Strona główna » Na bieżąco » Ogłoszenia i komunikaty » Archiwum » 2019 » Luty
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Ogłoszenia i komunikaty

Stypendia za osiągnięte wysokie wyniki sportowe

Burmistrz Miasta Jarosławia przyznał na 2019 rok indywidualne stypendia za osiągnięte wysokie wyniki sportowe zawodniczkom i zawodnikom niżej wymienionych klubów.

Klubu Sportów Walki „SOKÓŁ" w okresie od miesiąca marca do grudnia 2019 roku włącznie z przeznaczeniem dla:

1) Katarzyny ŚWIZDOR - za zdobycie m.in. srebrnego medalu w Pucharze Świata Juniorów w formule K-1 w Budapeszcie - Węgry 17-20.05.2018 r., Mistrzostw Polski Juniorów w Warszawie 16-18. 03.2018r. i Legnicy 20-22.04.2018r. w formule K-1 i Low Lick,

2) Igora BRONOWSKIEGO - za zdobycie m.in. srebrnego medalu w Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych w formule Kick Light w Mysidło w 27-29. 04. 2018 r.,

3) Jakuba OGRYZKA - za zdobycie m.in. brązowego medalu w Pucharze Świata WAKO Seniorów w kickboxingu w formule K-1 Rules  w Budapeszcie - Węgry 17-20.05.2018r., srebrnego medalu w Pucharze Europy Slovak Open Seniorów w Kickboxingu, Formuła K-1 Rules w Bratysławie 23-25.02.2018r. oraz brązowego medalu w Mistrzostwach Polski Seniorów w Kickboxingu Formuła Low Kick w Legnicy 20-22.04.2018r.

- Autonomicznego Zrzeszenia „COMBAT AIKIDO" (sporty walki) w okresie od miesiąca stycznia do grudnia 2019 roku włącznie z przeznaczenie dla :

1) Zuzanny MAZEPY - za zdobycie m.in. czwartego miejsca w Pucharze Europy Federacji I.K.B w Sztukach Walki formuła kata z bronią w Żywcu 27.10.2018 r., złotych medali w III Małopolskim Pucharze Ju- Jitsu w Niepołomicach 01-03.06.2018r. oraz w XIV Pucharze Polski Combat Aikido Ju-Jitsu w formule kata z bronią w Jarosławiu  03.03.2018r.

2) Anny SKRZYPSKIEJ - za zdobycie m.in. srebrnego medalu na XIV Pucharze Polski Combat Aikido formuła kata z bronią w dniu 03. 03. 2018 r. w Jarosławiu,

3) Julii SUCHOLITKA - za zdobycie m.in. srebrnego medalu w VII Otwartym Pucharze Polski  Ju - Jitsu i Karate w Tyczynie 17. 11. 2018r. ,

4) Dominika DANICKIEGO - za zdobycie m.in.  złotego i srebrnego medalu w Pucharze Europy Federacji IKB - w Sztukach Walki grappling Ju - Jitsu, karate semi - contact w Żywcu 27. 10. 2018r. oraz złotych medali w VII Otwartym Pucharze Polski Juniorów w Ju-Jitsu Karate Polskiej Federacji Budo/grappling Ju-Jitsu, karate semi-contact w Tyczynie 17. 11. 2018r. i III Małopolskim Pucharze Polski Ju-Jitsu XXVII Dni Niepołomic /grappling Ju-Jitsu w Niepołomicach 1 - 3.06.2018r.,

5) Radosława KRUCZKOWSKIEGO - za zdobycie m.in. złotego i srebrnego medalu w XIV Pucharze Polski Combat Aikido (semi contact i Ju-Jitsu) 03.03. 2018 w Jarosławiu oraz złotego medalu w VII Otwartym Pucharze Polski Juniorów w Ju-Jitsu Karate Polskiej Federacji Budo w Tyczynie 17.11.2018 r.,

6) Elizy SZCZUR - za zdobycie m.in. srebrnego i brązowego medalu w VII Otwartym Pucharze Polski Juniorów w Ju-Jitsu Karate Polskiej Federacji Budo w Tyczynie 17.11.2018r. oraz czwartego miejsca w Pucharze Europy Federacji IKB w sztukach Walki w Żywcu 27.10.2018 r.,

7) Piotra WÓJTOWICZA - za zdobycie m.in. złotych medali w XIV Pucharze Polski Combat Aikido (grappling) w Jarosławiu 03.03.2018 r., X Ogólnopolskich Zawodach Combat Aikidi      i Ju-Jitsu o Puchar Miasta Radymno 01.12.2018r, oraz srebrnego medalu w Ogólnopolskich Zawodach Ju-Jitsu w Niepołomicach 11.11.2018r.

- Uczniowskiego Klubu Sportowego „START" Jarosław (piłka nożna kobiet) w okresie od miesiąca stycznia do grudnia 2019 roku włącznie z przeznaczeniem dla:

1) Kingi OCZKOWSKIEJ - czołowej zawodniczki trzeciej - podkarpackiej ligi piłki nożnej kobiet, za zajęcie pierwszego miejsca w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 trzeciej ligi,

2)  Karoliny SKRZYPEK - czołowej zawodniczki trzeciej - podkarpackiej ligi piłki nożnej kobiet, za zajęcie pierwszego miejsca w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 trzeciej ligi,

3)  Anity SOCHY - czołowej zawodniczki trzeciej - podkarpackiej ligi piłki nożnej kobiet, za zajęcie pierwszego miejsca w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 trzeciej ligi,

4) Justyny JANUSZ - czołowej zawodniczki trzeciej - podkarpackiej ligi piłki nożnej kobiet, za zajęcie pierwszego  miejsca w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 trzeciej ligi.

- Uczniowskiego Klubu Sportowego „TRAMP" Jarosław (łucznictwo) w okresie od miesiąca stycznia do czerwca 2019 roku włącznie z przeznaczeniem dla :

1)  Weroniki MACINA - za zdobycie trzeciego miejsca i brązowego medalu w Halowych - Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (kadet) w Zgierzu 16 -18.03.2018 r.,

2)  Jakuba BIELI - za zajęcie trzeciego miejsca, brązowego medalu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w Kielcach 27-29.07.2018 r.,

3) Agaty OSUCH - za zajęcie drugiego miejsca, srebrnego medalu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w Kielcach 27 - 29. 07. 2018 r.

4) Joanny GILOWSKIEJ - za zajęcie trzeciego  miejsca, brązowego medalu w Halowych - Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (kadet) w Zgierzu 16 -18.03.2018 r.,

5) Sylwii ZAJĄC - za zajęcie trzeciego miejsca, brązowego medalu w Halowych - Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (kadet) w Zgierzu 16 -18.03.2018 r.,

6) Natalii BABIAK - za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca, srebrnego i brązowego  medalu  w Halowych - Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (kadet) w Zgierzu  w dniach 16 -18.03.2018 r. i Tyczynie 24-25.03. 2018 r.,

7) Martyny BRUDEK - za zajęcie drugich miejsc, srebrnych medali w Halowych - Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików w Tyczynie 24-25.03.2018r.,

8) Urszuli KUTYŁA - za zajęcie drugiego miejsca, srebrnego medalu w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików (drużynowo) w 24 - 25. 03. 2018r. w Tyczynie.,

9) Gabrieli DZIAK - za zajęcie drugiego miejsca, srebrnego medalu w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików (drużynowo) w Tyczynie 24 - 25. 03. 2018 r.,

10) Natalii SOCHY - za zajęcie drugiego miejsca, srebrnego medalu w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików (drużynowo) w Tyczynie 2 - 25. 03. 2018 r. 

- Towarzystwa Sportowego MKS „SAN" Jarosław (piłka siatkowa kobiet)  w okresie od miesiąca stycznia do grudnia 2019 roku włącznie z przeznaczeniem dla :

1) Klaudii CIURKO - za zajęcie wraz z zespołem IV miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek w Dębicy  04 - 08.04. 2018 r., objętej centralnym szkoleniem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w ramach talentów siatkarskich,

2) Kingi MICHALSKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem IV miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek w Dębicy  04 - 08.04. 2018 r., objętej centralnym szkoleniem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w ramach talentów siatkarskich,

3) Kingi MAGIEROWSKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem IV miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek w Dębicy  04 - 08.04. 2018 r., objętej centralnym szkoleniem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w ramach talentów siatkarskich,

4) Eweliny BRZEZIŃSKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem II miejsca i srebrnego medalu w Akademickich Mistrzostwach Polski Kat. PWSZ 26 - 29. 04. 2018 r. w Poznaniu,

5) Pauliny CHMIELARCZYK - za zajęcie wraz z zespołem II miejsca i srebrnego medalu w Akademickich Mistrzostwach Polski Kat. PWSZ 26 - 29. 04. 2018r. w Poznaniu,

6)Kariny CHMIELEWSKIEJ - za zajęcie wraz z zespołem II miejsca i srebrnego medalu w Akademickich Mistrzostwach Polski Kat. PWSZ 26 - 29. 04. 2018r. w Poznaniu,

7) Katarzyna SAJ - za zajęcie wraz z zespołem II miejsca i srebrnego medalu w Akademickich Mistrzostwach Polski Kat. PWSZ 26 - 29. 04. 2018r. w Poznaniu,

8)  Aleksandry DUDEK - za zajęcie wraz z zespołem II miejsca i srebrnego medalu w Akademickich Mistrzostwach Polski Kat. PWSZ 26 - 29. 04. 2018r. w Poznaniu,

9)  Mai ORZYŁOWSKIEJ - czołowej zawodniczki klubu (środek pola) powołanej na centralne szkoleniowe Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w ramach talentów siatkarskich ,

10)  Otylii HOŁOWATY - czołowej zawodniczki klubu (przyjmująca) powołanej na konsultacje szkoleniowe Kadry Nadziei Olimpijskich rocznika 2004,

11)  Aleksandry KULIKOWSKIEJ - czołowej zawodniczki klubu (atakująca) objętej centralnym szkoleniem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w ramach talentów siatkarskich oraz powołanej na konsultacje kadry Nadziei Olimpijskich rocznika 2004,

12)  Emilii KUŻNIAR - czołowej zawodniczki klubu (rozgrywająca) objętej centralnym szkoleniem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w ramach talentów siatkarskich, objętej konsultacjami Kadry Nadziei Olimpijskich rocznika 2004,

13)  Magdaleny SAAD - czołowej przyjmujące ligi, za zdobycie brązowego medalu w Pucharze Polski w Siatkówce Plażowej  w Białymstoku 27. 07. 2018r. i siódmego miejsca w Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet w Krakowie 30.08 - 01.09.2018 r.   

Parafialnego Klubu Sportowego „KOLPING"  Jarosław (sekcja tenisa stołowego)  w okresie od miesiąca stycznia do grudnia 2019 roku włącznie z przeznaczeniem dla :

1) Anny BRZYSKIEJ - za zdobycie m.in. VII miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Europy kadetów i Juniorów w Cluj Napoca (Rumunia) 15-24.07.2018r, złotego (gra deblowa) i srebrnego (indywidualnie) medalu w Mistrzostwach Polski Młodzików  w Drzonkowie k. Zielonej Góry 19-24.04.2018r., powołana do Reprezentacji Polski,     

2) Dawida JADAMA - za zdobycie m.in. Mistrzostwa Polski Młodzików i Żaków w grach deblowych w Zielonej Górze 19 - 23.04. 2018r, i Kraśniku  09-10.06.2018r, oraz wicemistrzostwa Polski Żaków w grze pojedynczej w Kraśniku, 

3) Szymona BRUDA - za zajęcie m.in. VI-go miejsca w Polsce na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Krośnie 21 - 23. 09. 2018r. oraz drugiego miejsca w Ogólnopolskim Turnieju „Od skrzata do mistrza świata" kat. młodzik w  Jarosławiu 14.10.2018 r.,

4) Natalii MACIAŁEK - za zajęcie m.in. VII miejsca w Ogólnopolskim Turnieju „Od skrzata do mistrza świata" kat. żak/młodzik w Jarosławiu 14.10.2018r., IX miejsca  w Ogólnopolskim Turnieju „PGE Pingpongowy Narodowy" w Warszawie 01.09.2018r.,

5) Szymona FLAUMENHAFTA  - za zajęcie m.in. IX miejsca w Ogólnopolskim Turnieju „Od skrzata do mistrza świata" kat. żak w Jarosławiu 14.10.2018r., V miejsca w Ogólnopolskim Turnieju „PGE Pingpongowy Narodowy" w Warszawie 01.09.2018r.,

- Stowarzyszenia Piłki Ręcznej JKS Jarosław w okresie od miesiąca marca do miesiąca grudnia 2019 roku włącznie z przeznaczeniem dla :

1) Annamarii MUSAKOVEJ - czołowej zawodniczki pierwszej ligi piłki ręcznej kobiet, za zajęcie pierwszego miejsca w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 pierwszej ligi grupy drugiej,

2) Amandy SZYMBORSKIEJ - czołowej zawodniczki pierwszej ligi piłki ręcznej kobiet, za zajęcie pierwszego miejsca w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 pierwszej ligi grupy drugiej,

3) Aleksandry SZYMBORSKIEJ - czołowej zawodniczki pierwszej ligi piłki ręcznej kobiet, za zajęcie pierwszego miejsca w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 pierwszej ligi grupy drugiej,

- Uczniowskiego Klubu Sportowego „Football Academy" Jarosław w okresie od miesiąca stycznia do miesiąca czerwca 2019 roku włącznie z przeznaczeniem dla :

1) Aleksa KOPCIO - czołowego zawodnika drużyny juniorów młodszych U-17, która w sezonie 2018/2019 zajęła I-sze miejsce w podkarpackiej Lidze Juniorów uzyskując prawo gry w barażach o Centralną Ligę Juniorów,

2) Karola BUGRYNA - czołowego zawodnika drużyny juniorów młodszych U-17, która w sezonie 2018/2019 zajęła I-sze miejsce w podkarpackiej Lidze Juniorów uzyskując prawo gry w barażach o Centralną Ligę Juniorów,

3) Marcelego PORTASA - czołowego zawodnika drużyny juniorów młodszych U-17, która w sezonie 2018/2019 zajęła I-sze miejsce w podkarpackiej Lidze Juniorów uzyskując prawo gry w barażach o Centralną Ligę Juniorów,

4) Huberta ŚWIECARZA - czołowego zawodnika drużyny trampkarzy starszych, która w sezonie 2017/2018 uczestniczyła w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15 zajmując II-gie miejsce,

5) Dawida STOLARZA - czołowego zawodnika drużyny trampkarzy starszych, która w sezonie 2017/2018 uczestniczyła w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15 zajmując II-gie miejsce,

6)Jakuba KUBASA - czołowego zawodnika drużyny trampkarzy starszych, która w sezonie 2017/2018 uczestniczyła w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15 zajmując II-gie miejsce,

 

  BURMISTRZ MIASTA JAROSŁAWIA          

 

 

Kancelaria Burmistrza Miasta
(14.02.2019 | aktualizacja 14.02.2019 14:31)
Maj 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31