Bil
  14. Tadeusz Chrzan
  15. Jerzy Dubik
  16. Wiesław Grochala
  17. Zbigniew Guzowski
  18. Marian Kubach
  19. Edward Mokrzycki
  20. Paweł Niemkiewicz
  21. Mieczysław Niezgoda
  22. Maria RÓŻak
  23. Grażyna Strzelec
  24. Stanisław Zasowski
Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska Naturalnego:

  1. Hubert Żak - Przewodniczący
  2. Małgorzata Dankiewicz
  3. Marian Kozłowski
  4. Witold Garczyński
  5. Stanisław Sobocki
  6. Janusz Szkodny
  7. Zbigniew Stylski
  8. Jacek Słysz
  9. Zofia BiaŁowĄs - Potok
  10. Barbara Chudzik
  11. Ewa GÓrska
  12. Władysław Jaworski
  13. Mariusz MituŚ
  14. Zofia Rydz
  15. Jerzy Słota
  16. Irena StĘchŁy
Komisja Rozwoju Miasta:

  1. Marek Słota
  2. Stanisław Babinetz
  3. Zenon Wajda
  4. Jacek Słysz
  5. Adam Kornak
  6. Zbigniew Możdżeń
  7. Zofia Guzowska
  8. Małgorzata Dankiewicz
  9. Jagoda BesiŃska
  10. Tomasz Bil
  11. Edward Guziewicz
  12. Danuta Lasek
  13. Adam Nowak
  14. Romuald Ostrowski
  15. Krystyna PaŁys
  16. Bronisław Wieliczko
  17. Dariusz Woźniak
Komisja Oświaty:

  1. Elżbieta Ćwierz - Superson - Przewodniczący
  2. Adam Podgórecki
  3. Antoni Lotycz
  4. Marek Jasiewicz
  5. Jarosław Pagacz
  6. Zofia Guzowska
  7. Janusz Moskwa
  8. Wacław Spiradek
  9. Urszula Biegajska
  10. Andrzej Ćwierz
  11. Maria DziaduŚ
  12. Roman Fedan
  13. Teresa JasiŃska
  14. Halina Kic
  15. Tomasz Kulesza
Komisja Kultury, Sportu i Rekreacji:

  1. Marian Kozłowski -Przewodniczący
  2. Andrzej Tadeusz Mazurkiewicz
  3. Adam Podgórecki
  4. Marek Słota
  5. Zenon Wajda
  6. Andrzej Wyczawski
  7. Elżbieta Ćwierz-Superson
  8. Zbigniew Stylski
  9. Henryk Babiś
  10. Wacław Spiradek
  11. Zbigniew Możdżeń
  12. Zofia BieŃkowska
  13. Tadeusz Bogdanowicz
  14. Jerzy Czechowicz
  15. Dariusz Drozd
  16. Andrzej Dryla
  17. Joanna Kociuba
  18. Paweł KozioŁ
  19. Stanisław Lenar
  20. Renata Osiowy
  21. Arkadiusz ParyŁa
  22. Wiesław Turczynowski
Komisja d.s Rodziny:

  1. Antoni Lotycz - Przewodniczący
  2. Janusz Bochenek
  3. Małgorzata Dankiewicz
  4. Janusz Dąbrowski
  5. Zenon Wajda
  6. Kazimierz HoŁyszko
  7. Edyta Kisiel
  8. Mariusz MituŚ
  9. Alicja Pelc
  10. Teresa Wrucha
Numery archiwalne
Czerwiec 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30